Reklama


Reklama

Sygnał Czytelnika: Dwa drogowe światy


Marcin Koziatek z Lipowca oburzony jest stanem dróg powiatowych. - Tematu bym nie poruszał, ale doświadczyłem niezwykłej rzeczy jadąc z Lipowca przez Księży Lasek i dalej w kierunku Pełt – opowiada.- Po naszej części powiatu droga była biała, śliska i niebezpieczna. Maksymalnie można było jechać 30-40 kilometrów na godzinę i to przy pełnej czujności. Gdy tylko wyjechałem z naszego powiatu droga, a dodam, że to ta sama kategoria, była czyściutka, czarna i bezpieczna. Bardzo trudno mi zrozumieć, dlaczego tak się dzieje i kto odpowiada za taki stan rzeczy. Bo skoro w innym, sąsiednim powiecie, można doprowadzić stan dróg do normalności i bezpieczeństwa, to dlaczego u nas tego się zrobić nie da? Dlaczego zarządca drogi z premedytacją naraża kierowców na niebezpieczeństwo? Dla potwierdzenia opisywanej sytuacji dołączam dwa zdjęcia. Z naszej strony powiatu i powiatu sąsiedniego. Zdjęcia wykonane w czwartek, 21 stycznia.


Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

mieszkaniec

W mieście Szczytno jest pełno śniegu !!! Panie burmistrzu co to jest ? Zimą śnieg w mieście ? Skandal !!!

mieszkanka Szczytna

W mieście ulica Przemysłowa ma taką samą nawierzchnię jak ta do Lipowca.

Kierowca

Przecież to normalka. Kilka lat jeździłem do Giżycka i droga po opadach na Nawiady biała, po wjeździe na teren powiatu mrągowskiego czarna. Czasem wybierałem drogę na Biskupiec bo ta była przynajmniej czarna

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Wypij, Krassowski, Szumny... czyli Porozumienie buduje się w Szczytnie
  Trzymają z PIS , to tak jak PIS i tyle w temacie. Sama \"dobroć\"

  ha ha


  2021-02-26 11:30:52
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  Bardziej by mu pomógł, gdyby znalazł nowy dom dla tego psa niż do schroniska. TO jakby dziecko zabrać z rodziny do domu dziecka.

  GOść


  2021-02-26 10:16:40
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  To jest rozwiązanie problemu? Wysłanie staruszka do schroniska? I jeszcze wójt lansuje się na bohatera. Gratuluję dobrego samopoczucia. Jakby nie można było włożyć minimum wysiłku i znaleźć psiakowi nowy dom.

  Załamana


  2021-02-26 00:46:48
 • Rok Klenczonowski nabiera kształtów
  Największym muzykiem ze Szczytna był Tadzio Machela. To był poeta i prawdziwy artysta

  Tadeusz Machela


  2021-02-25 12:23:32
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Modlimy się o cud uzdrowienia dla Księdza za przyczyną Wandy Boniszewskiej, której proces beatyfiakcyjny właśnie ruszył. Ona ofiarowała swoje cierpienia za kapłanów, miała też dar uzdrawiania i stygmaty. Modlą się za Księdza Siostry od Aniołów, Karmelitanki Bose w Łasinie i my! Kto chce niech do nas dołącza. Kochamy Księdza

  Dagmara


  2021-02-25 08:52:04
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  Stosunek do zwierząt bardzo dużo mówi o człowieku.

  Gość


  2021-02-25 08:27:22
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Cudem Bozym jest sama osoba KS. Andrzeja. Jest to człowiek o głębokich pokładach nadziei i i wiary. W swoim życiu nie spotkałem osoby o tak silnym powołaniu i tym że całym sobą wnosi tyle dobra . Miałem 10 lat gdy poznałem Ks. Andrzeja a dziś mam 40 lat. Myślę że Bóg mam co do samej osoby Księdza Andrzeja szczytny plan. Wiara czyni cuda A nadzieja zawsze umiera ostatnia. Polaczmy się w modlitwie.Niech Ksiądz Andrzej poczuje siłę potrzebna by iść dalej i nauczać słowo Boże. Okazmy miłosierdzie i wsparcie jakie jest potrzebne Andrzejowi poslanikowi Boga.

  Marian Lisnianski


  2021-02-25 01:50:35
 • Zaszczepiony sanepid, zachęca do szczepień
  Z chęcią, tylko terminów brak

  Ela


  2021-02-24 20:01:27
 • Rok Klenczonowski nabiera kształtów
  Pan JM przedstawiciel rady gospodarczej, to może mógłby zachować więcej szacunku do samego siebie, bo występy na zdjęciach, filmach i teledyskach z morsami hluby nie przynoszą, zwłaszcza, że często jest tam widoczne przechylanie kubeczków, szklaneczek, z jakimś \"tajemniczym %\" płynem

  WcPicker


  2021-02-24 19:21:20
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Nie znam księdza osobiście. Zazdroszczę takiej wiary i ufności. Nie jeden na miejscu księdza błagał by Boga o cud. Życzę by każdego dnia dobry Pan obdarzał księdza potrzebnymi łaskami, by świadectwo życia przemianiało serca wszystkich którzy towarzyszą księdzu i czytają te słowa. Serdeczne Bóg zapłać.

  Tomek


  2021-02-24 18:11:10