Wtorek, 20 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Szczycieńska Katana z medalami w brazylijskim jiu-jitsu


W Mińsku Mazowieckim odbyła się 8 edycja Grand Prix Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Na starcie zawodów zameldowało się około 400 zawodników z całej Polski. Wśród nich nie zabrakło fighterów ze Szczytna.Zawodnicy z naszego miasta zdobyli aż 7 medali. Na najwyższym stopniu podium stanęli niezawodny Gaspar Święciński wraz z Łukaszem Elbrudą. Ciut niżej, bo na drugim miejscu, zawody zakończyli Igor Szewczak, Dominik Szczerbo, Aleks Szulc oraz Marcin Welk, natomiast na 3 stopniu uplasował się debiutujący Kamil Kołodziejski.


Reklama

-To nasz pierwszy turniej w tym roku, a zdobycz medalowa jest całkiem niezła - mówi Jacek Szewczak, trener szczycieńskiego stowarzyszenia sportów walki Katana. - Początek sezonu zawsze jest trudny, bo nie wiadomo, jak zawodnicy są do niego przygotowani, dlatego też cieszę się z tylu medali na tak dużym turnieju.

 

I miejsce:

Gaspar Święciński - kat. junior - 65 kg

Łukasz Elbruda - kat. senior -100,5 kg

 

II miejsce:

Igor Szewczak - kat. senior - +55 kg

Reklama

Dominik Szczerbo - kat. senior - +66 kg

Aleks Szulc - kat. junior – 88,3 kg

Marcin Welk - kat. senior -70 kg

 

III miejsce:

Kamil Kołodziejski - kat. senior - 88,3 kg

 

Katana zaprasza na treningi:

W szczycieńskim klubie Katana zarejestrowanych jest 60 zawodników. Treningi odbywają się codziennie w hali im. Wagnera w Szczytnie, zgodnie z poniższym harmonogramem:

poniedziałek 16:30 - dzieci, 17:40 - zaawansowani, wtorek 17:15 - zaawansowani, 19:00 - obwody, środa 17:00 - zaawansowani, czwartek 17:15 - zaawansowani, 19:00 - odwody, piątek 16:30 - dzieci, 17:40 wolna mata.

Pierwszy trening za darmo.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze