Reklama


Reklama

Studio Figura Szczytno wspiera restauracje (PRZECZYTAJ)


Zjedz zupkę, obiad, pomóż gastronomi, a zrobią cię piękną taniej... Gastronomia walczy o przetrwanie. Pomagają jej małe gesty solidarności. Takim gestem wykazała się właśnie Julia Kicińska-Szczyglewska, właścicielka Studia Figura Szczytno. Pani Julia chce podzielić się swoim zyskiem ze szczycieńską gastronomią. Zyskają na tym też klientki Studia Figura. Jak? Przeczytaj.Każda restauracja to ludzie, którzy mają rodzinę na utrzymaniu, rachunki do opłacenia... ale muszą mieć za co – tłumaczy pani Julia. - To co się ostatnio dzieje w naszym kraju sprawiło, że restauratorzy mogą sprzedawać swoje produkty wyłącznie na wynos. To dla wielu widmo bankructwa. Zwolnień pracowników. Musimy im pomoc, dać szanse na przetrwanie tego czasu. Dla mnie to jasne, że musimy podzielić się naszymi zyskami z tą branżą. Apeluję do mieszkańców naszego powiatu, nie bądźmy obojętni.

 

Studio Figura Szczytno

Piłsudskiego 30

☎️ 795 156 433

 

Studio Figura Szczytno włączyło się do akcji „POMOC DLA GASTRO".

 

- Zasady są niesamowicie proste – wyjaśnia je pani Julia. - Zamów z lokalnej restauracji działającej na ternie powiatu szczycieńskiego obiad za kwotę minimum 30 zł (wykluczamy sieciówki takie, jak McDonald's, KFC... ), bo dbamy o lokalnych przedsiębiorców. Jeśli przyjdziesz skorzystać z usług naszego Studia Figura i okażesz paragon to otrzymasz 10 procent zniżki na wszystkie nasze usługi w #studiofiguraszczytno.

 

Pani Julia zachęca też do dzielenia się tą informacją. - Róbmy zdjęcia paragonów, posiłków z naszych lokalnych restauracji, dzielmy się tym, zachęcajmy innych, udostępniajmy w mediach społecznościowych – mówi. - Bo naprawdę warto pomagać. Małe gestu mogą uratować wielu ludzi.

 

 

Akcja trwa w dniach 25.10 - 15.11 i brane pod uwagę będą paragony wystawione od dnia 25.10.2020

 

Studio Figura Szczytno

Piłsudskiego 30

☎️ 795 156 433

 

Oznaczam:

 

#Mazuriana

#Pizzeriatoscana

#Niebieskizaułekrestauracjamazurska

#Grotahotelikirestauracjaszczytno

#Naleśnikarniaszczytno

#Stołówkamazurska

#Kawiarniamoccaszczytno

#Małaczarna

#Bistroplacjuranda

#Barmlecznybabunia

#Pryma

#Jadłodajnianarynku

#smosy-niesfornekanapki

#stołówkacytrynka

#barbonappetitszczytno

#Sake

#Restauracjakarmuszka

#Sławianka

#Ramzes

 

Dajcie znać w komentarzu, które restauracje/kawiarnie mamy jeszcze oznaczyć 😁😋

 

Warto pomagać ‼️

#beautydlagastro #wsparciedlagastro

#beautyrazem

 

Studio Figura Szczytno

Piłsudskiego 30

☎️ 795 156 433Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Sto lat bez dwóch pani Alicji (zdjęcia)
  Telefonicznie już życzyłam 200-stu lat w zdrowiu i szczęściu ale już nie długo osobiscie wyściskam kochaną ALICJĘ.( jak co roku od 50-ciu lat )????????????

