Reklama


Reklama

Tragedia w Płozach, nie żyje młody mężczyzna


Około godz. 1 w nocy w Płozach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem opla vectry. Na miejscu zginął młody mężczyzna. Nie wiadomo, czy to pieszy, czy pasażer auta. Ustalają to policjanci.Na miejscu wciąż trwają oględziny. Policjanci na razie nie wiedzą, czy ofiara to pieszy, czy pasażer pojazdu, bo ciało znajdowało się poza samochodem.


Reklama

 

Na razie wiadomo jedynie tyle, że autem kierował 24-letni mieszkaniec gminy Szczytno. Był nietrzeźwy. Trafił do szpitala w Szczytnie na obserwację.

ReklamaKomentarze do artykułu

massakra

Śmierć zawsze boleśnie dotyka nie tych, którzy odchodzą, a tych, którzy zostają. I choć szkoda młodego człowieka, to rodzi się pytanie: wsiadając do samochodu nie wiedział/widział, że kierowca jest pijany?

?

do Szerlok cholms. Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocą stroną.

Smutny.

Jak zwykle pijany wychodzi z tego bez bólu. . A Radek na zawsze odszedł. . Współczuję rodzicom. .

Dariusz Tomaszewski

Gosia i Robert współczuję z całego serca

Mariusz

Współczucia dla rodziny

Tragedia

Xyz tak to ta osoba o której myślisz, rodzina pogrążona w żałobie

Mirek

Szerloku, czytaj ze zrozumieniem! Pasażer i kierowca to dwie różne instytucje.

Vmax

Niech to I inne zdarzenia drogowe z udziałem młodych ludzi zaistniałe w ostatnim czasie na terenie naszego powiatu będą przestrogą... OPANUJCIE SIĘ.... ŻYCIE PRZED WAMI....(*)

Szerlok cholms

\"Policjanci na razie nie wiedzą, czy ofiara to pieszy, czy pasażer pojazdu, bo ciało znajdowało się poza samochodem. Na razie wiadomo jedynie tyle, że autem kierował 24-letni mieszkaniec gminy Szczytno. Był nietrzeźwy. Trafił do szpitala w Szczytnie na obserwację.\" Rzeczywiście trudna zagadka bo skoro 24- letni, nietrzeźwy kierowca trafił do szpitala, to który z nich zginął na miejscu kierowca czy pieszy? Za prawidłową odpowiedź awans zapewniam drodzy policemani ????

xyz

Mam przeczucie że w tym wypadku zginął mój kolega. Czy ktoś z przyjaciół /rodziny może potwierdzić lub zaprzeczyć, że w tym wypadku zginął .........ki R ,który w grudniu obchodziłby swoje urodziny? Czy jednak moje przeczucie jest błędne?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  Ludzka glupota nie zna granic. Jaka tych lekarzy przyszlosc czeka w Szczytnie i cala polske. Wszyscy lekarze powinni wyjechac za granice zeby zyc godnie jak czlowiek.

  szczytnianka


  2020-08-13 20:43:30
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Dobre przykłady należy pokazywać do naśladowania dla innych jako wzór.

  Do WCpiker


  2020-08-13 19:09:16
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  W Szczytnie wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji jest już od dziesięciu lat .Pomagamy ludziom bez większego rozgłosu , nieraz i bezpłatnie choć nikt Nam niczego nie daruje.

  Piotr


  2020-08-13 16:53:51
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Super dla Pani Krystyny, ale najbardziej boli, śmieszy (uczucia mam \"wstrząśnięte i zmieszane\") mnie to, że każda pomoc musi być \"przez przypadek\" sfotografowana, artykuł w gazecie. Pomóżcie i się nie chwalcie - to będzie zasługa.

  WCpiker


  2020-08-13 12:18:06
 • Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie
  Piekna inicjatywa. Szkoda, że nie dużo wcześniej. Ciekawe, komu ze Szczytna to się nie spodoba. Że tacy się w tym mieście znajdą to więcej niż pewne

  Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


  2020-08-12 22:36:43
 • Sobota, 29 sierpnia - koncert zespołu ŻUKI
  Przyjeżdżam na występ.

  Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


  2020-08-12 22:26:57
 • „Król kur” mieszka w Kolonii (zdjęcia)
  Oby więcej takich młodych, pozytywnie zakręconych ludzi. Życzę powodzenia w biznesie i szczęścia w życiu osobistym

  Graz


  2020-08-12 22:11:28
 • Toyota scion dachowała w okolicach Zielonki
  Głupota fruwa już.

  Czarny kruk.


  2020-08-12 21:39:08
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Pracownicy powiatu pomagają mieszkańcom gdyż radni i służby do tego stwo żonę nie mają czasu. Starosta siedzi i smrodzie w stołek podobnie burmistrz, który tak jest zajęty Facebookiem, że nie wie co jest naprawdę potrzebne mieszkańcom. Brawa dla pracowników powiatu!

  Janusz


  2020-08-12 21:31:01
 • Toyota scion dachowała w okolicach Zielonki
  Każde zachowane życie to szczęście, no chyba że jest się takim zawistnym skur**synem jak Pan. Chłopak zapierniczał i dostał za to nauczkę poprzez skasowaną furę i uraz który po tym pozostanie. Zresztą skąd Pan wie kto niby finansował ten samochód? A może chłopak zapierniczał żeby się na to dorobić kilka dobrych lat zamiast pisać pierdoły w internecie ;)

  Drogi Panie Kowal


  2020-08-12 19:41:20