Reklama


Reklama

Szynobus zderzył się samochodem dostawczym (foto)


Na przejeździe kolejowym w Młyńsku (droga na Lipowiec) szynobus uderzył w dostawczego renaulta. Auto najprawdopodobniej nie zdołało wyhamować przed stojącym tam znakiem stop. Ranny został 31-letni kierowca dostawczaka.



Do zdarzenia doszło w środę, 2 grudnia około godziny 11.30. Samochód kurierski renault masters, za kierownicą którego siedział 31-letni mieszkaniec Olsztyna, jechał od Szczytna w stronę Lipowca. W Młyńsku miał do pokonania niestrzeżony przejazd kolejowy.


Reklama

 

- Kierowca najprawdopodobniej nie zdołał wyhamować i wjechał na tory – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji.

 

W bok auta uderzył nadjeżdżający akurat szynobus relacji Szczytno - Pisz. Ranny został 31-letni kierowca samochodu dostawczego. Trafił do szpitala w Szczytnie. Szynobusem jechało 19 osób, w tym 15 pasażerów. Nikt z nich nie ucierpiał. Prawdopodobnie zostanie tam podstawiony transport zastępczy, aby pasażerowie mogli pojechać dalej.

Reklama

 

 

Na miejscu pracują policjanci, ustalają dokładne okoliczności tej kraksy.

 

 

 



Komentarze do artykułu

były kurier

kurierka i wszystko jasne

Coza

I teraz powinien do końca życia spłacać za naprawę tego pociagu może by się czegoś nauczył

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

  • Półtora roku za kolegę
    Co to jest za kara ??? za zabicie człowieka !!! złodziejaszek ze sklepu jak zasunie konserwę dostaje większy wyrok. Popaprany kraj.

    ali


    2021-01-27 15:30:19
  • Jak pani Eugenia uratowała łabędzia
    Wspaniała kobieta. A o indolencji urzędników wszelkich szczebli to już się nawet pisać nie chce. Praca na zasadzie 3P- do piętnastej, do piątku , do pierwszego. Znajdą milion argumentów na to , że nie mogli postąpić inaczej, a zabrakło po prostu empatii.

    dr


    2021-01-27 14:51:55
  • Stara Gwardia nie rdzewieje...
    Niestety z powodu Corona Wirusa nie doszlo do naszego spotkania w czerwcu 2020, zostalo ono przelozone na rok 2021 , aczkolwiek z tego samego powodu stoi ono pod znakiem zapytania. Czekamy do konca maja aby podjac ostateczna decyzje. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Krzysztof Żelaskowski

    Krzysztof Żelaskowski


    2021-01-27 13:17:00
  • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
    A co ma do zaoferowania dla miasta PIS czy PSL. Pierwszy jest wszystkiemu przeciw a drugi raz za a za chwilę przeciw. Dzieciaki, nie dostali chyba cukierków i się popłakali. A najgłośniej to chyba ten malutki .

    ryk


    2021-01-27 07:33:40
  • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
    Trudno się czyta te wpisy. ktoś kto ma trochę pojęcia wie że wszystkie wydatki są na komisjach uzgadniane, na tej podsdtawie tworzona jest dokumentacja za którą miasto płaci, a potem radni się wycofują bo pewnie chcą ugrać coś dla siebie (nie mieszkańców) ale za ich kompetencje płacimy wszyscy. Zobaczcie projekty z poprzedniej kadencji (2 mln) w błoto. Teraz dzieje się to samo, a robią to ci sami radni. Mają nas wszystkich gdzieś liczą się tylko oni.

    kol


    2021-01-27 06:41:11
  • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
    wyroki wykonywane na komunistach w Szczytnie były słuszne

    Seneka


    2021-01-26 22:25:20
  • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
    Milicjant Rzepka zginął za denuncjowanie swoich kolegow z AK

    Seneka


    2021-01-26 22:22:23
  • Pyskówka, jak w piaskownicy - miejski poziom debaty
    W tym (burdelu) na samym szczycie jest jeszcze większy pożar, więc szybko biegnij i go gaś strażaku!

    Do Mol


    2021-01-26 17:15:44
  • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
    Taka sobie Aneczko (zwracam uwagę na to, iż piszę Cię z dużej bukwy). Jeśli jesteś bojownikiem strony Rybińskiej, Łachacza i Kiersikowskiego - to trudno. Zapewne nic nie odwiedzie Cię od ich obrony.Ale Aneczko - zwróć uwagę na to, że wymieniłem osoby, które od lat - podobnie jak p. Boczar - są wybierani do Rady Miejskiej. Furczak - to nowicjusz. Zastanów się co twoim zdanie ci \"inni\" z dużym stażem radnych - zrobili dla miasta? Nie chce mi się już wieszać psów na Górskiej. Ale jednak muszę to powtórzyć - nic nie zrobiła dla miasta mając 16 lat na funkcji wice - a potem burmistrza miasta.


    2021-01-26 16:47:38
  • Znamy numer do Mikołaja Zadzwoń!
    Mikołaju chciałabym iphone 11 pro ps4 z minecraft oraz spotkać fajnego chłopaka

    mel


    2021-01-26 15:19:04