Środa, 8 Lipiec, Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety -

Reklama


Reklama

Strażacy z nowymi autami, prezent od gminy


Mamy znakomite informacje dla strażaków ochotników z OSP Gawrzyjałki, Olszyny i Trelkowo. Jeszcze w tym roku otrzymają nowe samochody bojowe. Gmina na ich zakup przeznaczyła ponad milion złotych.



Do strażaków z Gawrzyjałek ma trafić średni samochód gaśniczy. Do tych z Trelkowa operacyjne auto terenowe dostosowane do transportu łodzi. W obu przypadkach mają być to samochody używane, ale dobrej klasy.

 

Z kolei do strażaków z OSP Olszyny ma trafić całkowicie nowy średni samochód gaśniczy.


Reklama

 

Reklama

Łączny koszt zakupów ma wynieść 1,1 mln zł.

 

- Nasze jednostki działają bardzo prężnie, więc trzeba je doposażać – tłumaczy decyzję o zakupach wójt Wojciechowski. - Poza tym zagrożeń przybywa, również tych pożarowych, a dobre, sprawne i mobilne jednostki OSP to bezpieczeństwo nas wszystkich. Przetargi na zakup sprzętu ogłosimy na dniach.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

  • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
    Jaki rodzaj ludzi masz na myśli pisząc \"ludzie z łapanki\" to ktoś inny niż my wszyscy ? Ktoś gorszy? Dzielisz ludzi i sam tego nie dostrzegasz. A to na pewno są PRAWDZIWI POLACY i do tego przykładni KATOLICY, jestem co do tego przekonany !

    do mol


    2020-07-08 09:57:31
  • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
    Upraszczasz sprawę, nie jestem pracownikiem ratusza, i nie istotne jest na kogo głosuję. Tak wygląda teraz sytuacja w naszym chorym kraju. Pracuję bezustannie już 38 lat, nikt nigdy nic mi nie dał i teraz też nie daje tylko zabiera (w formie podatków i podwyżek) i irytuje mnie że komuś się nie chce pracować lub mu się nie opłaca bo za mało) ale brać można a nawet trzeba bo się należy. Dając jednym zabieramy drugim. Dawanie nigdy nie zostaje bez konsekwencji. A ile by tego nie było zawsze można rozdać wszystko, tylko co dalej?

    mol \\\"do mol\\\"


    2020-07-08 09:18:49
  • Giełda samochodowa w Szczytnie zaprasza na niedzielę
    Super. Pozdrawiam

    Arek


    2020-07-07 23:08:30
  • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
    Stawiam tezę że jesteś pracownikiem ratusza i głosujesz na trzaska. Krótki wpis a tyle pogardy do osób bezrobotnych. Brawo ty.

    mol \"do mol\"


    2020-07-07 22:35:53
  • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
    ale nie rzadko tą zieleń sami niszczymy, proszę zobaczyć na ul. Władysława IV jak co niektórzy mieszkańcy na pasie zieleni urządzili sobie parkingi...czy tak można?, dlaczego za ten zniszczony pas zieleni nikt nie odpowie? A mała biel przy miejskiej pasiece, grupki amatorów różnych używek wokół urządzili sobie śmietnik oraz wyżywają się na pobliskiej roślinności.....

    Kreti


    2020-07-07 22:07:13
  • Zaginął 52-letni mieszkaniec Leleszek, trwają poszukiwania
    Tyle co wydają na poszukiwanie to by dali 200 zł dla jasnowidza Jackowskiego i znacznie szybciej by odnaleźli go.

    Czas ucieka.


    2020-07-07 18:56:21
  • Czujne kamery i burmistrz
    No i trzy bite głosy w wyborach już Krzysiu masz.

    Tomasz


    2020-07-07 18:51:51
  • Czujne kamery i burmistrz
    Dobrze,że był monitoring,bo ostatnio działa podpalacz w Dąbrowscy,palą się stodoły i samochody,a policja umorzą sprawy,zamiast szukać sprawców,tyle policji w Szczytnie i co?Trzeba liczyć na Ostrołękę,która zajęła się podpalenie samochodów w Myszyncu

    Iga koziel


    2020-07-07 18:38:27
  • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
    Panie Wilczek, posiadam paragon za wymianę szyby, która to została uszkodzona na trasie Szczytno-Lipowiec po wysypaniu przez wasze służby tych kamieni. Czy postawienie znaków ograniczających prędkość pojazdów do 40km/h pańskim zdaniem rozwiązuje problem? Kto zwróci mi poniesiony koszty ?

    k.arzyna


    2020-07-07 18:25:15
  • Czujne kamery i burmistrz
    No super... Ale już ubytków lampek to nikt nie zauważył ... ( Przy altance gdzie obecnie stacionują dzielni ratownicy ) oczywiście to nie oni to zrobili bo tej lampki brakuje już od wiosny ... Tu bolszewicka czujność służb zawiodła ... A szkoda bo molo jest dla nas i każdy kto tam przychodzi powinien korzystać z niego rozsądnie i nie robić trzody ... Czy ktoś u siebie w domu się tak zachowuję ??? Powinna się w końcu zmienić nam ta mentalność z komuny że to co wspulne to niczyje i można robić z tym co się chce

    Pan.M