Środa, 29 Styczeń, Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Tie-break położył naszych siatkarzy


Siatkarze Olimpijczyka Szczytno przegrali kolejny mecz w wojewódzkiej III lidze. Tym razem beniaminek ze Szczytna uległ 2:3 drużynie Wenglorz Volley Lidzbark.



Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - UKS Olimpijczyk Szczytno 3:2 (25:19, 25:15, 23:25, 24:26, 15:11)

 

Skład: Myślak, Kozłowski, Kowalewski, Kobus, Jakubowski, Turkot, libero Olender. Zmiennicy: Piwowarski, Zawlaniak, Olbryś.

 

- Fatalne w naszym wykonaniu były dwie pierwsze sety – mówi wprost Mariusz Myślak, grający trener Olimpijczyka. - Rywale szybko to wykorzystali, ale zbyt szybko uwierzyli w zwycięstwo i zaczęli dokonywać zmian. Wykorzystaliśmy ten moment. Wyrównaliśmy w setach. Niestety, w tie-breaku zabrakło już nam chyba kondycji. Gospodarze okazali się skuteczniejsi.


Reklama

 

 

Najbliższy mecz nasi siatkarze zagrają w sobotę, 16 listopada w Szczytnie. O godz. 16 w hali im. Huberta Wagnera przy ul. Lanca zmierzą się z drużyną SMS Działdowo.

 

 

Tabela

 

1 Masuria Volley Giżycko 3 6 9:1

2 KSD Energoutil Ełk 3 5 7:6

3 KPS Gietrzwałd 2 4 6:1

Reklama

4 SMS Panorama Działdowo 3 4 4:6

5 Team Cresovia Górowo Iławeckie 2 3 3:4

6 SMS Ostróda 2 3 3:5

7 MLKS Olimpia Kisielice 3 3 4:9

8 UKS Olimpijczyk Szczytno 3 3 4:9

9 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 1 2 3:2



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2019-09-29 16:07:38

Kolejne trofea naszych łuczników

  • Poniedziałek, 2019-09-16 13:28:39

Bezdomni umierają na naszych oczach

  • Poniedziałek, 2019-06-03 23:00:19

500 sztuk węgorza trafiło do naszych jezior

  • Niedziela, 2019-05-12 21:56:06

13 medali naszych pływaków w Pułtusku

Reklama


Komentarze

  • Wycinka lip na cmentarzu budzi emocje
    Drzewa wyciąć szkoły zamknąć i zwolenników obsadzać na etaty, bo przecież już wiadomo kto będzie prowadził klub seniora ????
    Autor: Luka
    2020-01-29 08:47:11
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    no społeczeństwo będzie cierpieć przez prywatne negatywne nastawienie wójt do dyrektor... bo drugiej takiej ogarniętej kobiety w gminie nie ma.
    Autor: he
    2020-01-28 23:27:45
  • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
    I jeszcze zakażmy jazdy samochodami, to całkiem wyeliminujemy wypadki na drogach.
    Autor: Mirek
    2020-01-28 21:41:21
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    Obiektywny, a nie pomyślałeś, że może nie ze strchu o swoją opinię ale dlatego , że chciała jej się pozbyć i robiła wszystko aby się zwolniła bo ma kogoś na to miejsce, kim będzie mogła manipulować i wykorzystywać do swoich gierek . Nie pierwsza która się z tej gminy zwolniła.
    Autor: Obiektywna
    2020-01-28 19:20:09
  • Trafienie „drogówki” w Gromie
    Tam chyba niejeden bez uprawnień jeździ u was , jechałem za ciągnikiem rolniczym wiózł obornik w łyżce ani się obejrzał skręcił w lewo od razu , mimo że ja już wcześniej sygnalizowałem kierunkowskazem wyprzedzanie go.
    Autor: Ilona
    2020-01-28 16:13:59
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    nie wiem czy gmina świętajno utrzyma wysoki poziom imprez kulturalnych po zwolnieniu p. Małgorzaty... może być kiepsko.
    Autor: gość
    2020-01-28 13:23:33
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    Druga praca bez wygranego konkursu..... Jak ta Pani to robi a raczej ciekawe czym... Bo raczej nie spojrzeniem.... Hahaha
    Autor: Rychu
    2020-01-28 12:20:14
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    Gmina Świętajno uwolnił się od zgnilizny i smrodu... Szkoda tylko, że w Szczytnie będzie teraz śmierdziało. Współczuję tylko współpracownikom Pani Walas
    Autor: Radosny
    2020-01-28 12:17:22
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    To jest właśnie polskie piekiełko. Nie znam pani Walas, ale życzę powodzenia.
    Autor: X-Men
    2020-01-28 11:24:14
  • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
    Zakaz dla rowerzystów poruszania sie drogami krajowymi tak jak jest na autostradach i na eskach. Ciągle przez z nich są wypadki potem szukaj wiatru w polu.
    Autor: Albert
    2020-01-28 10:13:13