Wtorek, 28 Wrzesień
Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego -

Reklama


Reklama

Usłyszała 6 zarzutów kradzieży 49 sztuk produktów kosmetycznych


Zarzuty kradzieży kosmetyków o łącznej wartości ponad 1.5 tys. złotych usłyszała 38-letnia mieszkanka gminy Szczytno. Kobieta działając w krótkich odstępach czasu, wykorzystując nieuwagę pracowników drogerii, dokonała kradzieży 49 sztuk produktów kosmetycznych.



Łupem nieuczciwej klientki wpadła m. in. woda morska, węgiel aktywny i żele myjące do twarzy. Teraz 38-latka za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Schemat działania sprawczyni kradzieży w każdym przypadku wyglądał identycznie. 38-latka wchodziła do drogerii, zabierała z półki produkty kosmetyczne, chowała je do torebki i „jak gdyby nigdy nic” wychodziła ze sklepu.


Reklama

 

 

38-letnia mieszkanka gminy Szczytno od 3 czerwca do 1 lipca br. wyniosła, aż 49 sztuk produktów kosmetycznych na łączna kwotę ponad 1.5 tys. złotych.

 

 

38-latka niebawem stanie przed sądem, aby wytłumaczyć się ze swojego zachowania. Zgodnie z definicją z art. 278 k.k. – kto w celu przywłaszczenia zabiera cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Kocie łby zastąpi kostka
    parodia

    śmiechu warte


    2021-09-28 09:08:03
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    \"Zwróciliśmy się do trzech firm artystycznych więc potrzebujemy więcej kasy\"

    kradziej


    2021-09-28 09:01:13
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Palący problem. Jak chce to niech sobie stawia tylko niech sam pokryje koszty.

    karierowicz


    2021-09-28 08:58:38
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Dobra inicjatywa. To, że mieszkańcy się burzą jest efektem braku wiedzy co do życia. Braki sięgają sprzed 89 roku. Więc jeszcze 3 pokolenia jak zmienią swoją mentalność względem życia. Niedługo ich pomniki oglądać będziemy. Co do godności należy się ona każdemu! Co do bólu kobiet droga jest tylko jedna terapia i wsparcie męża, którego w większości te kobiety nie mają.

    Mieszkaniec


    2021-09-28 08:29:14
  • Dwie groźne kolizje, policja apeluje o ostrożność (zdjęcia)
    Trzy ,droga Dżwiersztyny-Dybowo wyjście z zakrętu przy torach kolejowych ,zaliczony rów przydrożny.

    !


    2021-09-28 08:16:49
  • Kolejne 22 kilometry ścieżki już otwarte (zdjęcia)
    Czy w dalszym ciągu trzeba z duszą na ramieniu przebiegać z rowerem przez drogę krajową w okolicy Kulki? Super pomysł :) Tylko pogratulować Panu Staroście i Wójtowej za pomysłowość. A gdzie są te pierwotnie wskazywane w projekcie inwestycji wieże widokowe? Projekt ograniczony? Szkoda.

    marian


    2021-09-28 06:57:52
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Coś mi się wydaje, że tu ktoś resztki rozumu utracił? Jak się nie ma nic sensownego do zaoferowania, to trzeba palnąć cokolwiek, byle było o mnie głośno. Niech ludziska mają temat zastępczy!!!

    Taki jeden


    2021-09-27 21:24:49
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Odeszli od zdrowych zmysłów i tyle. Szczególnie ten pan.

    Jack


    2021-09-27 21:16:19
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    Tego murala w ogóle nie powinno być. Dziwię się, że szkoła imienia Fryderyka Chopina zgodziła się na to. Chopin w swojej epoce był awangardą w przeciwieństwie do Klenczona - wtórnika.

    Taki sobie czytelnik


    2021-09-27 19:47:32
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    Oszałamiający tysiąc złotych nie podziałał na wyobraźnię artystów

    Szczytnianin