Środa, 26 Czerwiec, Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Strzeleckie zmagania o puchar wójta


 

- Zawody przebiegały w miłej, sportowej atmosferze. Poziom zawodów oceniam na bardzo wysoki, o czym świadczą osiągnięte wyniki - mówi Albert Dzik, wiceprezes Strzeleckiego Klub Sportowego Bielik Dźwierzuty, organizatora zawodów.

W c...



 

- Zawody przebiegały w miłej, sportowej atmosferze. Poziom zawodów oceniam na bardzo wysoki, o czym świadczą osiągnięte wyniki - mówi Albert Dzik, wiceprezes Strzeleckiego Klub Sportowego Bielik Dźwierzuty, organizatora zawodów.

W czasie trwania zawodów uczestnicy i zaproszeni goście mogli wyrazić swoje opinie przy ognisku podczas wspólnego pieczenie kiełbasek.

Zwycięzcy otrzymali książki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Szczytnie, puchary i dyplomy.

Lista nagrodzonych podczas Zawodów Strzeleckich o Puchar Wójta Gminy Dźwierzuty

Pistolet centralnego zapłonu (Pcz 10):

1. Kraft Marcin - 91 pkt.,

2. Dzik Albert - 89 pkt.,

3. Pruszyński Wojciech - 89 pkt.,

4. Puszko Radosław - 86 pkt.,

5. Dzik Mariola - 84 pkt.,


6. Frączek Krzysztof - 82 pkt.,

 

Pistolet sportowy (Psp 20):

1. Puszko Rarosław - 189 pkt.,

2. Kraft Marcin - 186 pkt.,

3. Dzik Albert - 180 pkt.,

4. Całka Marcin - 177 pkt.,

5. Pruszyński Wojciech - 174 pkt.,

6. Krysztopik Mariusz - 174 pkt.,

 

Karabin sportowy (Ksp 20):

1. Kraft Marcin - 193 pkt.,

2. Golon Arkadiusz - 187 pkt.,

3. Kondratowicz Sławomir - 186 pkt.,

4. Całka Marcin - 184 pkt.,

5. Dzik Albert - 181 pkt.,

6. Ulatowski Marek - 181 pkt.,



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2019-05-17 11:13:46

Żołnierze zdobyli puchar burmistrza

  • Czwartek, 2019-04-11 10:09:14

Judocy Gwardii walczyli w Pucharze Polski

  • Poniedziałek, 2019-03-18 15:07:54

Pucharowe zmagania w Dźwierzutach

  • Czwartek, 2019-03-07 11:24:23

Srebro Michała w Pucharze Polski


Komentarze

  • Jarosław i Vladimir połączyli siły dla dobra Mazur (zdjęcia)
    jarek szykujesz im sciezke zeby mogli predzej wjechac do polski.OJ zastanów sie!!!
    Autor: marek
    2019-06-26 15:25:12
  • Dwie dekady śpiewania Kantaty
    Az ciezko uwierzyć, że Pan Mariusz tak nisko upadł.....? Z przewodniczącego rady miasta na.......
    Autor: Tomasz
    2019-06-25 22:43:55
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Lichwa....
    Autor: Czy miasto na to stac?, kiepski to gospodarz, ktory ziemie swoją zadłuża.
    2019-06-25 22:41:10
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Już widzę jak tłumy turystów walą do Szczytna na lodowisko.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-06-25 13:39:42
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Emil nie bój nic, lodowisko dobra sprawa, myślę że będzie spore zainteresowanie. Wygodniej mieć je na miejscu niż jeździć do Olsztyna.
    Autor: Zbigniew
    2019-06-24 23:50:51
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Chyba maniek z Grzegorczykiem będą się tam bujali, a potem pójdą łowić rybki na małe domowe gdzie maniek stanowiska sobie wybuduje.
    Autor: Emil
    2019-06-24 21:08:35
  • Zostań współwłaściciel browaru w Szczytnie i... wygraj kolację z Magdą Gessler
    Na kolację zabiorę babcie
    Autor: Martyna karolewska
    2019-06-24 19:21:33
  • Firmy na śmieciowym cenzurowanym
    Niech się Pani z Urzędu przepisami nie zasłania, bo owszem jest tam coś o rozdzielaniu zwykłych śmieci od firmowych, ale to nie jest przymus dla samorządu, tylko wybór. A żeby daleko nie szukać, to w gminie Pasym, przedsiębiorców i ludzi \"wrzucają\" do jednego worka, i problem w ogóle nie istnieje. A w Szczytnie jest i to duży. Każdy przedsiębiorca to powie. Jak sama nazwa wskazuje przedsiębiorca, sobie poradzi. Tylko kto kogo, i po co ma oszukiwać...?
    Autor: Przedsiębiorca
    2019-06-24 12:40:56
  • Stadion przy Śląskiej na etapie papierowym
    A obok stadionu jeszcze ma powstać bosko że sztuczną trawa 60x30 taka mała poprawka.
    Autor: Xyz
    2019-06-23 16:42:37
  • Koszmar niepełnosprawnych: krawężniki, policja i... bliźni
    W pełni popieram pana spostrzeżenia sam jestem wózkowiczem i mam problemy z poruszaniem się na wózku bez pomocy innych osób.nawet przed wyborami do samorządu oprowadzałem jednego pana z aparatem do zdjęć który nagrał kilka zdjęć na na przejściu z ul żwirki do parku i podjazd koło mostku przy areście .miał ten pan to jakoś załatwić.,ale wybory się odbyły i sprawa ucichła .Bardzo dobrze że pan jako młody człowiek widzi te problemy,i trzeba te sprawy mocno nagłaśniać .z obserwacji widać na co dzień że osób na wózkach jest dużo w naszym mieście Myślę że jest nas dużo i powinniśmy domagać się od władz by te sprawiły by osobom niepełnosprawny żyło się lepiej. pozdrawiam.
    Autor: Tadeusz Rosiński
    2019-06-23 14:40:48