Sobota, 25 Wrzesień
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny -

Reklama


Reklama

Twoja elektrownia słoneczna – Etikon Szczytno zaprasza


Marzy ci się doskonała instalacja fotowoltaiczna i obniżenie rachunków za prąd do minimum? Postaw na fotowoltaikę. Najlepiej, gdy twoją energią słoneczna zajmą się specjaliści, czyli firma Etikon Szczytno. W branży działa od 12 lat. Na koncie ma ponad 400 wybudowanych instalacji i samych zadowolonych klientów. Przekonaj się sam. Sprawdź. Etikon Szczytno, ul. Żeromskiego 37A, tel.: 797 357 453, e-mail: biuro@etikon.plRozwiązanie w postaci fotowoltaiki dla właścicieli domów jednorodzinnych, rekreacyjnych jest niezwykle opłacalne i łatwe do wykonania. Pod warunkiem, że prace powierzy się firmie, która doskonale się na tym zna. Najlepiej znaleźć kogoś lokalnie, bo to daje gwarancje uczciwości i szybkiej reakcji.

Etikon

Szczytno, ul. Żeromskiego 37A,

tel.: 797 357 453,

e-mail: biuro@etikon.pl

https://www.etikon.pl/

W naszym powiecie specjalistą od słonecznej energii jest firma Etikon Szczytno, która w branży jest już od 12 lat. Instalacje fotowoltaiczne nie mają dla nich tajemnicą. Właściciele i pracownicy firmy doskonale znają też specyfikę powiatu szczycieńskiego i idealnie dobiorą instalację o właściwej mocy, zamontują ją we właściwym miejscu, aby można było jak najszybciej cieszyć się darmowym prądem i każdego miesiąca czuć oszczędność w portfelu.

Etikon

Szczytno, ul. Żeromskiego 37A,

tel.: 797 357 453,

e-mail: biuro@etikon.pl

https://www.etikon.pl/

Najlepszy czas na montaż instalacji to marzec. Dlaczego?

 

- Bo wówczas instalacja pracuje w optymalnym momencie dla słońca i najszybciej uzyskamy taką produkcję prądu, która uzyskać realne oszczędność w skali roku - mówi Dariusz Turek z firmy Etikon. - Dlatego to jest dobry czas, aby poważnie zastanowić się nad montażem instalacji, a jeśli ktoś jest przekonany, że taką instalację chce mieć, to zacząć działać. Zapraszamy do nas. Podpowiemy, przeprowadzimy przez cały proces. Gwarantujemy pełne zadowolenie klienta.

 

Etikon

Szczytno, ul. Żeromskiego 37A,

tel.: 797 357 453,

e-mail: biuro@etikon.pl

https://www.etikon.pl/

Oferta fotowoltaiki Etikonu, skierowana do mieszkańców domów jedno- i wielorodzinnych, jest tak bogata, że warto zdecydować się na tego typu rozwiązanie bez chwili wahania. Panele fotowoltaiczne pozwalają na dostarczenie energii elektrycznej, która zasila wszystkie sprzęty domowe, zarówno AGD, jak i RTV oraz służy do oświetlenia domu, bez nadmiernego zużycia energii elektrycznej pochodzącej od lokalnych dostawców. Sprawdź.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa. Prawdą jest że czyszczenie jezior przez gospodarstwa rybackie przybiera często miano klęski ekologicznej. Druga sprawa że dwóch rybaków z siecią potrafi wyłowić przez dzień więcej niż stado wędkarzy przez miesiąc. Wogule to kwestionował by istnienie takich gospodarstw. Ale inicjatywa kieruje cały ten biznes troszeczkę w stronę racjonalności. Wędkarze też są nie lepsi. Widywałem jak brali z wody co popadnie. Banda mięsiarzy teraz potrafi przetrzepać jezioro i ich zdaniem jest wszystko ok. Jeden taki mondrala chwalił się jak to płocie idące na tarło taczkami na Narwi łowił. Niestety takich su....ów nie brakuje. Akurat na Zdroju niema problemu z miejscami do łowienia, trzeba tylko przejść kawałek a wozić dupsko furą na sam brzeg. I tyle w temacie. A co do kierownika ośrodka to nie jest on właścicielem ośrodka , a tylko zarządza tym ośrodkiem. Zresztą znam człowieka osobiście i życzę wszystkim ośrodką takiego kierownika z energią i pomysłem na prowadzenie tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. Mięsiarze niech się pie.....

  Szulim. M


  2021-09-25 11:30:39
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Wydaje mi się że starosta z radnymi powinni zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznej ewidencji czasu pracy w szpitalu. Spytacie dlaczego? W jednym ze szpitali powiatowych lekarz w ciągu miesiąca przepracował 670 godz. Tu coś nie gra tym.

  mol


  2021-09-25 10:38:04
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43