Sobota, 15 Maj
Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja -

Reklama


Reklama

Starosta i burmistrz rozdali puchary najlepszym siatkarzom (zdjęcia)


Iwona Chełchowska i Mariusz Myślak (Osa) oraz Filip Kowalewski i Kacper Gut (Gizewo Team) to najlepsze pary Turnieju Piłki Plażowej Mężczyzn oraz Drużyn Mieszanych o Puchar Starosty Powiatu Szczycieńskiego i Burmistrza Miasta Szczytno. Finał rozgrywek i wręczenie nagród odbyły się w poniedziałek, 22 czerwca.W zawodach wystartowało 17 drużyn. Łącznie uczestniczyło 34 zawodników. Przy organizacji turnieju siły połączyły dwie instytucje: Powiatowe Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji oraz Miejski Ośrodek Sportu w Szczytnie.

 

Jak rywalizację oceniają sami zawodnicy? Zapytaliśmy o to Mariusza Mikulskiego z drużyny Gizewiaki. Pan Mariusz parę tworzył ze swoim bratem Krzysztofem.

 

- Na przestrzeni wielu lat nie było w naszym mieście i powicie lepszego turnieju – mówi. - Poziom rozgrywek był bardzo wysoki, wzięli w nim udział najlepsi siatkarze z naszego powiatu. Wiele było rodzinnych par, co dawało specyficzny klimat. Jedyne czego brakowało, to kibiców, ale tu winę ponosi koronawirus.

 

Pan Mariusz na co dzień gra w drużynie Borowik Świętajno.

 

- Rywalizujemy w halowej lidze amatorskiej – mówi. - Plażówka była ciekawym doświadczeniem. Nie wygraliśmy chyba żadnego meczu, ale i tak bardzo cieszę się z tego, że wzięliśmy w tym turnieju udział. Szacunek dla organizatorów, a zwłaszcza pani Ewy. Zawody przygotowane doskonale.


Reklama

 

 

 

 

Mężczyźni:

 

Półfinały:

Cienkie Bolki - Nowo Poznani 2-0

Gizewo Team - ABC Siatkówki 2-0

 

Mecz o 3 miejsce:

Nowo Poznani - ABC Siatkówki 1-2

 

Finał:

Cienkie Bolki - Gizewo Team 1-2

 

Kolejność miejsc:

1. Gizewo Team – Filip Kowalewski i Kacper Gut

2. Cienkie Bolki – Mariusz Myślak i Andrzej Hain

3. ABC Siatkówki – Jakub Boczar i Michał Kobus

4. Nowo Poznani – Tomasz Pajewski i Mateusz Poręba

 

Najlepszy zawodnik:

Andrzej Hain

 

Mikst:

 

Półfinały:

Jędrule - Leworęczni 2-0

Osa - Czarusie 2-0

 

Mecz o 3 miejsce:

Czarusie - Leworęczni 2-0

 

Reklama

Finał:

Jędrule - Osa 1-2

 

 

 

Kolejność miejsc:

1. Osa – Iwona Chełchowska i Mariusz Myślak

2. Jędrule – Elżbieta Chrynowiecka i Andrzej Hain

3. Czarusie – Beata Boczar i Jakub Boczar

4. Leworęczni – Aneta Piórkowska i Wiktor Długołęcki

 

Najlepsza zawodniczka:

Iwona Chełchowska

 

Trzy najlepsze drużyny w obu kategoriach otrzymały puchary, medale oraz nagrody pieniężne. Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez Artura Trochimowicza. Nagrody wręczali Starosta Szczycieński – Jarosław Matłach oraz Burmistrz Miasta Szczytno – Krzysztof Mańkowski.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  współczuć , współczuję ale nie dziwę się, że wybuchł pożar . Każdy kto tamtędy przejeżdżał wie o czym pisze . Bałagan , rozgardiasz , brak ładu i składu . Trudno opisać to miejsce. Totalny chaos . Skoro tak było i w środku , to była tylko kwestia czasu tego jednak nieszczęścia.

  Mariola


  2021-05-14 10:06:41
 • Eksperymentują na Bartnikach
  Fajny eksperyment. Jeżeli będzie udany to może inne miasta na tym skorzystają. Życzę udanego eksperymentu.

  WSK


  2021-05-14 08:51:32
 • Adrian Czech wygrał XII edycję Olimpiady Policyjnej (zdjęcia)
  Wstyd tylko, że w gronie laureatów zabrakło uczniów z szczycieńskiego liceum policyjnego. Uczący tam pan policjant z WSPOL nie popisał się

  Mieszkaniec


  2021-05-13 18:08:20
 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  Co za szkoda. To była taki piękny, kameralny kościół, z dużym trudem remontowany od kilku lat. Bardzo współczuję pogorzelcom.

  Katarzyna Sieklucka


  2021-05-13 16:16:29
 • Niezależność samorządowa (rozmowa „Tygodnika Szczytno”)
  Panie radny Krassowski, z Pana wypowiedzi jasno wynika, że urzędnicy nie powinni być radnymi, i tym razem ma Pan absolutną rację.

  WSK


  2021-05-13 14:56:13
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Za stary jestem, żeby łykać takie kluski: jeśli RM się na coś zgadza - to jej komisje mają prawo, a nawet obowiązek opiniowania projektów, za którymi podniosły rękę.. To zależy tylko i wyłącznie od szefów komisji, lub radnych, którym na czymś zależy. Ja się zastanawiam - bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć - czy któryś z tych \"mędrców\" w radzie - dał ogłoszenie w prasie o to, aby mieszkańcy Szczytna wyrazili się na temat np. tego rodzaju zagospodarowania Pl. Juranda. Mnie się to też nie podoba, ale nikt nie raczył mnie zapytać, jako obywatela, o zdanie. A zwłaszcza nie zrobił tego radny/a z mojego okręgu. Jak przyjdzie na to pora - to powiem, który/a to magik/ czka - z imienia i nazwiska - niech no się który/a odezwie w tej sprawie.

  Do Społecznika


  2021-05-13 13:31:03
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Ten pomysł to kolejna porażka burmistrza to jakiś koszmar za co się weźmie to spartoli za nic mu nie wychodzi czas już go odwołać,miasto we wszystkich rankingach na samym końcu

  Adalbert


  2021-05-13 10:15:40
 • Pies uwięziony w... bramie, na ratunek wezwano strażaków (zdjęcia)
  Pies poczuł zew krwi . Zapewne chciał przedostać się na posesję swojej psiej \"narzeczonej\". Tak chciał zrobić mój pies ale przełaził nad poziomym prętem.Zawisł w pół .Łeb po jednej , a ogon po drugiej stronie . Straż pożarna nie była potrzebna. Udało się go uwolnić, bez uszczerbku dla jego skóry.

  Anna


  2021-05-12 21:59:33
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Mylisz się Taki sobie czytelniku. Rada z własnej inicjatywy lub na wniosek Burmistrza przeznacza środki na daną inwestycję np. zagospodarowanie Placu Juranda, ale za sposób jej wykonania odpowiada Burmistrz - patrz Plac Juranda. Rada Miejska wyraża lub też nie wyraża zgody na zadłużenie miasta, o które wnioskował Burmistrz.

  Społecznik


  2021-05-12 21:55:17
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  TO JEST CHORE!!! JUŻ JEST PROBLEM Z ZAPARKOWANIEM ŻEBY ZAŁATWIĆ SPRAWE W URZEDZIE MIASTA......TO CO BĘDZIĘ PO TYM WSPANIAŁYM POMYŚLE URZĘDNIKA??

  KTOŚ


  2021-05-12 21:06:52

Reklama