Reklama


Reklama

Środa, 5 czerwca, godz. 18.. Miejski Dom Kultury - „Kolekcja” Teatru Młodych


Tym razem młodzi aktorzy pod kierunkiem Aliny Kowalskiej pokażą dramat współczesnego pisarza Jarosława Jakubowskiego. W teatralne role wcielą się: Bartosz Niezgoda, Paweł Ściślewski, Daniel Tomczyk, Emilia Chorążewicz, Karolina Stańczak, Maciej Bocianiak, Mariusz Gruchała, Aleksandra Kęsicka, Katarzyna Kocięcka, Karolina Wrzosek, Michalina Orzoł, Dawid Cieśluk.



Reżyseria: Alina Kowalska, scenografię przygotowano pod kierunkiem Anny Bogusz.

W recenzji na stronie Agencji Dramatu i Teatru czytamy m.in.: Jakubowski uchwycił rodzajowy język prowincji, a także znakomicie sportretował jej mieszkańców. Realizacja propozycji Starego mogłaby coś zmienić w zatęchłej mieścinie, jednak nikt nie podchodzi do niej wystarczająco serio, bo wygodniej jest narzekać, niż zapracować na "cud". Czy to nie brzmi jakoś znajomo?


Reklama

Reklama

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2020-08-03 21:34:52

Urzędowe przetasowania w miejskim ratuszu

  • Piątek, 2020-07-17 10:52:39

Zajrzyj na wieżę miejskiego ratusza

  • Piątek, 2020-05-29 10:43:27

Trwa specjalna sesja rady miejskiej (wideo)

  • Niedziela, 2020-05-10 20:24:12

Otulą ciepłem ośrodek kultury

Reklama


Komentarze

  • Europejski sukces Stashki (video)
    Pani Katarzyno. Gratulacje. Jest Pani niezwykle urocza osoba.

    cichy fan


    2020-08-14 09:19:56
  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    Szpital to nie obiekt to personel. A tu istny Mordor.

    Akrobatyczny Mateusz


    2020-08-14 08:12:45
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Wszystko dobrze ale gdzie radni miejscy z PSL u? Czyżby nie załapali się na zdjęcie? Tomku teraz to już ludzie o Tobie zapomną i nikt już nie rozpozna.....

    Kasia


    2020-08-14 07:38:00
  • Zwolniony po 28 latach dyrektorowania
    Prlowski komuch o 20 lat za dlugo siedział na stołku facet bez wlasnego zdania...od zarania dziejów są mężczyźni i kobiety reszta to defekt w rozwoju koniec i kropka niech sobie wszyscy żyją po cichu w swoich domach Ale nie wmawiajcie nam ludziom , że facet to baba .

    Ewe


    2020-08-14 05:55:01
  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    No niewiem.Ja jestem zawiedzina.Raz jeden syn potrzebował pomocy niestety odpowiedzi niedistałam tylko czekać miałam Bóg Wie ile.Znalazłam się na SOR W Olsztynie na dziecięcym.I znowu sytuacja z przed wczoraj Starszy syn dostał uczulenia nikt nieodebral na Izbie w szpitalu w Szczytnie dzwoniac przez godzine.Zadzwoniłam na 112 i połaczono mnie z ratownikiem medycznym ale z Gdańska.pokierowano co mam zrobic i podać.Wiec naprawdę żenada i wstyd.SYN SIE CZUJĘ LEPIEJ. A tu to tylko rodzic w szybkim tempie i do domu. BYC MOZE JESLI BYŁOBY więcej lekarzy to może ten Szpital miał by ręce i nogi , w miarę by funkcjonował.

    Szczytnianka 00


    2020-08-13 22:02:14
  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    Ludzka glupota nie zna granic. Jaka tych lekarzy przyszlosc czeka w Szczytnie i cala polske. Wszyscy lekarze powinni wyjechac za granice zeby zyc godnie jak czlowiek.

    szczytnianka


    2020-08-13 20:43:30
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Dobre przykłady należy pokazywać do naśladowania dla innych jako wzór.

    Do WCpiker


    2020-08-13 19:09:16
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    W Szczytnie wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji jest już od dziesięciu lat .Pomagamy ludziom bez większego rozgłosu , nieraz i bezpłatnie choć nikt Nam niczego nie daruje.

    Piotr


    2020-08-13 16:53:51
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Super dla Pani Krystyny, ale najbardziej boli, śmieszy (uczucia mam \"wstrząśnięte i zmieszane\") mnie to, że każda pomoc musi być \"przez przypadek\" sfotografowana, artykuł w gazecie. Pomóżcie i się nie chwalcie - to będzie zasługa.

    WCpiker


    2020-08-13 12:18:06
  • Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie
    Piekna inicjatywa. Szkoda, że nie dużo wcześniej. Ciekawe, komu ze Szczytna to się nie spodoba. Że tacy się w tym mieście znajdą to więcej niż pewne

    Lech Jan Jamka-były Szczytnianin