Poniedziałek, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Trzy flagi = trzy wartości


Przed budynkiem jednej ze szczycieńskich firm zawisły trzy flagi: narodowe barwy Polski, flaga unijna oraz trzecia z napisem: Konstytucja.- Chciałem w ten sposób pokazać, że Polska, Unia Europejska oraz najważniejszy akt prawny czyli Konstytucja RP są i powinny być ze sobą nierozerwalnie powiązane – tłumaczy Andrzej Dąbrowski. - Postanowiłem przekazać, że wartości, jakie te flagi sobą przedstawiają, są bardzo ważne dla mnie, dla mojej rodziny, dla firmy, którą prowadzę, właściwie dla nas wszystkich.


 

Pan Andrzej podkreśla, że nie jest to przejaw jakiegokolwiek protestu. - To wyłącznie przejaw mojego najgłębszego szacunku dla naszego państwa, zjednoczonej Europy i prawa, które winniśmy respektować.Komentarze do artykułu

Konstanty

Do do Konstantego: Szeroką dyskusję chcesz Pan zacząć. Na temat forsa nowa nie mam planu dyskutować. A już na pewno nie na temat folksdojczów namnażających brednie o MN. Żegnam.

do Konstantego

Jakie tam \"sprawne propagowanie\" Konstytucji (mówienie, że ta ustawa jest znakiem KOD-u jest chore) na jednym maszcie w Szczytnie. Powiewające licznie nad Marszem Niepodległości flagi takiej np. faszystowskiej Forza Nuova to jest prawdziwa propaganda - z siłą przekazu na cały świat.

Konstanty

Z całą pewnością oznakowanie firmy flagą bojowników KOD prowokuje rozsądnych ludzi do zastanowienia się, czy warto podjąć rozmowę. Obawiam się, że każdy kto uległ wdziękom tego sprawnie propagowanego znaku ulega emocjom, które wykluczają merytoryczną dyskusję. Świątynia Antypisu to nie jest miejsce wymiany myśli.

Obserwator

Jacek, za co tak bardzo Konstytucji nie lubisz, skoro przez jej \"obecność\" w tej firmie JUZ tam nie zajrzysz? Bez Konstytucji było cacy, a z nią jest beee? To nie o firmie, a o Tobie wiele mówi.

Jacek

Firma wie jak starcic klientów . Ja już do was nie zajrzę . Żegnam

Andrzej

Jasne że konstytucja jest niezbędna. Jestem w 100% za jej przestrzeganiem. Pewnie jestes zadowolony bo przyjechales daewoo tico wiec co ci tam. Wazne ze jezdzi. Ja mam troche wyższe wymagania co do obsługi klienta. Poza tym dbałość o cudzą własność jest też ważna. Dziekuje.

se zbuduj...

... firmę, zatrudnij kompetentnych i pokaż, jaki jesteś ideał. Ja tam jestem zadowolony z remontu i nie mam uwag. A poza tym auto bywa przydatne, a konstytucja - jest niezbędna. No, ale jeśli dla przedmówcy \"fura\" jest najważniejsza, to nic dziwnego, że nie rozumie...

Darek Rokicki

W mojej firmie w Świętajnie flaga Unii powiewa już od kilku miesięcy.

Andrzej

Na twoim miejscu zajął bym się wymianą kadry z warsztatu. Pracuje tam banda nie kompetentnych ludzi a ten siwy dziadek co wprowadza auta na warsztat ma problemu z obsłużeniem i prowadzeniem samochodu. Szkoda nerwów na was.

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
  Autor: Uczennica
  2019-05-26 17:52:21
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
  Autor: Ola
  2019-05-26 17:41:57
 • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
  Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
  Autor: Gorszy sort
  2019-05-25 12:02:38
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
  Autor: Pytam się
  2019-05-24 22:50:07
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
  Autor: mieszkaniec
  2019-05-24 21:30:07
 • Świetlica ze sportowym zapleczem
  Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
  Autor: Zzzz
  2019-05-24 17:19:19
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo
  Autor: Fan
  2019-05-24 13:27:23
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo Romku!
  Autor: Kolega
  2019-05-24 12:41:49
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
  Autor: kinga
  2019-05-23 20:49:23
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 14:16:54