Reklama


Reklama

Szczycieńskie eliminacje do konkursu piękności (zdjęcia, opinie)


W sali widowiskowej szczycieńskiego domu kultury odbył się casting do wyborów Miss oraz Mistera Polski. W szranki o zdobycie tytułu najpiękniejszej lub też najpiękniejszego naszego regionu stanęło 19 osób, w tym trzech panów. Efekty castingowych prezentacji jeszcze nie jest znany.Szczycieńskie eliminacje do konkursu Miss Polski były podzielone na trzy kategorie: Miss Ziemi Szczycieńskiej, Mister Ziemi Szczycieńskiej oraz Miss Nastolatek Ziemi Szczycieńskiej. Organizatorami tego już nieco zapomnianego w naszym mieście konkursu piękności są Tomasz Wielądek i Marcin Bałon. Na pomysł przeprowadzenia w Szczytnie castingu wpadli podczas podróży z Łomży, gdzie byli współorganizatorami lokalnego konkursu piękności.

 

Uczestnicy sobotnich eliminacji w Szczytnie, po zakwalifikowaniu, przechodzą automatycznie do ćwierćfinałów wyborów Miss i Mistera Polski, które odbędą się w następnym roku w czerwcu, natomiast finał będzie miał miejsce w grudniu. Wszyscy chętni, którzy nie zdążyli wziąć udziału w sobotnich eliminacjach, mogą jeszcze skorzystać z witryny internetowej: www.missziemiszczycienskiej.pl. Są tam do pobrania odpowiednie formularze, które po wypełnieniu należy wysłać do organizatorów.

 

 

Nas interesowały motywy, jakie skłoniły uczestników do udziału w wyborach i o to ich pytaliśmy.

 

Klaudia Kośnik – Biskupiec

 

Jest to mój pierwszy start w tego typu imprezie, chociaż wcześniej reprezentowałam Warmię i Mazury jako twarz regionu. Dowiedziałam się o wyborach w Szczytnie, a to niedaleko od Biskupca i pomyślałam, że spróbuję wziąć udział w czymś nowym. Poprosiłam rodziców o pomoc i razem z nimi przyjechałam do Szczytna. Mam numer pierwszy, więc nie będzie łatwo, ale i zawsze na pierwszej osobie jest skupiona największa uwaga, więc może jakieś szanse są. Dla mnie jest to świetna forma sprawdzenia się i jeśli mi się uda zakwalifikować dalej, to będzie sukces.

 

 

Wiktor Magdaleński – Koczek

 

Zarówno moi znajomi, jak i bliscy, już od dłuższego czasu namawiali mnie, żebym spróbował sił w modelingu bądź też w programach typu Top Model. Mam koleżankę, która robi bardzo ładne zdjęcia i zrobiła mi kilka sesji. Prowadzę na instagramie profil, na który wrzucam fotki z tych sesji. Do tej pory nie próbowałem swoich sił w tego typu imprezach i dzisiejszy udział w eliminacjach jest moim debiutem. Przeżywam bardzo duży stres w związku z dzisiejszymi eliminacjami i właściwie od dwóch dni z tego też powodu nie dosypiam. Może mi się uda i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości spełnię się jako model.

 

 

Wiktoria Barszcz – Jeruty

 

Do udziału w dzisiejszych eliminacjach nakłoniła mnie właściwie cała rodzina. Udział w czymś takim jest dla mnie o wiele trudniejszy niż wokalne występy na scenie, ponieważ sędziowie oceniają wygląd, a nie umiejętności. O wiele łatwiejsze jest dla mnie wyjście na scenę i zaśpiewanie lub zagranie czegokolwiek, bo ja to lubię i jest moją pasją, a tu trzeba wyjść i w jakiś sposób wyglądać. Taktuję to jako przygodę i chęć przeżycia czegoś nowego.


Reklama

 

 

Aleksandra Baholnik – Biskupiec

 

Sama zdecydowałam się na przyjazd do Szczytna, ponieważ od dłuższego czasu rozmyślałam nad wzięciem udziału w castingach i eliminacjach, w wyniku których mogłabym swoją twarzą reprezentować region. U nas w Biskupcu nie ma czegoś takiego, jak eliminacje w Szczytnie, ale na szczęście do was jest niedaleko. Do tej pory brakowało mi prawdopodobnie odwagi i pewności siebie, ale w końcu postanowiłam uczynić ten pierwszy krok. Niewątpliwie w tym wszystkim pomogło mi doświadczenie, które zdobyłam w modelingu i czuję się gotowa do podjęcia nowych wyzwań oraz mam nadzieję, że się dostanę do finału.

