Wtorek, 14 Lipiec, Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego -

Reklama


Reklama

Tenis stołowy w Rozogach


W Rozogach w minioną sobotę odbyły się Mistrzostwa Rozóg w tenisie stołowym. Był to też jeden z turniejów w ramach Grand Prix naszego powiatu. W najmłodszej kategorii wiekowej zawody wygrał Jakub Grudziński, a w najstarszej Bogdan Rekosz.



W zawodach wzięło udział około 30 tenisistów. Turniej rozegrano w sali sportowej Zespołu Szkół w Rozogach. Rywalizowano o puchar wójta gminy Rozogi oraz w ramach powiatowego Grand Prix. Organizatorami zawodów byli Zbigniew Dobkowski oraz Bogdan Rekosz.

 

Wyniki rywalizacji:

 

Chłopcy, klasy IV-VI:

1. Jakub Grudziński (Szymany)

2. Kewin Biedka (Wawrochy)

3. Seweryn Sypiański (Wilamowo)

 

 


Reklama

Dziewczęta, klasy VII-VIII:

1. Zofia Kaczmarska (Wały)

2. Monika Bojarska (Rozogi)

 

 

Chłopcy, klasy VII-VIII:

1. Aleksander Tyc (Łuka)

2. Antoni Olech (Lipowiec)

 

 

Chłopcy, szkoły średnie:

1. Paweł Rekosz (Wilamowo)

2. Rafał Bojarski (Rozogi)

3. Krzysztof Baszak (Świętajno)

Reklama

 

Mężczyźni, 40-50 lat:

1.Stanisław Zapadka (Klon)

2. Krzysztof Trzciński (Rozogi)

3. Mirosław Polak (Zawojki)

 

Mężczyźni, 50-60 lat:

1. Roman Doroszko (Rozogi)

2. Zbigniew Dobkowski (Szczytno)

 

Mężczyźni, pow. 60 lat:

1. Bogdan Rekosz (Wilamowo).



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2020-07-01 14:48:21

Kolejny rekord tenisowy

  • Środa, 2020-03-18 16:34:23

Świąteczna pokazówka tenisa

  • Środa, 2020-02-19 11:57:13

W Rozogach wystarczy chcieć

  • Środa, 2019-12-11 13:38:12

Piłka ręczna króluje w Rozogach

  • Środa, 2019-10-30 12:43:26

Biznesowe spotkanie w Rozogach

Reklama


Komentarze

  • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
    Do osoby \"ja. A czy ten krzyż kogokolwiek ogranicza w działaniu. Proszę się organizować i co leży na sercu, realizować. Osoby, dla których jest ważny krzyż, pięknie się zorganizowały. Przykład, że można coś zrobić dla siebie i innych, jest dany. Tylko kopiować - jak to zrobić. Wszystko co nas boli, poprawiajmy a nie tylko narzekamy. Jeśli te schody nad jeziorem, dla tutejszej społeczności, są takie ważne, to bez trudu w ciągu 2 tyg., zgromadzi się 100 tys. I będą schody. \"Dla każdego coś miłego\".

    Szczęściara.


    2020-07-14 09:37:49
  • Groźnie na drogach powiatu
    Oj Przyjacielu sławny się robisz

    Damian


    2020-07-14 09:10:26
  • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
    Jestem pod ogromnym wrażeniem, tego czego dokonano. Ale jestem ździwiona, dlaczego Jezus ma przebite dłonie a nie nadgarstki. Całun Turyński, moim zdaniem jest autentyczny, jest dowodem, że Jezus z całą pewnością miał przebite nadgarstki a nie dłonie. A ponadto i nauka dowiódła, że dłonie by nie utrzymywały ciężaru ciała, by uległy rozerwaniu.

    Szczęściara.


    2020-07-14 08:25:41
  • Groźnie na drogach powiatu
    Wydaje mi się, ze nasze kary za łamanie przepisów, jazdę na kacu lub wręcz pijanych itp.sa tak małe, ze nie oddziałują .Konfiskata przedmiotu ,,zbrodni,,i duży mandat i nie od widzimisię policjanta ,ale wedle rozporządzenia troszkę by uporzadkowalo.

    Mazurka


    2020-07-14 06:06:23
  • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
    Obrzydliwe. Czemu kościół się wszędzie panoszy. Dla mnie jako obywatela jest to po prostu łamanie moich konstytucyjnych praw, ok, niech sobie wierzą, ale w domu, a nie się z tym obnoszą jak z nie wiem czym. Mogliby za te 70 tysięcy wyremontować schody nad jeziorem na przykład. Po co komu nowy krzyz :)

    ja


    2020-07-13 22:02:57
  • Zamkowe ruiny w połowie mniej tajemnicze (zdjęcia)
    Jestem szczególnie zainteresowany latryną. Czy będzie wyeksponowana i wzbogacona o instalację multimedialną ?

    Olo


    2020-07-13 17:23:36
  • Groźnie na drogach powiatu
    Chciałabym odnieść się do fragmentu, gdzie piszecie o wypadku 16-letniej rowerzystki. A konkretnie fragment \"najprawdopodobniej zajechała jej nagle drogę\". Jak można tak pisać nie znając wersji poszkodowanej? Szkoda, że nie napiszecie np. że nie było żadnych śladów hamowania. Zamiast tego czytam, że \"nie zdążyła wyhamować\". To ma być dziennikarstwo??! Dno i metr mułu. Ale spokojnie, prawda zawsze wyjdzie na jaw. Będziecie mieli okazję sprostować te bzdury.

    Zniesmaczona


    2020-07-13 13:50:15
  • Jezioro bez fontanny, mieszkańcy pytają „dlaczego”
    Ja z innej beczki, czy jechał ktoś ostatnio dookoła Dużego Domowego? Chodnik od strony Kamionka/Szczycionka jeszcze rok i będzie całkowicie zarośnięty, zero ławek, śmietników. Służby chyba śpią.

    Grażyna


    2020-07-13 13:22:22
  • [Aktualizacja] Liczba osób zakażonych koronawirusem w powiatach województwa
    Poproszę o aktualizację stronki. Obserwuję ja od początku. Bardzo fajne źródło informacji

    Patryk