Niedziela, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

W Ekstremalnej Trójce górą kobiety ze Szczytna (zdjęcia)


Marlena Gielata i Artur Kozłowski wygrali czwartą edycję Szczycieńskiej Ekstremalnej Trójki. To jedno z najciekawszych sportowo-rekreacyjnych wydarzeń w naszym powiecie. O jego znakomity poziom dbają oczywiście Morsy Reset Szczytno. Gratulujemy. 

W tym roku w zmaganiach, gdzie na trasie zawodników znajdowało się ponad 30 wymyślnych przeszkód, wzięło udział 200 zawodników.

 

W zmaganiach z trudnościami zdecydowanie najlepiej poradziły sobie mieszkanki Szczytna, rezerwując dla siebie całe podium. Ten ekstremalny tor przeszkód, czyli dystans 3 km, najszybciej pokonała Marlena Gielata, policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Druga była Aneta Kochańska z Morsów Reset Szczytno, a trzecia Maja Parzych z Parzych Team, też Szczytno.

 

Wśród mężczyzn najsprawniej tor przeszkód pokonał Artur Kozłowski z Husaria Race Team – Łask. Drugi był Miłosz Wdowiak z Nidzicy, a trzeci Mateusz Samsel ze Szczytna.

 

W klasyfikacji na najszybsza foczkę i najszybszego morsa wygrali: Anna Orzoł i Piotr Mikita.

 

Organizatorzy Ekstremalnej Trójki nie zapominają również o dzieciach. Specjalnie dla nich przygotowano trasę na boisku orlik. Znalazło się na niej kilkadziesiąt przeszkód. W zmaganiach wzięło udział 120 „kidsów”.


 

- Sama sportowa zabawa to jedno, ale staramy się nasze działania poprowadzić tak, aby wspierać też charytatywnie osoby, które tej pomocy potrzebują – mówi Jarosław Kordek, wiceprezes Morsów Reset Szczytno. - Podczas naszego biegu odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz Julci Buczko. Potrzebuje ona kosztownego sprzętu, tak zwanego cyber-oka, które kosztuje 24 tys. zł. Nasi biegacze i kibice byli hojni. Udało się zebrać 1620 zł.

 

 

 

Fot. Zbigniew GołdaKomentarze do artykułu

Napisz


Komentarze

 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
  Autor: Uczennica
  2019-05-26 17:52:21
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
  Autor: Ola
  2019-05-26 17:41:57
 • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
  Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
  Autor: Gorszy sort
  2019-05-25 12:02:38
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
  Autor: Pytam się
  2019-05-24 22:50:07
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
  Autor: mieszkaniec
  2019-05-24 21:30:07
 • Świetlica ze sportowym zapleczem
  Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
  Autor: Zzzz
  2019-05-24 17:19:19
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo
  Autor: Fan
  2019-05-24 13:27:23
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo Romku!
  Autor: Kolega
  2019-05-24 12:41:49
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
  Autor: kinga
  2019-05-23 20:49:23
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 14:16:54