Czwartek, 29 Październik, Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii -

Reklama


Reklama

Tenisowy boom w Dźwierzutach (zdjęcia)


Aż 127 uczniów z gminy Dźwierzuty wzięło udział w Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dźwierzuty. W najstarszej kategorii wiekowej wygrali Wiktoria Niemyjska i Norbert Knizia, a w najmłodszej Klaudia Darmofał i Artur Łomiak.



Uczestniczący w zawodach uczniowie reprezentowali następujące placówki: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dźwierzutach (opiekunowie - Jarosław Śmieciuch, Aleksandra Ciechacka ), Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzynach (Kamil Ziółek, Marta Mrozewska ), Szkoła Podstawowa w Linowie (Anna Kleniewska, ks. Krzysztof Pliszka), Szkoła Podstawowa w Rumach (Małgorzata Wewióra), Szkoła Podstawowa w Kałęczynie (Piotr Andruszkiewicz)

 

 

Sędzią głównym zawodów był Jarosław Szpyrka. Nagrody uczestnikom wręczała wójt Marianna Szydlik oraz nowa sekretarz gminy Barbara Trusewicz. Spośród wszystkich zawodników wylosowano także 10 osób, które otrzymały nagrody dodatkowe

 

 

 


Reklama

Klasyfikacja końcowa:

 

Dziewczęta

 

Klasy I-III

I – KLAUDIA DARMOFAŁ, II – WIKTORIA ORŁOWSKA, III - LENA BIRUK

Klasy IV-V

I – WIKTORIA KNIZIA , II – AMELIA GRUDZIĄDZ, III – ZUZANNA KLENIEWSKA

Klasy VI

I – OLIWIA WIĘCEK, II – KINGA SAMSEL, III – ZUZANNA PODPORA

Klasy VII

I – WERONIKA WYRWAS, II – ALEKSANDRA WÓJCIK, III – ALEKSANDRA SULEWSKA

Klasy VIII

I – JULIA KAMIŃSKA, II – JULITA PUDLEWSKA, III – KLAUDIA MRÓZ

Klasy III gimnazjum

I – WIKTORIA NIEMYJSKA, II – NATALIA GLINKA, III – DARIA SAŁKOWSKA

Reklama

 

Chłopcy

 

Klasy I-III

I – ARTUR ŁOMIAK, II – JAKUB LESZCZAK, III – ARTUR SOKOŁOWSKI

Klasy IV-V

I – MATEUSZ WYRWAS, II – JAKUB SZYMAŁOWICZ, III – IGOR WITEK

Klasy VI

I – OLIWIER ORŁOWSKI, II miejsce – DORIAN ORZEŁ, III – MATEUSZ POLEWACZYK

Klasy VII

I – WIKTOR OPALACH, II – SZYMON ZARZYCKI, III – JAKUB SZTYMELSKI

Klasy VIII

I – FILIP DUDZIEC, II – MIKOŁAJ FRĄCZEK, III – RADOSŁAW RUSINEK

 

Klasy III gimnazjum

I – NORBERT KNIZIA, II – SEBASTIAN MARCIŃCZYK, III – MARCEL STASZEWSKI



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

  • Covid-19 dotknął przewodniczącego rady miejskiej
    Od kiedy funkcja radnego to działalność społeczna?Działacz społeczny swoją działalność wykonuje bezinteresownie.

    Lola


    2020-10-29 18:36:44
  • Ekologiczne Osiedle nad Jeziorem zaprasza (zdjęcia)
    Jak widać jak komuś się chce to i w Szczytnie może powstać coś ładnego i praktycznego Ile za m2 ?

    Szczytnianin


    2020-10-29 18:03:47
  • Covid-19 dotknął przewodniczącego rady miejskiej
    Dziękuję za tę szczerą, rzeczową relacje. Takie słowa pionizują.

    Jolanta Magierowska


    2020-10-29 17:32:21
  • Kolejny dzień protestów w Szczytnie (zdjęcia)
    Skąd przekonanie, że problem sam by się wiele lat temu rozwiązał? Zauważyłeś wśród protestujących osoby niepełnosprawne, czy może tak dobrze znasz ich rodziny, że nawet odwiedzałeś matki na oddziale patologii ciąży? Po wielogodzinnym wysiłku umysłowym ulepiłeś żenujący żart „logiczny” i postanowiłeś zabłysnąć? Jeśli nie wiesz, o co to wszystko, nic nie pisz. A co do wizerunku, zapoznaj się z jego ochroną i prawem prasowym. Darmowych korepetycji nie będzie.

