Poniedziałek, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Szkolna siatkówka plażowa


Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji przeprowadziło Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców dla wszystkich szkół. Poniżej wyniki.



SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Dziewczęta:

1.Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie

 

Chłopcy:

1. Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie

2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie

 

Zwycięska drużyna dziewcząt z SP nr 3 w Szczytnie zagrała w składzie: Kinga Deptuła, Julia Filochowska, Natalia Urbańska. Trenerem zespołu jest Paweł Cegielski. Najlepszą szkołę w kategorii chłopców – SP nr 6 w Szczytnie – reprezentowali: Maciej Lisewski, Gabriel Samsel, Maksymilian Borowy. Trenerem zespołu jest Anna Rybińska.

 

 

 

GIMNAZJA

 

Gimnazjum z Dźwierzut wygrało Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych.

 

 

Dziewczęta:

1. Gimnazjum w Wielbarku

2. Gimnazjum nr 2 w Szczytnie

3. Gimnazjum Sportowe w Szczytnie

4. Gimnazjum w Dźwierzutach

 

 

Chłopcy:

1. Gimnazjum Dźwierzuty

2. Gimnazjum Sportowe Szczytno

3. Gimnazjum w Pasymiu

4. Gimnazjum nr 1 w Szczytnie

5. Gimnazjum nr 2 w Szczytnie


5. Gimnazjum Wielbark

 

Zwycięska drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Wielbarku zagrała w składzie: Magdalena Antoń, Weronika Paćkowska, Aneta Piórkowska. Trenerem zespołu jest Jarosław Polak. Najlepszą szkołę w kategorii chłopców – Gimnazjum w Dźwierzutach – reprezentowali: Jakub Chrzanowski, Bartosz Mazur, Michał Prachniewski. Trenerem zespołu jest Kamil Ziółek.

 

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

Dziewczęta:

1. Zespół Szkół nr 3 Szczytno

2. Zespół Szkół nr 2 Szczytno

3. Zespół Szkół nr 1 Szczytno

4. Zespół Szkół w Rozogach

 

 

Chłopcy:

1. Zespół Szkół nr 3 Szczytno

2. Zespół Szkół nr 2 Szczytno

3. Zespół Szkół nr 1 Szczytno

4. Zespół Szkół w Rozogach

 

Zwycięska drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie zagrała w składzie: Gabriela Kęszczyk, Kinga Dębska, Zuzanna Dąbkowska. Trenerem zespołu jest Krzysztof Janowski. Najlepszą szkołę w kategorii chłopców – Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie – reprezentowali: Tomasz Pajewski, Michał Ruszczyk, Konrad Lisewski. Trenerem zespołu jest Piotr Lisewski.

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-04-25 10:06:00

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA – WIOSNA 2019

  • Piątek, 2019-04-05 11:23:49

Siatkówka w Szczytnie wraca do łask

  • Czwartek, 2019-02-28 11:28:08

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA – WIOSNA 2019

  • Piątek, 2019-01-18 12:09:47

Siatkówka młodziczek z Wiktorii

  • Czwartek, 2018-09-27 10:14:28

Gminna siatkówka plażowa


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
    Autor: Uczennica
    2019-05-26 17:52:21
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
    Autor: Ola
    2019-05-26 17:41:57
  • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
    Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
    Autor: Gorszy sort
    2019-05-25 12:02:38
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec