Czwartek, 27 Czerwiec, Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

UWAGA! Rusza przebudowa drogi krajowej nr 53 (ul. Piłsudskiego)


We wtorek, 3 kwietnia rozpocznie się przebudowa drogi krajowej nr 53 (ul. Piłsudskiego) wraz z rozbudową skrzyżowania z ul. Leyka i Wileńską. Szykują się poważne utrudnienia. Inwestycja będzie podzielona na trzy etapy. Podpowiadamy, jak objechać przebudowywane skrzyżowanie.



Przebudowa realizowana przez firmę BUDIMEX SA przebiegać będzie w trzech etapach.

1) ETAP I – od 03.04.2018 do 18.04.2018

2) ETAP II – od 18.04.2018 do 19.07.2018

3) ETAP III – od 23.07.2018 do 30.10.2018

 

Etap I zakłada przebudowę wlotu ul. Moniuszki w rejonie skrzyżowania z ul. Piłsudskiego. Wlot zostanie całkowicie zamknięty. Wyznaczony zostanie sugerowany objazd do ul. Moniuszki ulicami Piłsudskiego i Wileńską. Ruch pieszy zostanie skierowany na drugą stronę ulicy Piłsudskiego, zapewnione zostanie również dojście do posesji przy ul. Moniuszki.


 

Etap II prac zakłada przebudowę wlotów ulic Leyka i Wileńskiej, które zostaną całkowicie wyłączone z ruchu. Dodatkowo ze względu na połówkowe zajęcie jezdni na części ulicy Piłsudskiego zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Wyznaczone zostaną objazdy do ulic Leyka i Wileńskiej.

 

Etap III zakłada całkowite wyłączenie z ruchu części ul. Polskiej wraz z odcinkiem od skrzyżowania ulic Piłsudskiego z ulicami Leyka i Wileńską aż do ulicy Moniuszki.



Komentarze do artykułu

Bleble

Wyłączcie swiatła i korków niebedzie bez przebudowy

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze

  • Jarosław i Vladimir połączyli siły dla dobra Mazur (zdjęcia)
    jarek szykujesz im sciezke zeby mogli predzej wjechac do polski.OJ zastanów sie!!!
    Autor: marek
    2019-06-26 15:25:12
  • Dwie dekady śpiewania Kantaty
    Az ciezko uwierzyć, że Pan Mariusz tak nisko upadł.....? Z przewodniczącego rady miasta na.......
    Autor: Tomasz
    2019-06-25 22:43:55
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Lichwa....
    Autor: Czy miasto na to stac?, kiepski to gospodarz, ktory ziemie swoją zadłuża.
    2019-06-25 22:41:10
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Już widzę jak tłumy turystów walą do Szczytna na lodowisko.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-06-25 13:39:42
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Emil nie bój nic, lodowisko dobra sprawa, myślę że będzie spore zainteresowanie. Wygodniej mieć je na miejscu niż jeździć do Olsztyna.
    Autor: Zbigniew
    2019-06-24 23:50:51
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Chyba maniek z Grzegorczykiem będą się tam bujali, a potem pójdą łowić rybki na małe domowe gdzie maniek stanowiska sobie wybuduje.
    Autor: Emil
    2019-06-24 21:08:35
  • Zostań współwłaściciel browaru w Szczytnie i... wygraj kolację z Magdą Gessler
    Na kolację zabiorę babcie
    Autor: Martyna karolewska
    2019-06-24 19:21:33
  • Firmy na śmieciowym cenzurowanym
    Niech się Pani z Urzędu przepisami nie zasłania, bo owszem jest tam coś o rozdzielaniu zwykłych śmieci od firmowych, ale to nie jest przymus dla samorządu, tylko wybór. A żeby daleko nie szukać, to w gminie Pasym, przedsiębiorców i ludzi \"wrzucają\" do jednego worka, i problem w ogóle nie istnieje. A w Szczytnie jest i to duży. Każdy przedsiębiorca to powie. Jak sama nazwa wskazuje przedsiębiorca, sobie poradzi. Tylko kto kogo, i po co ma oszukiwać...?
    Autor: Przedsiębiorca
    2019-06-24 12:40:56
  • Stadion przy Śląskiej na etapie papierowym
    A obok stadionu jeszcze ma powstać bosko że sztuczną trawa 60x30 taka mała poprawka.
    Autor: Xyz
    2019-06-23 16:42:37
  • Koszmar niepełnosprawnych: krawężniki, policja i... bliźni
    W pełni popieram pana spostrzeżenia sam jestem wózkowiczem i mam problemy z poruszaniem się na wózku bez pomocy innych osób.nawet przed wyborami do samorządu oprowadzałem jednego pana z aparatem do zdjęć który nagrał kilka zdjęć na na przejściu z ul żwirki do parku i podjazd koło mostku przy areście .miał ten pan to jakoś załatwić.,ale wybory się odbyły i sprawa ucichła .Bardzo dobrze że pan jako młody człowiek widzi te problemy,i trzeba te sprawy mocno nagłaśniać .z obserwacji widać na co dzień że osób na wózkach jest dużo w naszym mieście Myślę że jest nas dużo i powinniśmy domagać się od władz by te sprawiły by osobom niepełnosprawny żyło się lepiej. pozdrawiam.
    Autor: Tadeusz Rosiński
    2019-06-23 14:40:48