Reklama


Reklama

Trwają konsultacje, będą kolejne remonty ulic


Samorządowcy ze Szczytna przygotowują się do opracowania dokumentacji na przebudowę trzech ulic: Broniewskiego, Piaskowej i Orzeszkowej.- Jesteśmy na etapie konsultacji z mieszkańcami – mówi Krzysztof Mańkowski, burmistrz Szczytna. - To ważny element, aby opracować dobrze dokumentacje i bezkolizyjnie wykonać inwestycje. Dokumentacja jest potrzebna, aby starać się o środki zewnętrzne.


Reklama

Reklama

 Komentarze do artykułu

Głos Szczytna

Ulica Władysława IV też jest do zrobienia

tadeusz

Kiedyś dobrą praktyką w samorządzie było opracowywanie Wieloletniego Planu Inwestycyjnego, który potem miał swoje przełożenie w Wieloletniej Prognozie Finansowej. Pozwalało to na planowanie inwestycji a mieszkańcy np wiedzieli kiedy ich ulica będzie remontowana. Niestety bieżące interesy radnych byłyby zagrożone i nikt już czegoś takiego nie opracowuje. W tym miejscu warto postawić pytanie czy za kadencji obecnego burmistrza Mańkowskiego (mijają już niedługo 2 lata) została opracowana jakaś dokumentacja czy realizuje jedynie to co Górska wcześniej zaplanowała? Mam wrażenie, że ten człowiek i zdecydowana większość jak nie wszyscy radni nie mają żadnego planu na to miasto., co chcieliby zrobić, jak za kilka lat powinno ono wyglądać, co się powinno tu dziać. Oni żyją jedynie dniem dzisiejszym bez żadnych planów na przyszłość, chyba że jedynie na swoją. O Szczytnie w ogóle nie myślą a to się zemści w przyszłości!!

Wielbarska

Co z chodnikiem na Wielbarskiej?

Tomasz

A kiedy ul.Grudziądzka i Jagiellończyka. Zero odwodnienia. Studzienki nie odprowadzają wody, a zastoiska są jeszcze kilka godzin po deszczu.

Mieszkaniec

A o ul Pomorskiej to nikt nią pamięta

Napisz

Reklama


Komentarze