Reklama


Reklama

WYNIKI KOŃCOWE SZKOLNEJ LIGI PŁYWACKIEJ – JESIEŃ 2020


W Pasymiu, 11 grudnia, odbył się finał zawodów Szkolnej Ligi Pływackiej. Rywalizacja ma charakter drużynowy i indywidualny. Uczestnikami jest młodzież (od 6 lat wzwyż). Startowało, w sumie 19 zawodniczek i 22 zawodników.



Klasyfikacja drużynowa, 28 konkurencji: 1 miejsce - SP6, 2 - ZS3, 3 - Szkoła Sportowa Podstawowa 4, 4 - SP3, 5 - SP Pasym, 6 - SP2, 7 - SP Jedwabno, 8 - SP Trelkowo, 9 - SP Wielbark.

 

Klasyfikacja dziewcząt i chłopców 100 m stylem zmiennym /9 – 16 lat i starsi/:

 

10 lat: 1. JAKUBCEWICZ, Maja SP3, HAJN, Grzegorz SSP4, 2. MACIEJCZUK, Marcelina SP Jedwabno, 3. RZEPCZYŃSKA, Maja SP Wielbark.

11 lat: 1. PIEŃKOWSKA, Martyna SP6, 2. WYROSTEK, Lena SP6.

12 lat: 1. WALC, Alicja SP6, CHOROSZEWSKI, Ignacy SSP4/, 2./JASTRZĘBSKA, Hanna SP2.

13 lat : 1. ŻELAZNOWSKI, Patryk SP Trelkowo.

14 lat: 1. WÓJCIK, Krzysztof SP Pasym.

15 lat: 1. CZERNIAWSKI, Tobiasz ZS3,

16 i starsi: 1. CHOROSZEWSKI, Iwo ZS3, 2. KŁOSIŃSKI, Jędrzej ZS3.


Reklama

 

25 m stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym /6 – 8 lat/:

7 lat: 1. JAROS, Gabriela SSP4, ZAPAŚNIK, Jakub SSP4, 2. MYŚLAK, Antoni SSP4, 3.MATRAS Juliusz SSP4.

8 lat: 1. MEDŹWIECKA, Martyna SP2, 2. JACHIMOWSKA, Adrianna SP6.

 

50 m stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym /9 – 15 lat i starsi/:

9 lat: 1. BEDNARCZYK, Zuzanna SP3, CHODKOWSKI, Marcel SP2, 2. HAJDUK, Aniela SP PASYM, 3. JASTRZĘBSKA, Katarzyna SP2.

10 lat: 1. JAKUBCEWICZ, Maja SP3,HAJN, Grzegorz SSP4, 2. MACIEJCZUK, Marcelina SP Jedwabno, WĄSIK, Wojciech SSP4, 3.RZEPCZYŃSKA, Lena SP6, ZAWADZKI, Remigiusz SSP4, 4. RZEPCZYŃSKA, Maja SP Wielbark, SAMSEL, Jakub SSP4, 5. MARIAŃSKA, Rozalia SP3, ŻARNOCH, Piotr SSP4, 6. SOIN, Weronika SP3.

Reklama

 

11 lat: 1. PIEŃKOWSKA, Martyna SP6, BORUSZEWSKI, Ignacy SP3, 2. WYROSTEK, Lena SP6, ROZBIECKI, Jakub SP3, 3. MACIEJEWSKA, Kinga SP3, 4. DEPTUŁA, Zuzanna SP3.

 

12 lat: 1. WALC, Alicja SP6, CHOROSZEWSKI, Ignacy SSP4, 2. JASTRZĘBSKA, Hanna SP2, IMIELSKI, Nikodem SP3.

13 lat: 1. ŻELAZNOWSKI, Patryk SP Trelkowo, 2. RZEPCZYŃSKI, JakubSSP4, 3. MACIEJCZUK, Stanisław SP Jedwabno.

14 lat: 1.WÓJCIK, Krzysztof SP Pasym, 2. MEDŹWIECKI, Aleksander SP6.

15 lat: 1. CZERNIAWSKI, Tobiasz ZS3.

16 lat i starsi: 1. DĄBROWSKI, Marcin ZS3, 2. CHOROSZEWSKI, Iwo ZS3, 3. KŁOSIŃSKI, Jędrzej ZS3.

zch



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze