Czwartek, 16 Lipiec, Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli -

Reklama


Reklama

Uderzył „kumpla” szklaną butelką w głowę


Do 5 lat więzienia grozi 33-letniemu mieszkańcowi Szczytna. Mężczyzna spożywał alkohol wspólnie ze swoim 24-letnim znajomym. W trakcie „zakrapianej” imprezy, pomiędzy „kumplami” doszło do nieporozumienia o... kobietę. Wtedy agresor uderzył 24-latka pięścią w twarz, szklaną butelką w głowę i uciekł.W środę, 16 czerwca około godz. 17:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy, otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące libacji alkoholowej, w jednym z mieszkań w Szczytnie.


Reklama

 

- W trakcie rozmowy z osobą zgłaszającą funkcjonariusz ustalił, że pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do nieporozumienia o kobietę, w wyniku czego, jeden z nich uderzył pięścią w twarz i szklaną butelką w głowę swojego znajomego – mówi Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji.

 

Policjanci z referatu patrolowo i interwencyjnego udzielili na miejscu pomocy medycznej 24-letniemu mieszkańcowi Szczytna i wezwali pogotowie. Pokrzywdzony z obrażeniami twarzy i głowy trafił do szpitala.

Reklama

 

 

Następnie po śladach krwi pozostawionych przez sprawcę, dotarli do jego mieszkania. 33-letni mieszkaniec Szczytna został zatrzymany. W chwili zdarzenia miał w organizmie blisko 2,5 promila. Agresor noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, do którego się przyznał. Wyjaśnił również, że nieporozumienia dotyczyło jego partnerki.

 

33-latek niebawem stanie przed sądem, aby ponieść konsekwencję swojego zachowania. Za popełnione przestępstwo, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.Komentarze do artykułu

HANS

hahahah - to ty dostałeś tą butelką ?? :)

hahahah

pewnie wydalo się że kolegi żona przypadkiem pociągnęła przyjacielowi gałę.

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Miasto wspiera służby ratownicze
  Tak jak Duda czy Morawiecki, nauka nie idzie w las.

  Mieszkaniec


  2020-07-16 09:44:02
 • Obwodnica oficjalnie, bo na piśmie
  Pan Mańkowski ma w zwyczaju \"podczepianie się\" do cudzych sukcesów. Gdyby nie rządowy program \"100 obwodnic\" , moglibyśmy tylko o obwodnicy pomarzyć. Niedługo się dowiemy, że rewitalizacja ruin zamku to też jego pomysł i zasługa.

  aleks


  2020-07-16 09:20:17
 • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
  Art. 53. 2. Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. Wolność religii obejmuje także posiadanie świątyń i innych miejsc kultu w zależności od potrzeb ludzi wierzących oraz prawo osób do korzystania z pomocy religijnej tam, gdzie się znajdują. Konstytucja RP z 1997r. Król może przecież w swoim państwie nakazać coś, czego nikt przed nim ani on sam dotychczas nie nakazywał. Posłuszeństwo wobec jego rozkazów nie jest sprzeczne z interesami ludzi żyjących w tym państwie; raczej nieposłuszeństwo byłoby z tym interesami sprzeczne, gdyż jest w społeczeństwach ludzkich ogólnie przyjętą zasadą, że należy słuchać królów. O ileż bardziej trzeba bez wahania spełniać wolę Boga panującego nad wszechświatem, który stworzył! Jak w hierarchii ludzkiego społeczeństwa każda niższa władza musi podlegać wyższej, tak Bogu musi się podporządkować wszystko. (Wyznania III, 8, św. Augustyn z Hippony) Serdecznie pozdrawiam.

  Ignis


  2020-07-16 08:02:29
 • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
  Do Ja. Gościu coś ci się pomyliło z tym łamaniem twoich praw konstytucyjnych. Polecam przeczytać Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej art. 53, jest tam zapis o wolnosci wyznania. Krzyczycie \" Konstytucja! Konstytucja! \", jednocześnie pierwsi jesteście do naginania jej według własnych potrzeb. Zalecam mniej jadu i wiecej tolerancji, na której podobno wam tak mocno zależy.

  X-men


  2020-07-16 00:00:23
 • Małżeństwo paserów i ich kolega zatrzymani
  Piórek !!

  Bałdzio


  2020-07-15 22:15:34
 • Podpalacz terroryzuje wieś?
  Podpalacz chyba już za kratkami

  Xyz


  2020-07-15 18:36:55
 • Miasto wspiera służby ratownicze
  Czy pan Łachacz te pieniądze to z własnej kieszeni przekazał, że tak się lansuje dobroczyńca czy też dobroczyńca za nasze pieniądze....?

  Janusz


  2020-07-15 17:57:39
 • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
  Do Ja. Twoje konstytucyjne prawo daje Ci możliwość publicznie pisać pierdoły i prowokować. Pokaż mi, w którym miejscu twoje prawo łamie Kościół kupując krzyż? I jeszcże jedno. Kto według Ciebie powinien dbać o te schody? Wyłącz TVN,włącz myślęnie i nie prowokuje.

  KAROL FĄFARA


  2020-07-15 15:51:34
 • Walka o cenę śmieci, może być drożej nawet o... 12000 procent
  Dziękuję za korektę. Przygotowuję komentarz w sprawie opłat za śmieci. Chciałem się upewnić. Pozdrawiam. dn

  Daniel Nowociński


  2020-07-15 13:17:43
 • Troje wybitnych z nagrodami (zdjęcia)
  Ale polityczna gazeta. Ci ludzie są związani z dotacjami i praca z Urzędem miasta.

  jANEK


  2020-07-15 12:22:41