Wtorek, 31 Marzec, Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

TALENTY MAZURSKIEJ KRAINY


W Gminnym Ośrodku Kultury w Dźwierzutach odbył się gminny etap ogólnopolskiego konkursu wokalnego „TALENTY MAZURSKIEJ KRAINY”. Eliminacje międzygminne odbędą się 8 maja 2019 w Lemanach.



Do tego etapu zakwalifikowały się: Weronika Kędzierska oraz Magdalena Stępień, obie z Kałęczyna. Do grona laureatów gminnych eliminacji jury zaliczyło też Weronikę Wyrwas z SP w Rumach, Kingę Samsel z Orzyn, Maję Rębiszewską (Kałęczyn), Julię Bartnikowską (Dźwierzuty) oraz Julię Lewandowicz (Orzyny).


Reklama

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

  • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
    To, że to niebezpieczne i głupie zachowanie - nie ulega wątpliwości - podobnie jak jazda po pijanemu. Ale nie uważam, aby z tego powodu napiętnować wszystkich 60+. O wiele więcej takich delikwentów znajduje się w populacji 60-. O czym świadczą dzisiaj wprowadzone dodatkowe restrykcje. Z poważaniem dla tych, którzy umieją się sprawnie wypowiadać tylko w polskiej łacinie, a brak im słów w języku polskim.

    Śmieszek


    2020-03-31 16:50:41
  • Mańkowski: Wybory w takich warunkach to absurd i niebezpieczeństwo dla mieszkańców Szczytna
    Przykro mi, że z 19 wersów tekstu zrozumiałeś tylko ten \"z jajami\" - będącego, nota bene, alegorią. Nie świadczy to o Twojej wysokiej inteligencji. Ponieważ mało rozumiesz, streszczę Ci resztę. To nawiązanie do ślubowania składanego przez Burmistrza cyt. \"powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców miasta\". Jak można mówić o pomyślności mieszkańców i - w trosce o nich - braku zgody (na szczeblu samorządowym) na organizację wyborów, jak się ma na przeciwwadze jedynie słowne zapewnia o swojej \"odwadze\"!!!

    Do Wyborca


    2020-03-31 16:46:29
  • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
    Wpierdol i na łańcuch

    Gieniu


    2020-03-31 16:29:12
  • Strażak i radny ostrzega przed naciągaczami na... czujnik
    problem stanowi polskie prawo, które pozwala wszelkiego rodzaju naciągaczom na rozwinięcie \"biznesu\". Nawet w razie udowodnienia oszustwa będzie mała szkodliwość czynu. Niestety do grona naciągaczy dołączają również takie firmy jak Energa-Obrót S.A., która poprzez swoich przedstawicieli krążących po domach w czasie epidemii, wmawia mieszkańcom konieczność zawarcia aneksów do umów o dostarczanie energii. Wezwana policja stwierdziła jedynie, że przedstawiciel \"jest prawdziwy\".

    novi59


    2020-03-31 16:07:44
  • Dominik Górski pokieruje lecznictwem szpitala
    Już dawno trzeba było Zarębe wypędzić. Nowemu no cóż życzyć powodzenia chodź nie będzie miał łatwo!!

    Alisherov


    2020-03-31 14:52:12
  • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
    Jestem zdania, że zamiast nowego samochodu Pan powinien dla przykładu otrzymać karę w wysokości przeznaczonych funduszy na auto. A tak poważnie. Jak można podczas tak poważnej sytuacji \"myśleć\", że już można wyjść. Czy ludzie nie mają kalendarzy, zegarków, notatników? Jeśli został mu jeden dzień to dosolić dla przykladu 3000-4000 zł kary. Być odpowiedzialnym to również ponosić konsekwencje...

    Tomcio


    2020-03-31 14:29:48
  • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
    Takie osoby co olewają to dać im mandat 30.000 zł to będą przestrzegać!

    Paweł


    2020-03-31 13:31:39
  • Mańkowski: Wybory w takich warunkach to absurd i niebezpieczeństwo dla mieszkańców Szczytna
    Tu po tych niektórych komentarzach widzę, że nie zdają sobie sobie sprawy z tego do czego te wybory w okresie panującej zarazy mogą doprowadzić. Teraz z wieży Ratusz za pomocą głośników jest głoszone - NIE WYCHODZ Z DOMU. A oni widzę, że chętnie by to ostrzeżenie zamienili na - JDZ NA WYBORY. Żeby być takim usłużnym władzy rządzącej - to wielka przesada !!!

    Jestem przeciw wyborom


    2020-03-31 12:59:38
  • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
    Zdecydowana większość z nas siedzi w domach, a wychodzi, kiedy musi. Zaciskamy zęby i cierpimy, bo to nie jest normalne. Ale niestety, wielu ma to w d...e i szydzi z ludzi odpowiedzialnych. Mam nadzieję, że sąd właściwie oceni takie postępowania.

    szary obywatel


    2020-03-31 12:18:58
  • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
    Krzesło

    Zygi