 

 

Tomasz Kaczyński – Szczytno

 

Do udziału w szczycieńskich eliminacjach namówiła mnie moja dziewczyna Karolina. Jest to mój pierwszy udział w czymś takim i wiązał się z tym oczywiście ogromny stres, ponieważ nie mam aż takiego obycia ze sceną i publicznymi występami. Myślę, że mam jakieś szanse przejście do dalszego etapu. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że w moich działaniach ciągle pomagała mi moja dziewczyna, która dodawała mi otuchy i sił.

 

 

Julia Krauza – Szczytno

 

Mój serdeczny kolega namówił mnie do udziału w eliminacjach, w których również i on sam uczestniczył. Nigdy wcześniej nie występowałam na scenie w takim charakterze i oczywiście był z tym związany ogromny stres. Za pierwszym wyjściem było bardzo trudno, ale przy kolejnych lody zostały już przełamane i było zdecydowanie łatwiej. Czy mam jakieś szanse? Zobaczymy za tydzień.

 

 

Marcin Kłak – Szczytno

 

Uczę się w „Sobiechu” w klasie humanistycznej. Chciałem się sprawdzić w roli mistera i dlatego przyszedłem na szczycieńskie eliminacje. Moje dotychczasowe doświadczenia to wyłącznie oglądanie w telewizji programu Top Model, ale „na żywo” jest to moja pierwsza przygoda związana z tzw. „wybiegiem” i jeśli się uda, to na pewno nie będzie to ostatnia. Nie mam jakichkolwiek problemów z publicznymi wystąpieniami, ponieważ co niedziela jestem lektorem w kościele pw. WNMP w Szczytnie.

 

 

Ewa Ambroziak – Szczytno

Reklama

 

Jestem debiutantką na tego typu imprezach, a do szczycieńskich eliminacji namówiła mnie rodzina i przyjaciele. Jest to świetna przygoda i doświadczenie bardzo różne od mojego hobby, ponieważ zajmuję się rekonstrukcją historyczną i należę do szczycieńskiej chorągwi rycerskiej. Wynik w tym wszystkim nie jest dla mnie najważniejszy, ponieważ chcę się tylko w tym wszystkim po prostu sprawdzić.

 

 

Nikola Cichowska – Olszyny

 

O udziale w castingu zdecydowała przede wszystkim ciekawość. W modelingu nie mam żadnego doświadczenia, ale interesuję się nim od najmłodszych lat. W eliminacjach chcę spróbować swoich sił i nie mam jakichkolwiek obaw związanych z wystąpieniem na scenie. Co prawda, liczę się ze zdaniem innych, ale zbytnio nie przejmuję się ich opiniami, więc nie obawiam się też krytyki. Należy stawiać czoło wszystkim przeciwnościom i dążyć do obranego celu.

 

 

Weronika Żurawska – Łupowo

 

Zdecydowałam o tym, żeby wziąć udział w castingu, ponieważ chciałam sprawdzić czy moja uroda i wizerunek odpowiada innym ludziom. Po prostu chcę, żeby mnie również ktoś ocenił. W tym konkursie nie jest ważne, które miejsce zajmę czy też zakwalifikuję się do dalszej części. Chcę się po prostu sprawdzić i poznać opinię innych.

 

 

Maja Anielska – Szczytno

 

Jest to dla mnie zupełnie nowa przygoda. Dlaczego wzięłam w eliminacjach udział? Ponieważ wszyscy zawsze mówili, że mam odpowiednie predyspozycje do takich konkursów. Rodzice poparli mój pomysł i w ten sposób się tu znalazłam. Dla kogoś młodego są to nowe doznania, przygoda i przede wszystkim emocje, nad którymi trzeba niewątpliwie pracować i mieć kontrolę.

 

 

Adrianna Dudek – Szczytno

 

Pomyślałam sobie, że wezmę w tym udział, ponieważ można przeżyć coś nowego, na co już później może nie być okazji. Przecież życie mamy tylko jedno i trzeba umieć to w pełni wykorzystać. Nie mam obaw i tremy przed wejściem na scenę i publicznych wystąpień, ponieważ już od wielu lat śpiewam. Traktuję to jako przygodę, ponieważ uważam, że każdy ma prawo w swoim życiu wszystkiego spróbować.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Racja, a we wrześniu będzie płacz i lament że młodzież do szkoły nie może bo korona w mieście, którą turyści przywlekli, hahahaha

  do szary obywatel


  2020-08-04 13:07:07
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  No, no, widzę prawdziwe Matki - Polki. Szczególnie jeśli chodzi o troskę o zdrowie własne i swoich rodzin.

  szary obywatel


  2020-08-04 12:11:21
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Inicjatywa świetna ale maseczek brak, czy przypadkiem w miejscach zamkniętych typu kina, sklepy itp nie powinno się nosić maseczek to może jakiś mandacik dla przykładu????

