Wtorek, 20 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Szok! Policjant podejrzany o napad na bank w Rozogach


Aż trudno w to uwierzyć, ale sprawca napadu na bank spółdzielczy w Rozogach może być policjant. Wczoraj służby zatrzymały do tej sprawy 43-letniego Marcina M., który jest funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Piszu.Jak mówi „Tygodnikowi Szczytno” Krzysztof Stodolny, rzecznik prokuratury Okręgowej w Olsztynie do zatrzymania 43-latka doszło we wtorek w Piszu.

 

- Prokurator postawił mu zarzut rozboju przy użyciu broni palnej – mówi Stodolny.

 

Z naszych ustaleń wynika, że mogła to być broń służbowa policjanta. Na razie prokuratura nie ujawnia, czy mężczyzna przyznał się do zarzutu i dlaczego to zrobił. Nie ujawniają też tego, czy udało się odzyskać skradzione pieniądze.


Reklama

 

- Na tym etapie takich szczegółów nie zdradzamy – mówi prokurator Stodolny. - Wystąpiliśmy do Sądu Okręgowego w Olsztynie o zastosowanie wobec tego mężczyzny aresztu tymczasowego.

 

 

Przypomnijmy do napadu doszło 3 marca w Rozogach. Mężczyzna wszedł do banku i grożąc bronią zażądał  pieniędzy. Jedna z kasjerek wydała mu około 80 tys. zł.

Reklama

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”

 Komentarze do artykułu

Elo

W 2019 pan młodszy aspirant Marcin Makowiecki został dzielnicowym roku w Rucianem Nidzie!

Tak Alfredzie.

Każdy ma swój rozum i odpowiada za swoje błędy.

Alfred

Do tej formacji biorą już chyba wszystkich. Ćpunów, jak ten z 5 złotowymi oczami ze słynnego filmu na youtube, zadymiarzy a i jak się okazuje i złodziei. Przyszły takie czasy, kiedy nie wiesz dzwoniąc na telefon alarmowy, czy przyjedzie porządny policjant, czy ćpun, czy złodziej, czy pijak, po prostu w mundurze. Wspaniale pracują na swój wizerunek, coraz to lepiej. Szkoda mi tylko tych normalnych i uczciwych policjantów, których jest garstka. A niestety przez słabą opinię policjantów, następnych normalnych kandydatów nie będzie. Bo raczej ktoś, kto chce zostać policjantem, takim prawdziwym zastanowi się teraz czy warto. Czy warto by przez takich debili jak ten czy inny ludzie i znajomi krzywo się na mnie patrzyli i nie szanowali, bo zostanie wrzucony do jednego worka. Niestety ale jest to też wina samych policjantów tych normalnych. Nawarstwia się to dlatego, bo żaden z nich nie doniesie na drugiego. Totalna solidarność nawet normalnego z debilem. Doszło do tego że już nikt tam normalny nie pójdzie i są braki. Szkoda że ten jeden z drugim normalnym nie pomyśli że ten idiota jeden z drugim ma w dupie jego a go ukrywa, jednocześnie wiedząc że i jemu jako policjantowi zepsuje opinię. Z resztą można tak pisać i pisać. Dobranoc. A normalnym policjantom życzę wytrwałości w pracy, jednocześnie współczując pracy z debilami

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze