Reklama


Reklama

Straszliwa śmierć w płomieniach


W środę nad ranem w pożarze domu przy ulicy Mławskiej zginał 45-letni mężczyzna. Na osmolone i nadpalone zwłoki natknęli się strażacy, którzy gasili ogień. Sprawą zajmuje się prokuratura, bo pożar jest dość tajemniczy. Śledczy na razie nie wykluczają żadnej możliwości.



Ogień około godziny 3.30 zauważył sąsiad 45-latka. To on wezwał strażaków i policję. Pożar zauważono dość późno, bo gdy na miejsce dotarły pierwsze jednostki straży pożarnej płomienie wychodziły z dachu, a łunę było widać z bardzo daleka. W akcji gaśniczej brało udział aż 26 strażaków. Dom gaszony był z zewnątrz oraz wewnątrz.

 

W trakcie działań strażacy, w jednym z pomieszczeń, odnaleźli 45-latka. Niestety, był on już martwy. Miał liczne osmalenia oraz nadpalenia ciała. Z naszych informacji wynika, że 45-latek był nagi. Leżał na podłodze pomieszczenia znajdującego się na parterze. Pożar natomiast rozwijał się na górze budynku.


Reklama

 

Jeden ze świadków twierdzi, że wcześniej u mężczyzny byli goście. Wyszli dopiero nad ranem. Potem powstał pożar. Budynek pozbawiony jest prądu, więc albo był to nieszczęśliwy wypadek i 45-latek sam zaprószył ogień, albo ktoś dom podpalił świadomie. To ustalają śledczy. Na razie nie chcą komentować tej tragedii.

 

Na zlecenie prokuratora w najbliższych dniach odbędzie się sekcja zwłok mężczyzny, która ustali bezpośrednią przyczynę śmierci 45-latka oraz, czy nie ma on na ciele innych obrażeń, które mogłyby świadczyć o ingerencji osób trzecich.

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2020-09-18 11:20:28

„Droga śmierci” w likwidacji

  • Środa, 2020-08-12 17:22:17

Nagła śmierć znanego artysty

  • Środa, 2020-05-13 14:25:24

Tragiczna śmierć przy wycince drzew

  • Poniedziałek, 2020-03-16 21:10:05

29-latka wymknęła się śmierci

  • Czwartek, 2020-01-02 09:48:23

Areszt za grożenie rodzinie śmiercią

Reklama


Komentarze

  • „Droga śmierci” w likwidacji
    A co z odcinkiem Olszyny Jeruty on jest jeszcze gorszy

    Tomasz Nieciak


    2020-09-19 06:50:40
  • Dawny GOK zamienia się w ruinę
    Gośkę trzeba zatrudnić ........ona \" postawi \" na nogi :-)

    Dynd


    2020-09-18 23:09:14
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Nieporozumienie z biblioteką- chodzilo o moją książkę, którą tam kiedyś przesłałem a ktora również znajduje się w Bibliotece Narodowej w Warszawie.A co do nienawiści w stosunku do Pana, Panie Śmieszek to tylko różnica zdań, nic ponadto. Przyznam się do jednej rzeczy- lubię się z Panem wykłócać. To chyba moja słabośc

    Jamka lech


    2020-09-18 21:14:35
  • Małżeństwo okradało samochody z paliwa
    A co z paserem co za pół ceny kupował kradziony towar , czyżby został świadkiem koronnym ?.

    Bezkarność gnidy gorszej od złodzieja.


    2020-09-18 20:04:50
  • Nurkująca sekretarz gminy (zdjęcia)
    Super że są ludzie którzy mają ambicje i pasje a nie tylko siedzą w domu przed TV. Przykre jest to że inni ludzie bez ambicji i pasji z zazdrości wylewają pomyje... Super Pani Basiu tak trzymać!

    Obserwator


    2020-09-18 17:22:14
  • Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!
    Tego nam brakowało w naszym pięknym mieście, będę na pewno klientką :)

    Magda


    2020-09-18 12:48:55
  • Iga srebrną medalistką mistrzostw Polski
    Trochę niefortunne to zdjęcie.

    Kowal


    2020-09-18 00:33:52
  • Niezwykłe znalezisko w Starych Kiejkutach
    Takie mamy u nas prawo. Kupujesz ziemię, ale nic co cenne nie jest Twoje. Znajdziesz ropę, państwowa, znajdziesz skarb, państwowy, znajdziesz walizkę pieniędzy tak jest. państwa. Gdy tylko w jakiś sposób policja się dowie, to możesz dostać wyrok, chyba że samemu od razu szybkim krokiem udasz się na komendę i zgłosisz takie znalezisko. Ja bym poszedł o krok dalej i na komendę zwoził wszystkie kamienie znalezione na polu, żeby policja badała, czy aby przypadkiem nie jest to jakiś artefakt archeologiczny. A człowiekowi zamiast dać jakiś dyplom, no jakieś znaleźne czy nagroda to marzenie w naszym kraju więc nie liczę, pogratulować oficjalnie czy zrobić pamiątkowe zdjęcie w muzeum dla znalazcy to mu wpieprzą wyrok najlepiej i niech siedzi, drugi raz jak coś znajdzie to rozsądnie wywali do rowu albo zniszczy XD

    Chomik


    2020-09-17 22:29:09
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Ach, panie Jamka! Niech pan już skończy z tą swoją mizantropią. Wylewa się to z pana za każdym pańskim wpisem. Jak to już wcześniej napisano - dobrze, że jest pan byłym Szczytnianinem. Nie zrozumiem nigdy takiej nienawiści, jaka w panu tkwi. Tylko dlatego, że ktoś myśli inaczej. Niech pan się nie spodziewa, że sugerowanie przez pana jakichś moich deficytów sprowokuje mnie do pozwu sądowego. Pieniactwo nie leży w mojej naturze. I skąd pan wie, co o mnie jest w bibliotece w Szczytnie? Ma pan związki ze służbami?

    Śmieszek


    2020-09-17 22:17:25
  • Spacer po Pasymiu zakłócili kryminalni ze Szczytna
    Policja, policja i policja...

    Ja