Reklama


Reklama

Uciekła ze szpitala z podejrzanymi objawami, interweniowała policja (zdjęcia)


43-letnia mieszkanka gminy Świętajno uciekła ze szpitala w Szczytnie. Trafiła tam z objawami, które mogły świadczyć, że jest zakażona koronawirusem.Szpital o incydencie powiadomił policję. Patrole sprawdziły miasto i „uciekinierkę” zlokalizowały przy głównym skrzyżowaniu w Szczytnie. Kobieta stała tam, jakby czekała na funkcjonariuszy. Chwilę potem podjechał na sygnałach policyjny volkswagen caddy, który przeznaczony jest wyłącznie do działań związanych z chorobą Covid19.


Reklama

 

Z radiowozu wysiedli policjanci ubrani w białe kombinezony ochronne. Jeden z nich wydawał głośne polecenia kobiecie. Najpierw oparła się ona rękoma o samochód, a chwilę później została skuta kajdankami, a następnie umieszczona w tylnej części radiowozu.

 

Reklama

Z naszych ustaleń wynika, że od kobiety pobrano wymaz do badań na obecność koronawirusa. Do czasu uzyskania wyniku będzie ona przebywała w specjalnej placówce poza naszym powiatem.Komentarze do artykułu

Ula

Kochani, krytykować kobietę to umiecie śpiewająco. Niestety w stosunku do siebie już nie jesteście tacy surowi i bezkrytycznie piszecie z okropnymi błędami. A ta pani może była tak wystraszona, że uciekła ?

wwwwwwwwww

Widocznie nikt się nią nie interesował wszak szpitale są przepełnione dopiero jak wyszła to jej badanie zrobili poco krytykować jak się nie zna faktów

Fssd

Czy ktoś wie co sie dzieję z tą kobietą bo ani policja ani szpitale nic o niej nie wiedzą gdzie sie podziala nie ma z nia kontaktu???

Czytelnik

Szpital w Szczytnie to kpina

_________

Kiedy można spodziewać się wyników tej że \"Pani\"? Dla niej gratulacje za skrajną nieodpowiedzialność, i narażenie wielu niewinnych osób. Mam nadzieję że zostanie ukarana grzywną oraz zapłaci za interwencje policji.

dr

Znowu nasz doskonale zarządzany przez najlepszego na świecie menadżera szpital. Nic mnie nie zaskoczy w tym temacie. Zobaczycie jakie oświadczenie wysmaży Pani Dyrektor.

????????

Ta pani jest skrajnie nie odpowiedzialna !!! Jak można samowolnie wyjść ze szpitala ? Skoro miała objawy ? CO JEST ZA OBSŁUGA W SZPITALU ? Nikt TEGO nie pilnuje ... Tragedia ... Pogratulować pani inteligencji BRAWO ???? Narażać ludzi na nie bezpieczeństwa !

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze