Poniedziałek, 1 Czerwiec, Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada -

Reklama


Reklama

W Ekstremalnej Trójce górą kobiety ze Szczytna (zdjęcia)


Marlena Gielata i Artur Kozłowski wygrali czwartą edycję Szczycieńskiej Ekstremalnej Trójki. To jedno z najciekawszych sportowo-rekreacyjnych wydarzeń w naszym powiecie. O jego znakomity poziom dbają oczywiście Morsy Reset Szczytno. Gratulujemy. 

W tym roku w zmaganiach, gdzie na trasie zawodników znajdowało się ponad 30 wymyślnych przeszkód, wzięło udział 200 zawodników.

 

W zmaganiach z trudnościami zdecydowanie najlepiej poradziły sobie mieszkanki Szczytna, rezerwując dla siebie całe podium. Ten ekstremalny tor przeszkód, czyli dystans 3 km, najszybciej pokonała Marlena Gielata, policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Druga była Aneta Kochańska z Morsów Reset Szczytno, a trzecia Maja Parzych z Parzych Team, też Szczytno.

 

Wśród mężczyzn najsprawniej tor przeszkód pokonał Artur Kozłowski z Husaria Race Team – Łask. Drugi był Miłosz Wdowiak z Nidzicy, a trzeci Mateusz Samsel ze Szczytna.


Reklama

 

Reklama

W klasyfikacji na najszybsza foczkę i najszybszego morsa wygrali: Anna Orzoł i Piotr Mikita.

 

Organizatorzy Ekstremalnej Trójki nie zapominają również o dzieciach. Specjalnie dla nich przygotowano trasę na boisku orlik. Znalazło się na niej kilkadziesiąt przeszkód. W zmaganiach wzięło udział 120 „kidsów”.

 

- Sama sportowa zabawa to jedno, ale staramy się nasze działania poprowadzić tak, aby wspierać też charytatywnie osoby, które tej pomocy potrzebują – mówi Jarosław Kordek, wiceprezes Morsów Reset Szczytno. - Podczas naszego biegu odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz Julci Buczko. Potrzebuje ona kosztownego sprzętu, tak zwanego cyber-oka, które kosztuje 24 tys. zł. Nasi biegacze i kibice byli hojni. Udało się zebrać 1620 zł.

 

 

 

Fot. Zbigniew GołdaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze