Niedziela, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Szach, mat, pat w Rozogach


W Gminnym Ośrodku Kultury w Rozogach odbył się IV Ogólnopolski Turniej szachowy o Puchar Wójta. Zjawiła się ścisła czołówka Warmii i Mazur. Najlepszy szachista z naszego powiatu – Dariusz Karabela zajął 20 miejsce.



Turniej wygrał Krzysztof Budrewicz (UKS Kopernik Olsztyn), który wyprzedził w klasyfikacji przy równej liczbie punktów Igora Janika (UKS Hetman Elbląg).

W rywalizacji uczestników do lat 14 i wśród pań triumfowała Lidia Czarnecka (UKS Skoczek Elbląg), najlepszym nestorem został Tomasz Rak (UKS Kopernik Olsztyn), a leśnikiem w gronie szachistów Artur Szostek (LZS CKTiS Biskupiec)

 

Klasyfikacja open

 

1 Budrewicz, Krzysztof UKS KOPERNIK Olsztyn 8,0

2 Janik, Igor UKS HETMAN Elbląg 8,0

3 Kozłowski, Waldemar UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,5

..............................

20 Karabela, Dariusz KS Odrodzenie Szczytno 5,0

38 Łuszczyk, Krzysztof KS Odrodzenie Szczytno 3,5


 

 

Do lat 14

1 Czarnecka, Lidia UKS Skoczek Elbląg 6,0

 

Nestor +60

 

1 Rak, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 6,0

 

 

Kobiety

 

1 Czarnecka, Lidia UKS Skoczek Elbląg 6,0

 

Leśnicy

 

1 Szostek, Artur LZS CKTiS Biskupiec 5,0

 

 



Komentarze do artykułu

aleia

Z całym szacunkiem dla kolegi Darka to rozumiem że Wójt Gminy Rozogi nie jest mieszkańcem naszego powiatu ? (nie m to jak media) 16II Kudrzycki, Zbigniew POL 0 1800 20II Karabela, Dariusz

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-05-23 12:30:16

Prędkość zabrała prawko w Rozogach

  • Piątek, 2019-05-17 12:17:17

Zmiana cen i systemu śmieciowego w Rozogach

  • Czwartek, 2019-05-16 09:00:41

Fotowoltaika w Rozogach w rękach ministra

  • Piątek, 2019-04-05 11:08:49

Tenis stołowy w Rozogach

  • Niedziela, 2019-03-03 20:31:40

Przenosiny przedszkola w Rozogach

  • Piątek, 2019-03-01 09:28:27

Honda spłonęła na drodze w Rozogach


Komentarze

  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 14:16:54
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
    Autor: Mieszkanka
    2019-05-23 13:37:44
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 11:32:31
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
    Autor: Xxx
    2019-05-23 10:48:34