  Monika WŁODARCZYKOWA


  2021-03-04 12:02:59
 • Dwa lata odpoczynku od władzy – rozmowa z byłą burmistrz Danutą Górską (zdjęcia)
  12 lat to za długooo

  NSZ


  2021-03-04 09:44:05
 • Morsy drugie w rajdowym finale
  czego te morsy juz nie robily ho ho, teraz czas na wynalezienie szczepionki na Covid :) . Na pewno opanowali umiejętność włażenia w d..pę szczycieńskim burmistrzom

  ZenekM


  2021-03-04 09:35:07
 • Budowlane szaleństwo w Pasymiu trwa
  za chwile bedzie jak z Olsztynem (miasto pod Ostródą) , Szczytno pod Pasymiem :D

  Pofajdok


  2021-03-04 09:17:39
 • Miejska pożyczka - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
  Szanowny Panie nie tylko za zaistniałą sytuacje mozna obwiniac burmistrza (który jest delikatnie rzecz ujmująć mizerny na jego pocieszenie powiem ze poprzedni nie byli lepsi)ale przede wszystkim MIESZKAŃCÓW!!!, ktorzy wybieraja od lat tych samych cwaniaków, którzy usadzili dupska na fotelach radnych, radnych którzy od lat topią miasto. Panowie Kiersikowski, Łachacz, stare damy Czerw, Moczydłowska, RYbińska czy Boczarowe, Orzłowie, Siudaki, Staszaki ci ludzie od kilkunastu lat rzadza miastem. TO ich wyborczy ktorzy nie chca dopuscic świeżej krwi do rady miasta bo nie maja odwai na zmiana ale maja odwagę na wieczne narzekanie. jak slysze ze lepszy Robert Siudak czy Pawelek Krasowski bo od lat siedza w radzie, niz ktos nowy to mi rece i majtki opadają. Jak to miasto ma sie zmieniac. Głupota mieszkańców Szczytna jest porażająca ich krótkowzrocznosc odbiera wszelką nadzieję na to ze kiedys to miasto pojdzie do przodu. Mizerny bUrmistrz lansujacy sie na portalach spolecznosciowych i chwalący sie swoimi sukcesami ktore są kosmetyką.Otoczony swoimi przydupasami w polowie kadencji pokazuje jak złym byl wyborem...niestety mieliśmy wybór między fatalnym (KM), bardzo fatalnym(Gontarzewski marionetka PIS) i beznadziejnym wyborem (Wilczek). I tak w tym mieście jest od dziesięcioleci. Symbol ślimaka Cittaslow jest kwintesencja marazmu Szczytna. Niestety mieszkańcy krzyczą i oczekują ale sami nie chcą zmian.

  Pofajdok


  2021-03-04 09:16:29
 • Dwa lata odpoczynku od władzy – rozmowa z byłą burmistrz Danutą Górską (zdjęcia)
  BARDZO DUŻO ZROBIŁA PANI DLA SZCZYTNA ZA SWOJEJ KADENCJI ,ZA CO BARDZO DZIĘKUJĘ I PEWNIE NIEJEDEN PRZYZNA MI RACJĘ -POZDRAWIAM

  MS


  2021-03-04 08:39:17
 • Zamaskowany mężczyzna napadł na bank w Rozogach (zdjęcia)
  Zamaskowany....???? to pewnie szok dla pracowników banku

  Karrramba


  2021-03-04 05:53:12
 • Orżyny bez sołtysa i... teatru, Domalewski zrezygnował
  Serdecznie pozdrawiam. Ciekawe czy mnie pamiętasz :) ja pamiętam ciebie jako ostoje spokoju i uczciwej pracy (nauki)

  Wiesiek Żyła


  2021-03-03 23:00:44
 • Alina Kobiałek: - Śmierć też wymaga oprawy (rozmowa)
  Super wywiad ciociu ????

  Roman K


  2021-03-03 21:06:15
 • Zamek odkryje swoje tajemnice w kwietniu
  Każdy potrzebuje czegoś innego. Zapewne dobrze byłoby gdyby było to czego Ty Danson potrzebujesz ale co wtedy z pozostałymi?

  mieszkaniec


  2021-03-03 10:47:35