Środa, 24 Kwiecień
Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego -

Srogi rewanż Victorii

Nie było niespodzianki w spotkaniu 5 kolejki ligi okręgowej. Zamykający tabelę Zryw Jedwabno uległ w Bartoszycach faworyzowanej Victorii 0:6. Gospodarze zrewanżowali się tym samym drużynie z Jedwabna za pozbawienie szans awansu do IV ligi w końcówce poprzedniego sezonu. <...

• Data:

VICTORIA BARTOSZYCE – ZRYW JEDWABNO 6:0 (2:0)

1:0 – Łażewski (32), 2:0 – Osipowicz (42), 3:0 – Rupacz (65), 4:0 – Zawadzki (67), 5:0 – Łażewski (69), 6:0 – Zawadzki (75)

ZRYW: Mateusiak (46. Grabowski) – Gregorczyk, Głodzik (78. Dąbrowski), Żmijewski, Filochowski, Marcin Zapadka, Rosiński, Sznajder, Elsner, (46. Dzióbek), Trzciński, Górecki

W końcówce poprzedniego sezonu walczący o ligowy byt Zryw niespodziewanie urwał w Jedwabnie punkty aspirującej ku IV lidze Victorii Bartoszyce. Remis 1:1 oznaczał koniec szans awansu dla ekipy z Bartoszyc. Okazja do rewanżu nadarzyła się już w 5 kolejce obecnych rozgrywek. Niestety, Zryw tym razem nie zdołał przeciwstawić się rywalom i zebrał srogie lanie w postaci porażki 0:6

– W pierwszej części dostaliśmy dwa głupie gole po stałych fragmentach gry – opowiada o spotkaniu trener Zrywu Piotr Gregorczyk. W całej pierwszej części prezentowaliśmy się w miarę dobrze, ale nie wykorzystaliśmy swoich szans. Mieliśmy dwie setki i je zmarnowaliśmy. Po przerwie Victoria, grając konsekwentnie, obnażyła nasze słabości, a nam po prostu zabrakło sił. Zespół bowiem nie jest przygotowany na walkę przez pełne 90 minut – dodał na zakończenie szkoleniowiec zespołu z Jedwabna.

POZOSTAŁE WYNIKI 5 KOLEJKI: Tęcza Biskupiec – Polonia Lidzbark Warmiński 5:0, Leśnik Nowe Ramuki – Czarni Olecko 1:4, Start Kozłowo – Mazur Ełk 1:3, Wilczek Wilkowo – Łyna Sępopol 8:0, Warmia Olsztyn – Mazur Pisz 0:1, MKS Jeziorany – Kłobuk Mikołajki 3:2, Granica Bezledy – Oręta Reszel 1:3.