Poniedziałek, 21 Czerwiec
Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała -

Reklama


Reklama

Studio Figura Szczytno wspiera restauracje (PRZECZYTAJ)


Zjedz zupkę, obiad, pomóż gastronomi, a zrobią cię piękną taniej... Gastronomia walczy o przetrwanie. Pomagają jej małe gesty solidarności. Takim gestem wykazała się właśnie Julia Kicińska-Szczyglewska, właścicielka Studia Figura Szczytno. Pani Julia chce podzielić się swoim zyskiem ze szczycieńską gastronomią. Zyskają na tym też klientki Studia Figura. Jak? Przeczytaj.Każda restauracja to ludzie, którzy mają rodzinę na utrzymaniu, rachunki do opłacenia... ale muszą mieć za co – tłumaczy pani Julia. - To co się ostatnio dzieje w naszym kraju sprawiło, że restauratorzy mogą sprzedawać swoje produkty wyłącznie na wynos. To dla wielu widmo bankructwa. Zwolnień pracowników. Musimy im pomoc, dać szanse na przetrwanie tego czasu. Dla mnie to jasne, że musimy podzielić się naszymi zyskami z tą branżą. Apeluję do mieszkańców naszego powiatu, nie bądźmy obojętni.

 

Studio Figura Szczytno

Piłsudskiego 30

☎️ 795 156 433

 

Studio Figura Szczytno włączyło się do akcji „POMOC DLA GASTRO".

 

- Zasady są niesamowicie proste – wyjaśnia je pani Julia. - Zamów z lokalnej restauracji działającej na ternie powiatu szczycieńskiego obiad za kwotę minimum 30 zł (wykluczamy sieciówki takie, jak McDonald's, KFC... ), bo dbamy o lokalnych przedsiębiorców. Jeśli przyjdziesz skorzystać z usług naszego Studia Figura i okażesz paragon to otrzymasz 10 procent zniżki na wszystkie nasze usługi w #studiofiguraszczytno.

 

Pani Julia zachęca też do dzielenia się tą informacją. - Róbmy zdjęcia paragonów, posiłków z naszych lokalnych restauracji, dzielmy się tym, zachęcajmy innych, udostępniajmy w mediach społecznościowych – mówi. - Bo naprawdę warto pomagać. Małe gestu mogą uratować wielu ludzi.

 

 

Akcja trwa w dniach 25.10 - 15.11 i brane pod uwagę będą paragony wystawione od dnia 25.10.2020

 

Studio Figura Szczytno

Piłsudskiego 30

☎️ 795 156 433

 

Oznaczam:

 

#Mazuriana

#Pizzeriatoscana

#Niebieskizaułekrestauracjamazurska

#Grotahotelikirestauracjaszczytno

#Naleśnikarniaszczytno

#Stołówkamazurska

#Kawiarniamoccaszczytno

#Małaczarna

#Bistroplacjuranda

#Barmlecznybabunia

#Pryma

#Jadłodajnianarynku

#smosy-niesfornekanapki

#stołówkacytrynka

#barbonappetitszczytno

#Sake

#Restauracjakarmuszka

#Sławianka

#Ramzes

 

Dajcie znać w komentarzu, które restauracje/kawiarnie mamy jeszcze oznaczyć 😁😋

 

Warto pomagać ‼️

#beautydlagastro #wsparciedlagastro

#beautyrazem

 

Studio Figura Szczytno

Piłsudskiego 30

☎️ 795 156 433Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Miejski żłobek powstanie w pomieszczeniach po byłej kręgielni
  Ale radni zdają sobie sprawę, że to oznacza, że w Hali Wagnera będzie się mieścił żłobek. A gdy będą odbywały się tam kolejne rozgrywki, konkursy, targi pracy i różne takie, które odbywały się do tej pory, co będzie z dzieciakami? Mam nadzieję, że pomieszczenie zostanie wyciszone, a to kosztuje niemałe pieniądze. Czy po prostu pójdziemy na żywioł? Na koniec jednak muszę dodać, że żłobek w Szczytnie się przyda, ale tam?

  Kowal


  2021-06-21 12:52:29
 • Tragiczny wypadek pod Dębówkiem, zginęła młoda kobieta w ciąży
  Droga jest jak każda inna ale jak się nie potrafi jechać z odpowiednią prędkością to takie są wyniki.

  Kazik


  2021-06-21 08:52:57
 • Jest wyrok w sprawie śmierci trzech pracowników Sarii
  Moim zdaniem MW został kozłem ofiarnym , musieli na kogoś zrzucić winę , i padło na najniższy szczebel kierowniczy - czyli na brygadzistę !! A co dyrekcja zakładu nie wiedziała co się dzieje w zakładzie ? A Panie Rozogi rozwiń swoja myśl czy MW kazał Ci wkładać rękę w przenośnik ślimakowy ?

  Wojtek


  2021-06-21 08:15:46
 • Garaż z decyzją wojewody
  Panie radny sytuacja z garażem to taki Pana sukces jak Mańkowskiego z wieżą ciśnień.

  Prowadził ślepy kulawego


  2021-06-21 07:53:36
 • Jest wyrok w sprawie śmierci trzech pracowników Sarii
  M.W. to ciapa i nieudacznik. Przed laty straciłbym przez niego całe ramię w przenośniku ślimakowym. Ten człowiek już dawno nie powinien pracować na stanowisku brygadzisty.

  Rozogi


  2021-06-20 20:38:54
 • Bogdan Komosiński – sołtys Piasutna (zdjęcia)
  Panie Sołtysie, a może by tak zrobić w Piasutnie prawdziwy plac zabaw dla dzieci zamiast tego zarośnietego trawami z dołami w którym z łatwością schowa się trzylatek i drzazgami wchodzącymi w małe łapki?

  Barbara Kaim


  2021-06-20 17:31:32
 • Letnie nowości imprezowe, Szczytno gotowe na sezon turystyczny
  Ja bym nie bagatelizował wydarzeń kulturalnych - turystycznych, które są organizowane od lat. Nie wiem dokładnie, co z pierogami i świętem ziemniaka - bo to były sztandarowe propozycje samorządu miejskiego za czasów burmistrz Górskiej. Nie byłem publicznością tych imprez, bo kartoflaka i pierogi robi mi żona - i to mi wystarcza. Nie chcę się narażać na niepotrzebne przygody gastryczne. Natomiast pamiętam, jak burmistrz Górska chciała połączyć te dwie \"imprezy\" (ziemniaki i pierogi) z jarmarkiem Mazurskim robionym przez Towarzystwo Przyjaciół Muzeum. A ja od swoich znajomych z tzw. wielkich miast zawsze byłem pytany - no to kiedy ten jarmark - bo to kawałek folkloru, muzyki, rękodzieła - no bo chcą przyjechać. Jestem ciekaw, czy kameralna i niekomercyjna atmosfera jarmarku mazurskiego będzie utrzymana. Ale też pamiętam, że nigdy nie było to traktowane, jako walor miasta. Miasto uważało, że bazar - pod nazwą jarmark jurandowy - jest jego priorytetem. No i mamy, co mamy. Ja akurat od lat obserwuję sobie te wydarzenia i czuję, że mam prawo oceniać. Prochu tutaj promocja (urzędnicy) nie wymyślą, o ile nie zaczną kontaktować się z ludźmi, którzy co nieco się na tym znają. Kto dokładnie - nie wiem. Ale wiem, że i Dni i Noce Szczytna nie muszą być wiejskim festynem, a bazary z chińszczyzną, pomieszane z pierogami i kartoflakiem są po prostu żenadą.

  Krajan


  2021-06-20 15:07:42
 • Garaż z decyzją wojewody
  Tak się właśnie dzieje gdy stanowiska radnych piastują ludzie bez przygotowania i doświadczenia biznesowego, kto z nich choćby jabłkami na rynku handlował, czy jakąkolwiek działalność z sukcesem prowadził? Chyba nikt i właśnie przez takie wybory Bareja może kręcić filmy a my mieszkańcy utrzymujemy takich aktorów.

  Przedsiębiorca


  2021-06-20 14:47:49
 • Nadchodzi upadek szczycieńskiego pływania?
  W każdym sporcie jest to samo :(. Sporty walki także kuleją bo zostały odcięte od maty w WSPolu. Obecnie pozostaje tułaczka po jakichś małych salkach bądź gościnnie treningi w Olsztynie. Nie tylko pływanie \"tonie\" ale myślę że pozostałe dyscypliny także :(

  Sporty Walki


  2021-06-20 11:33:56
 • Tragiczny wypadek pod Dębówkiem, zginęła młoda kobieta w ciąży
  Każdy popełnia błędy , ale nie każdemu jest dane je naprawić.

  Życie


  2021-06-20 10:44:28