  Anna


  2020-08-04 10:56:40
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  A czy nie jest tak że w sklepach, kinie i generalnie powierzchni zamkniętej powinno się nosić maseczki??????

  mAREK


  2020-08-04 09:49:11
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  SUPER, ŚWIETNA INICJATYWA A MASECZKI GDZIE JA SIĘ PYTAM????????

  KORONA


  2020-08-04 09:26:10
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Zabawa fajnie a gdzie maseczki


  2020-08-04 06:17:54
 • O krok od kolejnej tragedii na drodze
  Niewyżytym kretynom odbierać na zawsze prawka, auta, obcinać stopy - by nie mogli za szybko usiąść za kółkiem i obciążać kosztami leczenia i rehabilitacji ich ofiar, przeczołgać przez minimum roczny wolontariat w szpitalu lub hospicjum i dokładnie przebadać psychiatrycznie i psychologicznie. A może też pozbawiać źródeł testosteronu....

  ika


  2020-08-03 22:22:08
 • 22 kilometry szczęścia wójt Szydlik
  Wedle zaleceń przyjrzałem się sobie i doszedłem do wniosku, że wszystko jest dobrze. Dziękuję za troskę. Rzeczywiście, mam wyższe wykształcenie; cieszę się, że to widać. Jednak etatu w gminie nie mam, tutaj nos Cię zawiódł. Dosyć jednotorowe myślenie skoro pochwała równa się praca. A jeśli pochwalę chleb, wywąchasz z mojej klawiatury etat w piekarni? Co złego jest w docenieniu czyjegoś wysiłku? Uważam, że pisać można o ile ma się coś do powiedzenia na temat. Równie dobrze artykuł o wywozie śmieci w powiecie może się skończyć dyskusją w komentarzach o stanie dróg lub o masztach w Rańsku. Nie rozumiem czego bronisz? Naprawdę wyzywanie wójta od hipokrytek ma zmusić do odpowiedzi? Wystarczy napisać pismo do gminy z prośbą o wyjaśnienie sprawy. Powaga takiego dokumentu wykluczy też wyzwiska. Żeby media się tą sprawą zajęły również trzeba bezpośrednio się skontaktować. Radzę czytać uważnie, nie czepiam się porównania drogi do sera. Można napisać, że droga przypomina/jest jak ser z dziurami. Tymczasem Oburzona napisała \"jeździ się jak po serze z wielkimi dziurami\". Wyszło komicznie. Podsumowanie: krytykujesz innych, lepiej zastanów się nad sobą.

  wdzięczny raz jeszcze


  2020-08-03 17:08:35
 • Protest w obronie Sądów dotarł do Szczytna (zdjęcia)
  Bardzo panu dziękuję za tę Dobrą Nowinę. Jak to pewien francuski polityk powiedział - niektórzy nie korzystają z okazji, aby milczeć. Dobrze, że Pan z tej możliwości nie skorzystał. Dzięki temu mieszkańcy Szczytna - no nie wszyscy, nie popadajmy w samozachwyt - mogli się zapoznać z Pana dokonaniami opozycyjnymi, Pana oglądem świata, z Pana mizantropią (proszę zapytać Prezesa, co to znaczy), a także z Pana oikofobią (moim zdaniem człowiek, który nienawidzi swoich rodaków - nienawidzi również swej Ojczyzny). Zna Pan środowisko z restauracji SOWA? Nie znosi go Pan? A skąd je Pan zna? Był Pan tam kelnerem, czy pracował w szatni, że aż tak ich Pan zna i nie lubi? Jeśli chciał się Pan przedstawić mieszkańcom Szczytna - jako cichy bohater opozycji (nie odmawiam panu zasług \"w sprawie\") - wśród \"resztek komuchów\" - to niestety spadł Pan z cokołu. Tak rewolucja pożera swoje dzieci... albo one same się pożerają, albo też zwykła ludzka zawiść.

  Śmieszek


  2020-08-03 13:17:48
 • Ciężarówka wyładowana soją przewróciła się w Młyńsku (zdjęcia)
  Przed dostawczakiem jechały dwie osobówki. Pierwsza skręciła na Lipowiec, osobówka za nią wyhamowała a dostawczakiem chyba się zagapił i żeby im w tył nie wjechać odbił w lewo a na tym pasie jechała Scania. Ciężarówką zjechał na pobocze i po chwili naczepa się zapadła na poboczu i przewróciła zestaw. Farta to ma typ co na poboczu trawę kosił. Naczepa minęła go na centymetry.

  JWB


  2020-08-03 12:02:50