Poniedziałek, 19 Sierpień, Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Szkolna siatkówka plażowa


Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji przeprowadziło Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców dla wszystkich szkół. Poniżej wyniki.



SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Dziewczęta:

1.Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie

 

Chłopcy:

1. Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie

2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie

 

Zwycięska drużyna dziewcząt z SP nr 3 w Szczytnie zagrała w składzie: Kinga Deptuła, Julia Filochowska, Natalia Urbańska. Trenerem zespołu jest Paweł Cegielski. Najlepszą szkołę w kategorii chłopców – SP nr 6 w Szczytnie – reprezentowali: Maciej Lisewski, Gabriel Samsel, Maksymilian Borowy. Trenerem zespołu jest Anna Rybińska.

 

 

 

GIMNAZJA

 

Gimnazjum z Dźwierzut wygrało Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych.

 

 

Dziewczęta:

1. Gimnazjum w Wielbarku

2. Gimnazjum nr 2 w Szczytnie

3. Gimnazjum Sportowe w Szczytnie

4. Gimnazjum w Dźwierzutach

 

 

Chłopcy:

1. Gimnazjum Dźwierzuty

2. Gimnazjum Sportowe Szczytno

3. Gimnazjum w Pasymiu

4. Gimnazjum nr 1 w Szczytnie

5. Gimnazjum nr 2 w Szczytnie


5. Gimnazjum Wielbark

 

Zwycięska drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Wielbarku zagrała w składzie: Magdalena Antoń, Weronika Paćkowska, Aneta Piórkowska. Trenerem zespołu jest Jarosław Polak. Najlepszą szkołę w kategorii chłopców – Gimnazjum w Dźwierzutach – reprezentowali: Jakub Chrzanowski, Bartosz Mazur, Michał Prachniewski. Trenerem zespołu jest Kamil Ziółek.

 

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

Dziewczęta:

1. Zespół Szkół nr 3 Szczytno

2. Zespół Szkół nr 2 Szczytno

3. Zespół Szkół nr 1 Szczytno

4. Zespół Szkół w Rozogach

 

 

Chłopcy:

1. Zespół Szkół nr 3 Szczytno

2. Zespół Szkół nr 2 Szczytno

3. Zespół Szkół nr 1 Szczytno

4. Zespół Szkół w Rozogach

 

Zwycięska drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie zagrała w składzie: Gabriela Kęszczyk, Kinga Dębska, Zuzanna Dąbkowska. Trenerem zespołu jest Krzysztof Janowski. Najlepszą szkołę w kategorii chłopców – Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie – reprezentowali: Tomasz Pajewski, Michał Ruszczyk, Konrad Lisewski. Trenerem zespołu jest Piotr Lisewski.

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2019-06-03 22:02:13

Szkolna siatkówka plażowa

  • Czwartek, 2019-04-25 10:06:00

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA – WIOSNA 2019

  • Piątek, 2019-04-05 11:23:49

Siatkówka w Szczytnie wraca do łask

  • Czwartek, 2019-02-28 11:28:08

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA – WIOSNA 2019

  • Piątek, 2019-01-18 12:09:47

Siatkówka młodziczek z Wiktorii


Komentarze

  • Radni nie chcą dawać prezentów
    No to jestem zdumiony tym, że jeśli wszystkie instytucje się centralizują, a tu ktoś jednak chce \"zamontować\", czy rozbudować oddział instytucji w Szczytnie - to radni protestują i stwarzają przeszkody. Ci wielce oświeceni nasi radni niech pójdą wreszcie po rozum do głowy, a nie tylko po dietę radnego. Ale co się dziwić - pies ogrodnika: sam nie zje, ale drugiemu nie da. Chyba, że psa kiełbasą się przekupi.
    Autor: Śmieszek
    2019-08-16 14:53:29
  • Radni nie chcą dawać prezentów
    PAN Radny raczej do powiedzenia za wiele nie ma co zresztą widac na nagraniach z sesji.
    Autor: Slawomir
    2019-08-16 11:26:01
  • Kraksa na Leyka, kierowca uciekł (zdjęcia)
    Ważne że mordeczce nic nie jest ch#j z prawem jazdy i ch#j z tym samochodem. Ja tobym go uniewinnił.
    Autor: Zbiórka_na_race_szlugów_do_aresztu.
    2019-08-14 19:00:22
  • Molo, jak scena amfiteatru – MDK zaprasza artystów
    Może by zainwestować w publiczny fortepian/pianino? W Polsce jest to dosyć rzadko spotykane, a znalazłoby się trochę chętnych do wypróbowania swoich sił, zwłaszcza, że obok jest szkoła muzyczna kryjąca wiele talentów.
    Autor: Ariia
    2019-08-14 12:35:26
  • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
    Pytam się tylko. Czym miasto jako organizator chce przyciągnąć mnie jako jego obywatela? Wykonawcy - poziom równy dożynkom. Oprawa - poziom festynu. Atrakcje - stragan dziadostwa. Droga władzo mojego kochanego miasta, obudźcie się wreszcie. Mamy wielki potencjał, a robimy imprezę na odwal, aby tylko się odbyła. Oddajcie nam naszą imprezę. Mieszkaniec Szczytna.
    Autor: Dżordż
    2019-08-13 14:18:22
  • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
    Jak już wiele razy wspominałem. Dni Mojego kochanego miasta, skończyły się już dawno. W tym roku przebiły już wszystko i sięgnęły totalnego dna. Bazariada i nic więcej. Poziom artystyczny równy z dożynkami w Wąchocku. Repertuar bardzo ambitny, w sam raz by przyciągnąć inteligencję z okolicznych \"metropolii\" z kurpiakami na czele. Panie Burmistrzu głosowałem na Pana, ale jeżeli chce Pan coś zrobić dobrego dla miasta niech się Pan wsłucha w głos swoich mieszkańców i przeorganizuje naszą imprezę w taki sposób, aby była to impreza w głównej mierze dla nas, dla mieszkańców. To święto naszego Grodu. Nie potrzebujemy bazariady i wszechobecnej tandety. Chcemy dobrej muzyki, nie polo coś tam. Stop bazariadzie.
    Autor: Jaśnie pan z gorszego sortu
    2019-08-13 14:06:11
  • Złoto-srebrna Karolina Piechowicz
    Gratulacje Karolina! Już nie mogę się doczekać, jak Cię będziemy oglądać na olimpiadzie !
    Autor: Jarek
    2019-08-13 14:02:00
  • Wejść do jeziora można zawsze, ale... nie wszędzie
    Co do zasady ma Pan rację, nie wolno grodzić nieruchomości i uniemożliwiać PRZEJŚCIA i to słowo jest kluczowe. Często osoby zgłaszające pretensje i powołujące się na przywołane przez Pana przepisy utożsamiają je z możliwością wypoczynku nad brzegiem zbiorników wodnych. Więc jeszcze raz przejść brzegiem możemy plażować już nie. Pozdrawiam
    Autor: Wodnik
    2019-08-13 13:09:16
  • Radni nie chcą dawać prezentów
    Moze Pan radny powinien zainteresować się sytuacją uzdrowienia sluzby zdrowia w naszym mieście? Nowy szpital wybudować, i 2 nowe przychodnie oczywiście wszystko ze srodkow wlasnych.... A i odrazu sprawę ubytku liczby mieszkańców wyjaśni i naprawi.... Taki czlowiek orkiestra na panstwowej posadzce....
    Autor: Facebook wszystko przyjmie....
    2019-08-13 11:10:29
  • Oliwia Grajko – szóstoklasistka na szóstkę
    Powodzenia i samych sukcesów!
    Autor: Super
    2019-08-13 09:29:36