Piątek, 19 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Victoria triumfowała w Bartoszycach

Arkadiusz Wnuk strzelił honorowego gola dla SKS Szczytno w pojedynku z Victorią Bartoszyce. Nasi piłkarze ulegli Victorii 1 do 3.

Victoria Bartoszyce - SKS Szczytno 3:1

Bramki SKS:

53' Arkadiusz Wnuk

Bramki Victoria:

Ernest Tucholski 4'

Błażej Jodko 16'

Ernest Tucholski 81'

SKS SZCZYTNO: Szymon Milewski, Paweł Pietrzak, Grzegorz Kozicki, Filip Chorążewicz,

Cezary Trzebiński, Arkadiusz Wnuk, Piotr Kwiatuszewski, Filip Brzeziński, Jakub Skrzypczak, Maciej Ochtera, Maciej Balcerzak.

Skład rezerwowy: Paweł Stachańczyk, Jakub Sosnowski.

Jak zwykle pojechaliśmy na wyjazd w bardzo okrojonym składzie – mówi Paweł Pietrzak, grający trener SKS Szczytno. - W pierwszych dziesięciu minutach popełniliśmy dwa proste błędy, które skończyły się utratą bramek. Dopiero po tym zimnym prysznicu zaczęliśmy grać w piłkę. Zyskaliśmy nawet sporą przewagę nad przeciwnikami. Przewyższaliśmy ich w każdym elemencie gry. Zdobyliśmy nawet bramkę kontaktową. Potem niestety zabrakło już zdrowia, i to dokładnie zdrowia a nie sił. Ja od pierwszej minuty grałem z bólem kręgosłupa. Trzech innych moich zawodników grało z kontuzjami kolana, kostki, czy łydki. Dograliśmy ten mecz do końca siłą charakteru.

Kolejny mecz SKS Szczytno zagra w sobotę, o godz. 16 na własnym boisku. Zamierzy się z Wilczkiem Wilkowo, czyli bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie.

81 min.

GOL! ERNEST TUCHOLSKI z MBKS Victoria Bartoszyce strzelił bramkę.

75 min.

74 min.

JAKUB SOSNOWSKI z SKS Szczytno wszedł na boisko.

74 min.

PIOTR KWIATUSZEWSKI z SKS Szczytno opuścił boisko.

53 min.

GOL! ARKADIUSZ WNUK z SKS Szczytno strzelił bramkę.

16 min.

GOL! BŁAŻEJ JODKO z MBKS Victoria Bartoszyce strzelił bramkę.

10 min.

KAMIL ŚWIERCZ z SKS Szczytno opuścił boisko.

10 min.

Filip Brzeziński z SKS Szczytno wszedł na boisko.

4 min.

9. Vęgoria Węgorzewo 25 31

10. DKS Dobre Miasto 24 29