Czwartek, 29 Lipiec
Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza -

Reklama


Reklama

„Trafili” amfetaminę na leśnej drodze


Kryminalni ze Szczytna zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyźni spotkali się na jednej z leśnych dróg na terenie gminy Szczytno. Wówczas zostali zatrzymani.W środę, 16 czerwca na terenie gminy Szczytno, szczycieńscy policjanci natknęli się na jednej z leśnych dróg w gminie Szczytno, na samochód, który od jakiegoś czasu był w ich zainteresowaniu.


Reklama

 

Reklama

- Funkcjonariusze podejrzewali, iż w aucie mogą być narkotyki – mówi sierżant Joanna Manelska ze szczycieńskiej policji. - W pojeździe przebywało dwóch mężczyzn, którzy nie potrafili powiedzieć, co robią w tym miejscu. Podczas dokonanej kontroli pojazdu ustalenia kryminalnych potwierdziły się, gdyż w pojeździe znajdował się metalowy pojemnik z workiem foliowym, w którym znajdował się biały proszek.

 

Mężczyźni zostali zatrzymani. Podejrzani o posiadanie narkotyków zostali przewiezieni do jednostki policji. Po przeprowadzeniu wstępnych badań przy użyciu testerów okazało się, iż zabezpieczony biały proszek to amfetamina.

 

Prowadzone działania operacyjne policjantów wydziału kryminalnego, zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej szczycieńskiej jednostki pozwoliły postawić jednemu z mężczyzn, 24-letniemu mieszkańcowi gminy Szczytno, zarzuty za popełnione czyny. O dalszym jego losie zadecyduje sąd.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze