Środa, 8 Grudzień
Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza -

Reklama


Reklama

Trwają poszukiwania zaginionej 83-latki, policjanci proszą o pomoc, ważna każda informacja


Nadal nie odnaleziono 83-letniej Janiny L. W czwartek do późnych godzin nocnych teren wokół Rutkowa (gmina Dźwierzuty), gdzie mieszka kobieta przeczesywało kilkudziesięciu policjantów oraz strażaków. Wykorzystano nawet kamery termowizyjne. Dziś poszukiwania wznowiono. Policjanci apelują o pomoc do osób, które mógłby wiedzieć, gdzie 83-latka przebywa. - Może znają miejsca, w które lubiła chodzić ta panią, a może widzieli ją – podpowiada Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Naprawdę każda, nawet drobna informacja może być ważna.

 83-letnia Janina L. ostatni raz widziana była w środę, 13 października, około godz. 22 na skrzyżowaniu drogi prowadzącej z Woli Popowej-Grodziska z drogą szutrową w kierunku Rutkowa, przy skrzyżowaniu ze ścieżką rowerową prowadzącą z Dźwierzut do Kobułt. Od tamtej pory nie ma z nią kontaktu.

Zaginięcie 83-klatki zgłosili jej bliscy w czwartek, 14 października około godziny 18.

W piątek wznowiono poszukiwania kobiety. Szuka jej niemal 30 policjantów, kilkudziesięciu strażaków, strażnicy leśni oraz żołnierze WOT. Zaangażowane mają być też psy tropiące i drony. W świetlicy wiejskiej w grodziskach został utworzony tymczasowy sztab dowodzenia poszukiwaniami.


Reklama

 

- Sprawdzane są pobliskie lasy, ścieżki rowerowe, cmentarze, jesteśmy w stałym kontakcie z synem tej pani – mówi Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Apelujemy do każdego, kto może mieć jakąkolwiek wiedzę na tematy tej o pomoc i kontakt z policja. Naprawdę ważna może być każda, nawet najdrobniejsza informacja.

 

 

Zaginiona ma około 150 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma siwe krótkie włosy falowane, oczy koloru jasnego. Janina L. ubrana była w czerwony sweter i niebieskie spodnie jeansy oraz czerwone buty sportowe.

Reklama

 

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt pod numerem 47 733 12 00 lub 112. Można też skontaktować się osobiście z każdą jednostką policji na ternie kraju.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama