Poniedziałek, 21 Wrzesień, Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca -

Reklama


Reklama

W Ekstremalnej Trójce górą kobiety ze Szczytna (zdjęcia)


Marlena Gielata i Artur Kozłowski wygrali czwartą edycję Szczycieńskiej Ekstremalnej Trójki. To jedno z najciekawszych sportowo-rekreacyjnych wydarzeń w naszym powiecie. O jego znakomity poziom dbają oczywiście Morsy Reset Szczytno. Gratulujemy. 

W tym roku w zmaganiach, gdzie na trasie zawodników znajdowało się ponad 30 wymyślnych przeszkód, wzięło udział 200 zawodników.

 

W zmaganiach z trudnościami zdecydowanie najlepiej poradziły sobie mieszkanki Szczytna, rezerwując dla siebie całe podium. Ten ekstremalny tor przeszkód, czyli dystans 3 km, najszybciej pokonała Marlena Gielata, policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Druga była Aneta Kochańska z Morsów Reset Szczytno, a trzecia Maja Parzych z Parzych Team, też Szczytno.

 

Wśród mężczyzn najsprawniej tor przeszkód pokonał Artur Kozłowski z Husaria Race Team – Łask. Drugi był Miłosz Wdowiak z Nidzicy, a trzeci Mateusz Samsel ze Szczytna.


Reklama

 

Reklama

W klasyfikacji na najszybsza foczkę i najszybszego morsa wygrali: Anna Orzoł i Piotr Mikita.

 

Organizatorzy Ekstremalnej Trójki nie zapominają również o dzieciach. Specjalnie dla nich przygotowano trasę na boisku orlik. Znalazło się na niej kilkadziesiąt przeszkód. W zmaganiach wzięło udział 120 „kidsów”.

 

- Sama sportowa zabawa to jedno, ale staramy się nasze działania poprowadzić tak, aby wspierać też charytatywnie osoby, które tej pomocy potrzebują – mówi Jarosław Kordek, wiceprezes Morsów Reset Szczytno. - Podczas naszego biegu odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz Julci Buczko. Potrzebuje ona kosztownego sprzętu, tak zwanego cyber-oka, które kosztuje 24 tys. zł. Nasi biegacze i kibice byli hojni. Udało się zebrać 1620 zł.

 

 

 

Fot. Zbigniew GołdaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!
  Sporo wiem o tej sieci od osób, które skorzystały z oferty w innych miastach. Jestem zaproszona, więc przekonam się sama :)

  Jolanta Magierowska


  2020-09-19 20:26:16
 • Niezwykłe znalezisko w Starych Kiejkutach
  Co za bzdury wypisuja....za co niby ma byc ukarany?..ze znalazł zapinke i zapytal co to jest?Piznijcie sie i to zdrowo w leb..zajmijcie sie tymi co handluja naprawde cennymi zabytkami a nie ludzmi ktorzy z pasjji poszukuja rzeczy..na ktore archeologia polska nie ma kasy..ba..pierwsze sprawdzie co maja archeolodZy u siebie w domach...nawet jak chlop kopal pod ogrodzenie..znalazl nie wiedząc co..to zaraz akcja lisc dębu jak by bandziora namierzyli...zamiast chlopu dac nagrodę to zaraz oskarzenia..jakim kurwa prawem....gdyby nie detektorysci gowno by w muzeach bylo...to wlasnie oni wzbogacaja o cenne znaleziska muzea...tylko te zamiast wystawiac znaleziska..tonami zalegaja w magazynach...to jakie to zabytki jak leza w worach?..

  Wpieniony


  2020-09-19 18:28:35
 • Nurkująca sekretarz gminy (zdjęcia)
  Szkoda, że tak kreatywnej osoby pozbył się Burmistrz Pasymia. Chyba, że obawiał się konkurencji. Dobrze, że różni urzędnicy mają swoje zainteresowania, ale żeby zaraz o tym publicznie komunikować? Ale z drugiej strony ciekaw jestem prywatnego hobby paru innych sekretarzy gmin z Powiatu Szczytno. Czemu z nimi nie przeprowadzono wywiadów! Co też oni robią w czasie wolnym, jakie mają przemyślenia o życiu...? To byłoby bardzo zajmujące, co ci tak zajęci ludzie robią dla przyjemności w domowych pieleszach.

  Taki sobie czytelnik


  2020-09-19 14:21:15
 • Niezwykłe znalezisko w Starych Kiejkutach
  Jak to znalazł na swojej ziemi i nie jego? państwo mu to po prostu ukradło.

  Maryan


  2020-09-19 10:29:42
 • „Droga śmierci” w likwidacji
  A co z odcinkiem Olszyny Jeruty on jest jeszcze gorszy

  Tomasz Nieciak


  2020-09-19 06:50:40
 • Dawny GOK zamienia się w ruinę
  Gośkę trzeba zatrudnić ........ona \" postawi \" na nogi :-)

  Dynd


  2020-09-18 23:09:14
 • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
  Nieporozumienie z biblioteką- chodzilo o moją książkę, którą tam kiedyś przesłałem a ktora również znajduje się w Bibliotece Narodowej w Warszawie.A co do nienawiści w stosunku do Pana, Panie Śmieszek to tylko różnica zdań, nic ponadto. Przyznam się do jednej rzeczy- lubię się z Panem wykłócać. To chyba moja słabośc

  Jamka lech


  2020-09-18 21:14:35
 • Małżeństwo okradało samochody z paliwa
  A co z paserem co za pół ceny kupował kradziony towar , czyżby został świadkiem koronnym ?.

  Bezkarność gnidy gorszej od złodzieja.


  2020-09-18 20:04:50
 • Nurkująca sekretarz gminy (zdjęcia)
  Super że są ludzie którzy mają ambicje i pasje a nie tylko siedzą w domu przed TV. Przykre jest to że inni ludzie bez ambicji i pasji z zazdrości wylewają pomyje... Super Pani Basiu tak trzymać!

  Obserwator


  2020-09-18 17:22:14
 • Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!
  Tego nam brakowało w naszym pięknym mieście, będę na pewno klientką :)

  Magda


  2020-09-18 12:48:55