Reklama


Reklama

Tragedia było naprawdę blisko (zdjęcia)


Gdyby nie czujność 34-letniego kierowcy bmw w Tylkowie mogłoby dojść do tragedii. Auta czekały na czerwonym świetle przy robotach drogowych. Kierowca ciężarowego mana nie zobaczył przeszkody i całym impetem uderzył w stojące auta. Zniszczeniu uległy cztery samochody. - To cud, że nikt tu nie ucierpiał – mówią ratownicy. I chwalą zachowanie 34-letniego kierowcy bmw, który widząc co się dzieje, skręcił koła i pozwolił manowi zepchnąć się do rowu, a nie w inne auta. - Dał szansę przeżycia pozostałym kierowcom – nie mają wątpliwości ratownicy.



Do wypadku doszło w piątek, 9 października w okolicach Tylkowa. Auta czekały na czerwonym świetle. - 32-letni kierowca ciężarówki najprawdopodobniej się zagapił, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wjechał w tył stojącego bmw – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji.

 

BMW x6 kierował 34-letni mieszkaniec Szczytna. Auto zostało zepchnięte do przydrożnego rowu i całkowicie zniszczone. Man zdołał jeszcze uderzyć fiata ducato kierowanego przez 40-letniego szczytnianina i kię sportage, za kierownica której siedział 31-letni Wielkopolanin. Ciężarówka przewróciła się na bok. Mimo dramatycznego obrazu, który zastali na miejscu kraksy ratownicy nikt poważniej nie ucierpiał.


Reklama

 

Na miejscu wypadku pierwsi zjawili się strażacy z OSP Pasym. Pozostałe służby miały spory problem z dojechaniem, bo droga, która aktualnie ma jeden pas ruchu szybko się zakorkowała.

 

Na szczęście żaden z kierowców nie uległ poważnym obrażeniom, mimo że samochody zostały zniszczone niemal doszczętnie.

 

Kierowca mana, sprawca kraksy został ukarany przez policjantów 500-złotowym mandatem.

Reklama

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

  • Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, bo… był nietrzeźwy
    debil

    w4567


    2020-12-01 14:25:28
  • OSP Płozy z nową torbą medyczną
    Kolejna relacja z aktywności Pana Żuchowskiego, gdzie znów maseczka na brodzie i szyi (wcześniej wizytowanie szpitala powiatowego oraz uroczystości przy pomniku z okazji 11 listopada). Czy nie ma nikogo, kto by mu powiedział o kompromitowaniu siebie? Na co liczy z tak żenującą, anty-społeczną postawą?!

    obserwator


    2020-11-30 23:56:03
  • Centrum Usług Sąsiedzkich - po zakupy lub na spacer z psami
    I już chwalić się, ale czym? Kompromitacją! Działania w ciągu prawie 2 miesięcy dla kilkunastu osób z programu za ponad 180tys., to w ogóle wstyd przyznawać się do tego!!! Do tego te łapki na fejsie dawane przez samych urzędników w godzinach pracy! Pani Sekretarz: kiedy przestaniecie być żałośni? Kompromitacja na cały Powiat!

    pawełek


    2020-11-30 23:54:45
  • OSP Płozy z nową torbą medyczną
    Słuchaj obrońco \"dobrej zmiany\", tobie już pewnie ciemny wór na głowę założyli i nic nie widzisz i nic nie słyszysz i błądzisz po omacku!!!!!

    !!!!! do Do


    2020-11-30 22:35:40
  • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
    Ja osobiście zachęcam do analizy rządów D. Górskiej, które trwały 12. lat, a wcześniej jeszcze 4. lata jako wiceburmistrza. To jest 16 lat! I Co wtedy zostało załatwione? To tak dużo lat... Jak ta władza (również radni) je wykorzystali?

    Nikt


    2020-11-30 20:43:25
  • OSP Płozy z nową torbą medyczną
    Uważaj , bo ciebie puszczą bez wora.

    Do !!!!!


    2020-11-30 17:44:00
  • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
    Jeżeli chodzi o gródki działkowe to może zrobi Pan to co może! Dziś tylko dwa ogrody są uwzględnione w Planach zagospodarowania przestrzennego. Pozostałe dla których nie ma planu w studium są częściowo na terenach przeznaczonych pod zabudowę (wielorodzinną czy mieszkalno usługową jak te na ul. Pasymskiej. Najwyższy czas zabrać się do roboty i chociaż zmienić studium aby nikomu nie przyszło do głowy aby to zmieniać. Chyba że ma Pan na ten temat inne zdanie?

    teresa


    2020-11-30 14:31:37
  • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
    Zachęcam do obejrzenia na kanale you toube relacji z dni i nocy Szczytna np z lat 1996 i 1998 wtedy mit o apolityczności Burmistrza trochę blaknie. Potem pamiętać trzeba, że Burmistrz jest dobry ale tylko w podkradaniu pomysłów innym osobom a znacznie gorzej z ich realizacją. Dziwne stanowiska dla wędkarzy rozebrać, przeprosić i zrobić porządnie, Może ładne drewniane, mniej a dobrze aby nie było wstydu!. Jeżeli parking na Pl. Juranda to Panie Burmistrzu proszę pamiętać, że kierowcy też są mieszkańcami tego miasta i trzeba o nich pamiętać. Co do innych pomysłów to najważniejsze niech Pan będzie trochę wizjonerem, niech się Pan nie boi marzyć! Co to za deptak (czyt. starówka) w kierunku jeziora? Kolejne miejsce na wypoczynek, spacery a nie na rozwijanie miasta :) Niech się Pan nie dziwi, że mieszkańcy myślą raczej o swojej najbliższej okolicy. Jest na to rozwiązanie, skuteczne a co za tym idzie rozwiązanie które bardzo aktywizuje i włącza tych mieszkańców w życie miasta. Jakie? Dużo zapożyczył Pan podczas kampanii to może warto niech Pan jeszcze przypomni sobie co proponowali także inni. Na tym etapie już nikt nie będzie czynił zarzutu. ma Pan jeszcze trochę czasu więc jeszcze wiele można zrobić. Powodzenia!!!

    mieszkaniec


    2020-11-30 14:09:11
  • OSP Płozy z nową torbą medyczną
    Typowe dla PiS-u, straż puszcza z torbami tak jak cały kraj!

    !!!!!


    2020-11-30 12:25:42
  • OSP Płozy z nową torbą medyczną
    Znowu Żuchowskiemu szczęka opadła i ją maseczką podtrzymuje, pewnie przed fleszem z aparatu aby nie było wątpliwości co do darczyńcy.

    Szczytnianin


    2020-11-30 10:04:50