Wtorek, 20 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Szymany – Wrocław nowe połączenie lotnicze już na wakacje


Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś 16 marca ogłosiła nową krajową trasę na lato 2021. Połączenie Wrocław – Olsztyn Mazury będzie wykonywane dwa razy w tygodniu od 2 lipca 2021 roku i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.Pasażerowie, którzy zdecydują się spędzić urlop w kraju mogą teraz zarezerwować lot na kolejnej trasie krajowej w najniższej cenie z opcją zero złotych za zmianę rezerwacji.

 

Z okazji uruchomienia nowej trasy Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 113 zł na podróż do października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na www.ryanair.com do niedzieli 21 marca.

 

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej powiedziała:

 

“Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Wrocławia do Olsztyna/Mazury. Połączenie będzie wykonywane dwa razy w tygodniu od 2 lipca 2021 roku i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.


Reklama

 

Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia Covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie aż do 31 października w ramach zero złotych opłaty za zmianę.

 

Z okazji ogłoszenia nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 113 zł na loty do końca października. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do niedzieli 21 marca. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”

 

Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego powiedział:

Reklama

 

„Start nowego połączenia pomoże uskrzydlić nasze lotnisko w tym trudnym, pełnym ograniczeń czasie. Popularność lotów krajowych ma w sobie jeszcze warty odkrywania potencjał, zwłaszcza podczas pandemii. Rozkład lotów będzie sprzyjać mieszkańcom dwóch, niemal skrajnie oddalonych od siebie regionów, by choćby spędzić udany weekend, gdy już sytuacja stanie się bardziej bezpieczna. Nowa destynacja to bardzo dobry krok ku odmrażaniu działalności naszego regionalnego lotniska.”

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze