Czwartek, 4 Czerwiec, Imieniny: Christy, Helgi, Karola -

Reklama


Reklama

Szczytno kochali już po raz dziewiąty


Przy zbiegu ulic Leyka i Nauczycielskiej w Szczytnie odbyła się już 9 edycja pikniku „Love Szczytno”. Organizatorami tego wydarzenia było Stowarzyszenie Projektownia oraz Stowarzyszenie Misja Służby Rodzinie.W programie imprezy było wiele atrakcji dla najmłodszych uczestników, ale nie zabrakło ich też i dla starszego pokolenia. Rozpoczęto na sportowo turniejem tenisa ziemnego, szachowym oraz warsztatami frisbee ultimate. Wystartowały też zabawy z chustą, bańki mydlane oraz powstawało nowe kolejne już graffiti na jednej ze ścian budynku przylegającego do tego terenu, związane z wydarzeniem Love Szczytno.

 

Dodatkowo organizatorzy zadbali o najmłodszych mieszkańców organizując dmuchaną zjeżdżalnię oraz karuzelę, które oczywiście cieszyły się największym zainteresowaniem przez maluchy. Po godzinie 15. rozegrany został turniej piłki nożnej oraz przeprowadzono warsztaty slackline. Każdy uczestnik mógł również spróbować swoich sił w pokazach pierwszej pomocy, prowadzonych przez ratowników ze szczycieńskiej Fundacji AUTRIMPUS. Po zakończonych inspiracjach sportowych i kulturalnych przyznano nagrody, medale i statuetki za zajęte miejsca oraz nagrody pocieszenia.


Reklama

 

Reklama

- Tak naprawdę nie chodziło o rywalizację tylko o dobrą zabawę - tłumaczą Tomasz Łachacz i Sławomir Staszak, członkowie Stowarzyszenia Projektownia. - Love Szczytno powstało z myślą o integracji mieszkańców naszego osiedla. Za rok zamierzamy kontynuować tę imprezę, bo jak widać jest taka potrzeba, gdyż odwiedziło nas dziś wielu mieszkańców - dodają. Zwieńczeniem Pikniku Love Szczytno był koncert szczycieńskiego zespołu Happiness is easy oraz projekcja plenerowego filmu „Bezcenny Dar”.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Kłamią, kłamią, kłamią Każdy rybaka ma piękny dom, elegancki samochód!!! ( z pensji ) A ryb w jeziorach już prawie niema! Wszystko jasne jeden drogiego będzie krył Komunistyczne układy!

  Wedkarz


  2020-06-04 08:39:29
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Śćiema jakich mało siaty stoją non stop szczupak odlawiany w tarlo to przestępstwo. Przestańcie odlawiac ryby w tarlo natura sama odbuduje waszą bandycka gospodarkę. Widocznie gospodarstwo ma takie układy i nie obowiazuja ich okresy ochronne a osoba decyzyjna wszystko podpisze żeby mieć z tego korzyść. Uklady musza byc od dawna gospodarstwo przekazywane z pokolenia na pokolenie tej samej rodzinie... Ale to wędkarz i kormoran jest szkodnikem...

  Wędkarz


  2020-06-04 08:15:50
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Pan Kulas jasno sprecyzował w jakim rzędzie stawia wędkarzy: \"A odławiają go też wędkarze, kormorany i inne szkodniki\"

  MJS Blue


  2020-06-04 07:09:35
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Jak byście tak racjonalnie gospodarowali to nie potrzebne by były zarybienia. Co z tego, że macie papiery jak niszczycie wody zgodnie z przepisami.

  Boleń


  2020-06-04 00:21:43
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Panie Henryku najlepszą obroną jest atak.A te ilości ryb to chyba jakaś kpina.

  Spychowo


  2020-06-03 22:34:43
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Witam jestem właśnie że Spychowa wychowałem się tam i jeszcze nie widzilame nigdy że by było zarybianie jezior chyba tylko na papierze Masakra Rybacy są kłusownikami ale legalnymi .

  Michał Wanda


  2020-06-03 22:28:52
 • Lodziarnia Beza-Krówka zaprasza na pyszne smaki
  Powodzenia, super

  Gość


  2020-06-03 21:19:02
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Niby rybacy tak na nich trzeba mówić to dobrze zorganiziwana grupa przestępcza .

  Roman Maryl A.G


  2020-06-03 19:45:12
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Żartowniś z niego rybacy 9 a wędkarze 15 kg widziałem jak stawiają tam siaty co 20m w poprzek jeziora i tak kilka rzędów koło siebie żeby co nic nie spier.....o(j .kiersztanowo),już tam nie łapie bo studnia,bezrybie totalne

  Nicram1222


  2020-06-03 17:47:16
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Tak o kłamstwo sam widziałem na własne oczy jak rybacy łowio w tarło szczupaki i wrzucano do skrzynek nie do wytarcia i też one ryby wiosno w tarło kedyś tak nie było a jak były nie wymiarowe do wyrzucali śnięte do wody i niech nie oszukuje tak jest co roku na .jedzorze Leleskim

  Piotr polak


  2020-06-03 14:45:49