Reklama


Reklama

Studio Figura Szczytno wspiera restauracje (PRZECZYTAJ)


Zjedz zupkę, obiad, pomóż gastronomi, a zrobią cię piękną taniej... Gastronomia walczy o przetrwanie. Pomagają jej małe gesty solidarności. Takim gestem wykazała się właśnie Julia Kicińska-Szczyglewska, właścicielka Studia Figura Szczytno. Pani Julia chce podzielić się swoim zyskiem ze szczycieńską gastronomią. Zyskają na tym też klientki Studia Figura. Jak? Przeczytaj.Każda restauracja to ludzie, którzy mają rodzinę na utrzymaniu, rachunki do opłacenia... ale muszą mieć za co – tłumaczy pani Julia. - To co się ostatnio dzieje w naszym kraju sprawiło, że restauratorzy mogą sprzedawać swoje produkty wyłącznie na wynos. To dla wielu widmo bankructwa. Zwolnień pracowników. Musimy im pomoc, dać szanse na przetrwanie tego czasu. Dla mnie to jasne, że musimy podzielić się naszymi zyskami z tą branżą. Apeluję do mieszkańców naszego powiatu, nie bądźmy obojętni.

 

Studio Figura Szczytno

Piłsudskiego 30

☎️ 795 156 433

 

Studio Figura Szczytno włączyło się do akcji „POMOC DLA GASTRO".

 

- Zasady są niesamowicie proste – wyjaśnia je pani Julia. - Zamów z lokalnej restauracji działającej na ternie powiatu szczycieńskiego obiad za kwotę minimum 30 zł (wykluczamy sieciówki takie, jak McDonald's, KFC... ), bo dbamy o lokalnych przedsiębiorców. Jeśli przyjdziesz skorzystać z usług naszego Studia Figura i okażesz paragon to otrzymasz 10 procent zniżki na wszystkie nasze usługi w #studiofiguraszczytno.

 

Pani Julia zachęca też do dzielenia się tą informacją. - Róbmy zdjęcia paragonów, posiłków z naszych lokalnych restauracji, dzielmy się tym, zachęcajmy innych, udostępniajmy w mediach społecznościowych – mówi. - Bo naprawdę warto pomagać. Małe gestu mogą uratować wielu ludzi.

 

 

Akcja trwa w dniach 25.10 - 15.11 i brane pod uwagę będą paragony wystawione od dnia 25.10.2020

 

Studio Figura Szczytno

Piłsudskiego 30

☎️ 795 156 433

 

Oznaczam:

 

#Mazuriana

#Pizzeriatoscana

#Niebieskizaułekrestauracjamazurska

#Grotahotelikirestauracjaszczytno

#Naleśnikarniaszczytno

#Stołówkamazurska

#Kawiarniamoccaszczytno

#Małaczarna

#Bistroplacjuranda

#Barmlecznybabunia

#Pryma

#Jadłodajnianarynku

#smosy-niesfornekanapki

#stołówkacytrynka

#barbonappetitszczytno

#Sake

#Restauracjakarmuszka

#Sławianka

#Ramzes

 

Dajcie znać w komentarzu, które restauracje/kawiarnie mamy jeszcze oznaczyć 😁😋

 

Warto pomagać ‼️

#beautydlagastro #wsparciedlagastro

#beautyrazem

 

Studio Figura Szczytno

Piłsudskiego 30

☎️ 795 156 433Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, bo… był nietrzeźwy
  No i jeździj człowieku całe życie uczciwie, na trzeźwo, zgodnie z przepisami i ostrożnie - a raz takiego na drodze spotkasz i cię taki zabije.

  Kowal


  2020-12-03 19:15:54
 • Mega Paka dla Ratowników Medycznych
  To może by tak zamieścić przynajmniej loga - jeśli nie zdjęcia - Darczyńców. A nie tylko tego pana radnego, bo to nie jego pieniądze. Niestety to dość tania ustawka na plecach Ratowników i Darczyńców.

  Śmieszek


  2020-12-03 17:34:26
 • Nie żyje Witold Mocarski, pogrzeb w poniedziałek
  Spoczywają w pokoju promotorze.

  Andrzej


  2020-12-03 17:24:09
 • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
  Panie X-Men. Spośród 5. kandydatów startujących w wyborach na burmistrza w 2018 r. tylko 1. ujawnił swą \"polityczność\" - to był kandydat z PiS. \"Apolityczność\" wykazały komitety \"Z Górską dla Szczytna\", \"Wszystko dla Szczytna\", \"Aktywne Szczytno\". Wszystkie - także \"Razem dla mieszkańców\" - zostały zainfekowane działaczami powiązanymi bezpośrednio, lub pośrednio z konkretną partią polityczną (wiadomo, jaką). Wobec tego - obojętnie kto by zwyciężył: Gontarzewski, Wilczek, Lenard, czy Górska - każda z tych osób była tak czy owak afiliowana \"politycznie\" pod przykrywką apolitycznego komitetu wyborczego. W związku z tym wyrzucanie Burmistrzowi - jakikolwiek by nie był \"polityczności\" jest bzdurą. To tylko ujadanie z powodu braku dostępu do konfitur.

