Reklama


Reklama

Tragedia w Płozach, nie żyje młody mężczyzna


Około godz. 1 w nocy w Płozach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem opla vectry. Na miejscu zginął młody mężczyzna. Nie wiadomo, czy to pieszy, czy pasażer auta. Ustalają to policjanci.Na miejscu wciąż trwają oględziny. Policjanci na razie nie wiedzą, czy ofiara to pieszy, czy pasażer pojazdu, bo ciało znajdowało się poza samochodem.


Reklama

 

Na razie wiadomo jedynie tyle, że autem kierował 24-letni mieszkaniec gminy Szczytno. Był nietrzeźwy. Trafił do szpitala w Szczytnie na obserwację.

ReklamaKomentarze do artykułu

massakra

Śmierć zawsze boleśnie dotyka nie tych, którzy odchodzą, a tych, którzy zostają. I choć szkoda młodego człowieka, to rodzi się pytanie: wsiadając do samochodu nie wiedział/widział, że kierowca jest pijany?

?

do Szerlok cholms. Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocą stroną.

Smutny.

Jak zwykle pijany wychodzi z tego bez bólu. . A Radek na zawsze odszedł. . Współczuję rodzicom. .

Dariusz Tomaszewski

Gosia i Robert współczuję z całego serca

Mariusz

Współczucia dla rodziny

Tragedia

Xyz tak to ta osoba o której myślisz, rodzina pogrążona w żałobie

Mirek

Szerloku, czytaj ze zrozumieniem! Pasażer i kierowca to dwie różne instytucje.

Vmax

Niech to I inne zdarzenia drogowe z udziałem młodych ludzi zaistniałe w ostatnim czasie na terenie naszego powiatu będą przestrogą... OPANUJCIE SIĘ.... ŻYCIE PRZED WAMI....(*)

Szerlok cholms

\"Policjanci na razie nie wiedzą, czy ofiara to pieszy, czy pasażer pojazdu, bo ciało znajdowało się poza samochodem. Na razie wiadomo jedynie tyle, że autem kierował 24-letni mieszkaniec gminy Szczytno. Był nietrzeźwy. Trafił do szpitala w Szczytnie na obserwację.\" Rzeczywiście trudna zagadka bo skoro 24- letni, nietrzeźwy kierowca trafił do szpitala, to który z nich zginął na miejscu kierowca czy pieszy? Za prawidłową odpowiedź awans zapewniam drodzy policemani ????

xyz

Mam przeczucie że w tym wypadku zginął mój kolega. Czy ktoś z przyjaciół /rodziny może potwierdzić lub zaprzeczyć, że w tym wypadku zginął .........ki R ,który w grudniu obchodziłby swoje urodziny? Czy jednak moje przeczucie jest błędne?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze