Sobota, 29 Styczeń
Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei -

Reklama


Reklama

Studio Figura Szczytno wspiera restauracje (PRZECZYTAJ)


Zjedz zupkę, obiad, pomóż gastronomi, a zrobią cię piękną taniej... Gastronomia walczy o przetrwanie. Pomagają jej małe gesty solidarności. Takim gestem wykazała się właśnie Julia Kicińska-Szczyglewska, właścicielka Studia Figura Szczytno. Pani Julia chce podzielić się swoim zyskiem ze szczycieńską gastronomią. Zyskają na tym też klientki Studia Figura. Jak? Przeczytaj.Każda restauracja to ludzie, którzy mają rodzinę na utrzymaniu, rachunki do opłacenia... ale muszą mieć za co – tłumaczy pani Julia. - To co się ostatnio dzieje w naszym kraju sprawiło, że restauratorzy mogą sprzedawać swoje produkty wyłącznie na wynos. To dla wielu widmo bankructwa. Zwolnień pracowników. Musimy im pomoc, dać szanse na przetrwanie tego czasu. Dla mnie to jasne, że musimy podzielić się naszymi zyskami z tą branżą. Apeluję do mieszkańców naszego powiatu, nie bądźmy obojętni.

 

Studio Figura Szczytno

Piłsudskiego 30

☎️ 795 156 433

 

Studio Figura Szczytno włączyło się do akcji „POMOC DLA GASTRO".

 

- Zasady są niesamowicie proste – wyjaśnia je pani Julia. - Zamów z lokalnej restauracji działającej na ternie powiatu szczycieńskiego obiad za kwotę minimum 30 zł (wykluczamy sieciówki takie, jak McDonald's, KFC... ), bo dbamy o lokalnych przedsiębiorców. Jeśli przyjdziesz skorzystać z usług naszego Studia Figura i okażesz paragon to otrzymasz 10 procent zniżki na wszystkie nasze usługi w #studiofiguraszczytno.

 

Pani Julia zachęca też do dzielenia się tą informacją. - Róbmy zdjęcia paragonów, posiłków z naszych lokalnych restauracji, dzielmy się tym, zachęcajmy innych, udostępniajmy w mediach społecznościowych – mówi. - Bo naprawdę warto pomagać. Małe gestu mogą uratować wielu ludzi.

 

 

Akcja trwa w dniach 25.10 - 15.11 i brane pod uwagę będą paragony wystawione od dnia 25.10.2020

 

Studio Figura Szczytno

Piłsudskiego 30

☎️ 795 156 433

 

Oznaczam:

 

#Mazuriana

#Pizzeriatoscana

#Niebieskizaułekrestauracjamazurska

#Grotahotelikirestauracjaszczytno

#Naleśnikarniaszczytno

#Stołówkamazurska

#Kawiarniamoccaszczytno

#Małaczarna

#Bistroplacjuranda

#Barmlecznybabunia

#Pryma

#Jadłodajnianarynku

#smosy-niesfornekanapki

#stołówkacytrynka

#barbonappetitszczytno

#Sake

#Restauracjakarmuszka

#Sławianka

#Ramzes

 

Dajcie znać w komentarzu, które restauracje/kawiarnie mamy jeszcze oznaczyć 😁😋

 

Warto pomagać ‼️

#beautydlagastro #wsparciedlagastro

#beautyrazem

 

Studio Figura Szczytno

Piłsudskiego 30

☎️ 795 156 433Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
  W Portugalii i Izraelu ponad 90% populacji zaszczepione, a chorych więcej.i hospitalizacji też więcej, niż rok temu i dwa lata temu kiedy to wybuchło... niby.

  Rodak


  2022-01-29 08:54:18
 • O czerni, maskach i uśmiechach błyskawicznych – felieton Jerzego Niemczuka
  Panie Niemczuk widać pańskie nazwisko ma charakter niepolski to że jest Pan mieszkańcem powiatu nie stanowi żeby Pan pisał głupoty zajmij się człowieku swoim domkiem w Piecach i nie rozprawiaj o sprawach które cię przerastają

  Przyjaciel ludu


  2022-01-29 02:17:41
 • Do urzędu już bez gotówki
  No co - kurę trzeba przynieść!

  Śmieszek


  2022-01-28 23:33:54
 • Drogowy boom, przygotowują przetargi
  Zrobimy to za 4 miliony ????

  Marcin


  2022-01-28 21:48:50
 • Dni i Noce wracają do Szczytna
  Co za bzdura, łaskawy Mańkowski z łaskawym Kiersikowskim przywracają imprezę, która ma dłuższą tradycje niż ich kariera partyjna.

  Adrian


  2022-01-28 21:19:06
 • List do Redakcji – Tomasz Łachacz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczytnie
  Panie Łachacz należy pogodzić się z porażkami gdyż Pana praca jako radnego jest nimi uslana. Zadbaj lepiej o podwyżki dla nauczycieli to twój domowy budżet się podniesie a sprawy trudne zostaw specjalistom.

  Dariusz


  2022-01-28 20:55:48
 • Dekanat urośnie w... parafie
  Przecież Wysocki chodząc, musiał ściągnąć po trzy stówy na granity i marmury, owieczki trzeba strzyc równo!!!

  XYZ


  2022-01-28 20:00:56
 • Szok! Policjant podejrzany o napad na bank w Rozogach
  Śmiech

  Krzyś


  2022-01-28 19:56:51
 • Szok! Policjant podejrzany o napad na bank w Rozogach
  Jakiś czas temu w lokalnej prasie :Marcin M. mówił że gmina Ruciane-Nida jest najspokojniejszą gminą w powiecie piskim. Mimo wszystko pracy nie brakuje. W wolnych chwilach znajdzie jednak czas na hobby, czyli wędkarstwo i wycieczki rowerowe. — Wygrana w plebiscycie jest dla mnie ogromną motywacją. Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy. Mieszkańcy obdarzyli mnie dużym zaufaniem. I mogę obiecać, że zrobię wszystko, by ich nie zawieść. Mam nadzieję, że będę dobrym dzielnicowym. Będę się starał pomoc każdemu, kto do mnie przyjdzie — dodaje. Warto również wspomnieć, że Marcin M. awansował podczas oficjalnych obchodów Święta Policji, które odbyły się 5 sierpnia, rok temu.

  Krzyś


  2022-01-28 19:55:07
 • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
  Według treści przysięgi lekarskiej i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam: obowiązki te sumiennie spełniać; służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu; według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek; nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego; strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych; stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić. Niestety, ale na takich prowincjach jak Szczytno lekarz poprzez rutyny zapomina co przysięgał robić. Kwestia szczepień jest rzeczą indywidualna można promować ale nie przymuszać. I skończcie te teorie spiskowe oparte na wymysłach, bez twardych dowodów.

  Prawda jest taka ze


  2022-01-28 18:32:48

Reklama