  Krajan


  2020-12-03 14:02:21
 • Bezdomni, kto i jak im pomoże?
  Chyba tylko matka Natura.

  Dziadek Mróz.


  2020-12-03 12:27:11
 • Premier: zamówiliśmy 45 mln dawek szczepionki; będą darmowe i dobrowolne; są widoki, by szczepienia rozpoczęły się od lutego
  Zobaczymy zainteresowanie tą szczepionką w Wielkiej Brytanii , tam już za tydzień będzie dostępna.

  Czy spadnie liczba zachorowań?.


  2020-12-03 12:21:55
 • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
  Panie Krajanie, co do apolityczność. Pani Górska startowała jawnie z ramienia PSL, a pan Mańkowski z komitetu \" Razem dla mieszkańców\" i udaje apolitycznego, czyżby się bał przed wyborami ujawnić swoje preferencje polityczne? Czy po prostu nie chciał grać z wyborcami w otwarte karty ?

  X-Men


  2020-12-03 09:25:47
 • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
  Do Krajana: No pewnie - wybierzmy samych swoich, radnych i burmistrza! Wtedy okaże się jak są apolityczni. Bo zanim zostaną wybrani - musza powstać komitety wyborcze - społeczne. No to wówczas ciężka praca dla zwykłego obywatela - szaraka: zdobyć podpisy, czyli przelecieć się po iluś domach, blokach, aby móc zarejestrować tenże komitet i tego kandydata. Trzeba też jakąś kasę na to wyłożyć, czyli poświęcić nie tylko czas, ale i pieniądze. A potem... Taka inicjatywa społeczna oczekuje spłaty długu: tu ulica, tam jezdnia, a gdzie indziej posadki i fuchy. I tak to jest. Każdy jest poszkodowany, jak nie załapie się na profity z władzy, lub przynajmniej jej okolic. Najłatwiej maja radni - jak już zostaną wybrani - to klamka zapadła - najwyżej ich drugi raz nie wybiorą - bo i tak już się najedli, czego mogli.

  Taki sobie czytelnik


  2020-12-02 19:45:55
 • Premier: zamówiliśmy 45 mln dawek szczepionki; będą darmowe i dobrowolne; są widoki, by szczepienia rozpoczęły się od lutego
  Poczekam aż zaszczepią się członkowie rządu. Do każdego zapewnienia i oświadczenia Premiera podchodzę z dużą dozą nieufności.

  dr


  2020-12-02 18:34:01
 • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
  Jak umarł Papież Jan Paweł II - to wszyscy w Polsce kręcili nosem na Benedykta XVI, Papieża Franciszka - Polska ledwo co uważa. Dlaczego? Bo Papież Jan Paweł II sprawował swoją misję przez 27 lat. W tym czasie rodziły się i dojrzewały pokolenia, które innego Ojca Świętego nie znały. Świat bez JP II był dla nich zupełnie nowym, nieznanym terytorium. Tak samo teraz w Szczytnie (wiem, że to głupie porównanie, ale chyba najbardziej zrozumiałe) ludzie, którzy dorastali w \"epoce\" D. Górskiej i jej popleczników nie są w stanie zrozumieć, że przychodzi ktoś inny i ma nieco inną wizję tego grajdołka. Nie oceniam wizji. Piszę tylko, że jest inna. Jeśli ktoś - chyba rozumny - pisze, że burmistrz jest nieapolityczny - to się chyba z choinki urwał. Co to znaczy apolityczność? Brak powiązań partyjnych? A jaka była w tym względzie apolityczna D. Górska? cały czas powiązana z PSL! Przecież ją PSL na to stanowisko rekomendował: jak ktoś daje ci poparcie - to je musisz spłacać. A jak apolityczni są radni, czy też konkurenci Mańkowskiego w wyborach na burmistrza. wszystkie te niby społeczne stowarzyszenia i komitety to wyborcza wydmuszka i maseczka - że niby to apolityczne, ale pompowana przez PSL i no i ostatnio przez PiS. Jazda na Mańkowskiego jest i być może są do niej powody. Ale głupota niektórych ideologów antyMańkowszczyzny jest bezdenna. Ale to cecha ludzi, którzy nie znają życia - ani społecznego, ani gospodarczego, ani politycznego i kierują się bardzo ograniczonym zakresem własnych interesików. Przykład? Dla niektórych wystarczało imię i nazwisko \"Danuta Górska\", aby do rady miejskiej wybrać panią zajmującą się biznesem na bazarze. Z całym szacunkiem - każdy, kto wystartuje w wyborach ma szansę. Ale większość wyborców nie zastanawia się nad kandydatami - głosuje, jak mu serce, albo sąsiad podpowie. Jak więc chcecie mieć apolityczność - to tam właśnie szukajcie kandydatów na burmistrzów, radnych - wtedy okaże się, jak każdy z nich jest \"apolityczny\".

  Krajan


  2020-12-02 16:03:19