    Do mańka


    2020-10-29 17:06:36
  • Kolejny dzień protestów w Szczytnie (zdjęcia)
    Dzisiaj widziałem takie hasło: \" Kinga powiec tacie, żeby nie zaglądał nam w gacie\". Czy nie lepsze niż \" zamknij PiS..\" ale skoro młodzież woli mowę rynsztoku.

    X-Men


    2020-10-29 16:55:02
  • Kolejny dzień protestów w Szczytnie (zdjęcia)
    Brawo, a do tych których wulgaryzmy odrzucają, niech dobrze przemyślą swoje priorytety jako ludzie.

    Mateusz


    2020-10-29 16:33:35
  • Kolejny dzień protestów w Szczytnie (zdjęcia)
    Dlaczego autor tekstu zasłania twarze uczestnikom? Przecież są w miejscu publicznym i chyba nie wstydzą się swojego protestu! Fajnie, że w dobie zagrożenia Covidem pójdą potem do domu i poczęstują wirusem swoich najbliższych :) Brawo wy! I jeszcze jedna dygresja. Gdyby rodzice tych młodych ludzi reprezentowali ich poglądy problem sam by się wiele lat temu rozwiązał :)

    maniek


    2020-10-29 14:15:01
  • Kolejny dzień protestów w Szczytnie (zdjęcia)
    Śmieci sortować a nie manifestować i łap po 500+ nie wyciągać.

    emeryt


    2020-10-29 14:12:18
  • Kolejny dzień protestów w Szczytnie (zdjęcia)
    Popieram wywód Faceta. Zapomniał wół, jak cielęciem był? Wulgaryzmy napisane są złe - natomiast wulgaryzmy wypowiadane są do przyjęcia? Młodzież - żeńska i męska - krzyczy nam starym, że - cytując klasyka - Wersal się skończył. To reakcja młodych ludzi (ale nie tylko) na to, jak urządzają nam wszystkim świat i przyszłość politycy, których celem jest jedynie utrzymanie władzy za wszelką cenę. Bujać to my, ale nie nas. Więcej ściemy nie zniesiemy. My, Naród.

    Śmieszek


    2020-10-29 12:54:47
  • Kolejny dzień protestów w Szczytnie (zdjęcia)
    Ojej, młode dziewczyny na ulicach! Tak, bo młodość nie zna szarości. Dziś to, co się w kraju dzieje, jest dla nich po prostu CZARNE. Młodość jest odważna, energiczna, bezpośrednia i zawsze taka była. Wszyscy ci, którzy krytykują tych młodych ludzi, niech przypomną sobie, co sami wyprawiali w młodości. Czas swojego dorastania uznajemy za wzór, to czysta socjologia. A że przeklinają... To z kolei bolesny stereotyp. Stereotyp kobiety ciepłej, kojarzonej z bezpieczeństwem i domowym ogniskiem. Czy kogoś zdziwiłyby wulgaryzmy, gdyby na ulicach szaleli mężczyźni? Wielu z nich dziś opiekuje się dziećmi i gotuje. Zmiany kulturowe są bardzo złożone i nie da się ich zamknąć w pustym zwrocie „ta dzisiejsza młodzież...”. A wpajane nam przez lata bzdury tkwią w nas bardzo głęboko. Pijany chłop pod drzewem nikogo nie dziwi. A jakie są reakcje, gdy przez miasto przetacza się pijana kobieta? No właśnie! Wielu obecnych zachowań nie popieram, ale je rozumiem. Natomiast w kwestii aborcji mój głos miałby znaczenie, gdybym był kobietą. Nie jestem, a to przecież o ich ciała chodzi. O ich prawo wyboru i walkę w głowie z konsekwencjami swojej decyzji przez resztę życia. To akurat nie jest takie trudne, wystarczy odrobina empatii.

    Facet


    2020-10-29 11:33:24