Poniedziałek, 9 Grudzień, Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Sukcesy „wyciskaczy” z naszego powiatu


Świetny występ w Grajewie zanotowali zawodnicy z naszego powiatu podczas I Otwartych Mistrzostw w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Pierwsze miejsce zajął oczywiście Zbigniew STAKUN. Srebro przywiózł z kolei Stanisław BOGUS. Ale to niejedyne medale.W zawodach wzięło udział ponad 40 zawodniczek i zawodników. Kobiety rywalizowały w kategorii do18 lat oraz seniorki. Mężczyźni rywalizowali w kategoriach wagowych oraz wiekowych.

 

Nasz powiat reprezentowało pięcioro zawodników:
 

w kategorii kobiety senior – Ewa GIMERSKA zajęła III miejsce z wynikiem 50 kg. Mieszkanka Nowego Gizewa, żołnierz 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Olsztynie.

w kategorii Open Masters – mjr Zbigniew STAKUN zajął I miejsce z wynikiem 150 kg. Mieszkaniec Szczytna, Szef Wydziału Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Olsztynie.

w kategorii Open Masters – Stanisław BOGUS zajął II miejsce z wynikiem 97,5 kg. Mieszkaniec Nowego Gizewa, właściciel siłowni „Pod Rywalem” w Szczytnie.


w kategorii Open Masters – Dariusz CHMIELIŃSKI zajął III miejsce z wynikiem 125 kg. Mieszkaniec Szczytna, żołnierz 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Olsztynie.

w kategorii senior – Artur SIELSKI zajął III miejsce z wynikiem 140 kg. Mieszkaniec Gawrzyjałek, reprezentujący siłownię „Pod Rywalem” w Szczytnie.

Zawodnicy ze Szczytna, jak widać, tworzą zgrany „TIM” osiągając bardzo wysokie wyniki udowadniając, po raz kolejny w tym roku, że trzeba się z nimi liczyć.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze