Czwartek, 29 Lipiec
Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza -

Reklama


Reklama

Tragedia na jeziorze Świętajno. Wyłowiono ciała nastolatków


W wodach jeziora Świętajno w Warchałach utonęło dwóch młodych mężczyzn. To tegoroczni maturzyści. Mieli przed sobą całe życie. Do wody weszli około godziny 19. Od tamtej pory nikt ich nie widział. Ciało pierwszego wyłowiono około godziny 22, drugiego odnaleziono 20 minut po północy.Nastolatkowie w Warchałach przebywali od soboty. Z grupą znajomych przyjechali na domek. We wtorek, 14 lipca około godz. 18 trójka z nich wypożyczyła rower wodny. Gdy go odstawili poszli na plaże.


Reklama

- 18-latek i 19-latek weszli do wody, a ich 18-letni kolega postał na plaży – relacjonuje sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Ten, który został na plaży stracił ich z pola widzenia. Nie wychodzili długo z wody. Poszedł więc do domku zaalarmować pozostałych. Od godziny 19 zaczęli szukać swoich kolegów na własną rękę...

Reklama

 

Więcej w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno"

D.DeptułaKomentarze do artykułu

DO PLAŻOWICZÓW! MOŻE TO NA CIEBIE PADNIE

Tam co roku jedna osoba się topi. Najczęściej są to osoby pod wpływem alkoholu. Sam kiedyś pomagałem plażowiczą. Na środku jeziora dwóch śmiałków trzymało się kajaku. Byli ogromnie pijani. Nie wiem co ludzi kieruje do takich wyczynów.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze