Reklama


Reklama

Troje zatrzymanych trafiło do zakładów karnych


Szczycieńscy policjanci zatrzymali w niedzielę trzech mieszkańców powiatu szczycieńskiego, których poszukiwał Sąd Rejonowy w Szczytnie. Mężczyzna i dwie kobiety zostali przewiezieni do wskazanych zakładów karnych w celu odbycia kary.Policjanci z patrolu interwencyjnego podjęli czynności wobec mężczyzny, który zachowywał się w sposób bardzo agresywny i wulgarny. W trakcie sprawdzania jego danych w systemach policyjnych okazało się, że jest to osoba poszukiwana. 43-letni mieszkaniec gminy Pasym poszukiwany był nakazem zatrzymania wydanym przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 5 dni.  

 

 

Policjanci pełniący, na co dzień służbę zewnętrzną, zapoznawani są z personaliami osób poszukiwanych na naszym terenie. Niektóre z tych osób znają z widzenia lub z wcześniejszych interwencji. I tak było w przypadku dwóch mieszkanek Szczytna.


Reklama

 

37-letnia kobieta została przez nich zauważona i w trakcie sprawdzania jej danych osobowych policjanci potwierdzili informację, że jest ona osobą poszukiwaną nakazem zatrzymania wydanym przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 10 dni.

 

 

Z kolei 48- letnia kobieta została ujawniona w podobny sposób. W jej przypadku zasądzona kara pozbawienia wolności była w wysokości 5 dni.

Reklama

Poszukiwani zostali przewiezieni do jednostki policji, skąd następnie zostali przetransportowani do wskazanych zakładu karnego celem odbycia zasądzonej kary.

 

KPP Szczytno/ipKomentarze do artykułu

muzzy

No i po co? odebrać im po 5,10 dniówek z zasiłków które pobierają.

Napisz

Reklama


Komentarze