Sobota, 21 Wrzesień, Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Sprawiedliwszy byłby remis


Piłkarze Błękitnych Pasym przegrali z Vęgorią Węgorzewo 0:1. Jedyna bramka meczu padła w 53 minucie.



Błękitni Pasym - Vęgoria Węgorzewo 0:1

 

 

Bramki Vęgoria: 53' Adam Gryczka

 

 

LKS BŁĘKITNI PASYM: Patryk Jagiełło, Sławomir Foruś, Krystian Kaczmarczyk, Patryk Kowalewski, Piotr Młotkowski, Michał Nosowicz, Bartosz Nosowicz, Ariel Łachmański, Szymon Kowalski, Aleksander Dobrzyński, Paweł Brzozowski.

Skład rezerwowy: Krzysztof Jędrzejewski, Adrian Ozimek, Grzegorz Stańczak, Bartosz Kurto, Jakub Chlebowski.

 

 

Relacja z meczu:

90+2 min.

ARIEL ŁACHMAŃSKI z LKS Błękitni Pasym otrzymał żółtą kartkę.

70 min.

KRZYSZTOF JĘDRZEJEWSKI z LKS Błękitni Pasym wszedł na boisko.

70 min.

PATRYK KOWALEWSKI z LKS Błękitni Pasym opuścił boisko.

53 min.

GOL! ADAM GRYCZKA z CWKS Vęgoria Węgorzewo strzelił bramkę.


46 min.

BARTOSZ KURTO z LKS Błękitni Pasym wszedł na boisko.

46 min.

MICHAŁ NOSOWICZ z LKS Błękitni Pasym opuścił boisko.

 

 

- To był wyrównany mecz i zdecydowanie bardziej na remis niż na naszą porażkę – tak komentuje wynik spotkania Dariusz Lipka, członek zarządu Błękitnych Pasym. - Przy odrobinie szczęścia powinniśmy zdobyć punkt. Pierwsza połowa była z lekką naszą przewagą. Niestety, to goście wykorzystali jedyną swoją sytuację i wygrali ten mecz. Była to sprawnie przeprowadzona kontra. Napastnik Vęgori minął naszego obrońcę i skutecznie strzelił z 15 metrów. Piłka po rękach naszego bramkarza wpadła do bramki. Za tydzień jedziemy do Orzysza, będziemy walczyli o punkty, które są nam niezbędne, aby utrzymać się w lidze.

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2019-09-13 10:17:32

Fatalny „remis” SKS-u

  • Środa, 2019-05-08 13:37:20

Wielbark remisuje, ale gola nie strzela

  • Piątek, 2019-04-12 09:29:22

Arkadiusz Wnuk uratował remis SKS-u

  • Środa, 2017-03-01 17:18:02

Biegaczy jest wielu, ekstremistów mniej


Komentarze

  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Zgadzam się z przedmówcą w 100%
    Autor: Marcin
    2019-09-20 12:18:17
  • Auto wjechało w słup, ciężko ranny kierowca
    i dobrze że nie zabił postronnych, matki i dziecka idących w tym miejscu. mam nadzieję że koszty akcji zapłaci i posiedzi troszkę w celi?
    Autor: Buba
    2019-09-20 12:16:23
  • Miliony popłyną na drogi, umowy podpisane
    Paweł Kukiz, zaślubiony chwilowo w ramach koalicji Polskiej z PSL ogłosił wczoraj, że odbędzie się konferencja prasowa z udziałem posła Sachajko i dopiero co wypuszczonym na powietrze, byłym prezesem kółek rolniczych i członkiem PSL panem Serafinem. Serafin jak wiemy, od ponad pół roku został odcięty w ramach aresztu od społeczeństwa. Ponad 120 zarzutów na łączną kwotę ponad 30 mln złotych. Za przyczyną tego pana poseł Sawicki stracił stołek Ministra Rolnictwa. Coś mi się wydaje, ze jak to mawiał Józef Stalin ( kompromaty są silne). więc niebawem zostanie rozpalony grill nad wielkopowierzchniowymi agronomami:-D. Pytanie, czy były wójt Świętajna nie jest na wydobywczym i kto pójdzie na rozpałkę :-D
    Autor: Tomasz TK
    2019-09-20 11:41:00
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Dzieci powinny wiedzieć, że dwie wtyczki nie pasują do siebie i prądu z tego nie będzie. Tylko czy muszą dowiadywać się o tym, od różowych małorolnych panter :-D
    Autor: Tomasz TK
    2019-09-20 11:29:13
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Z tego bardzo jasno wynika że pan Dobroński i podlegli mu dyrektorzy to banda nieudaczników i nierobów. Skoro miasto zapłacilo za tą ankietę, a pan Dobroński nie raczył jej nawet przeczytać to w trybie natychmiastowym powinien zostać wywalony z roboty i jeszcze ponieść konsekwencje karne za niedopełnienie obowiązków. Tak samo pedagodzy i dyrekcja szkół w których były ankiety. Wszystkich won, zanim zrobią jeszcze większą krzywdę naszym dzieciom!!!
    Autor: Jędrek
    2019-09-20 11:15:23
  • Syn radnego i policjant bez... audi – dopadli ich złodziej samochodów
    hehe a policjanci w szczytnie wyrabiaja premię trzepiąc mandaty
    Autor: Yaasiek
    2019-09-19 22:59:43
  • Miliony popłyną na drogi, umowy podpisane
    SZPAKAMI KARMIONY. Szpak to taki inteligentny ptak, że potrafi naśladować głosy innych zwierząt, w tym człowieka. Szpak nie był i nie będzie dziobany. A bociany... 500+. Bo jest w orkiestrach dętych jakaś siła...
    Autor: Śmieszek
    2019-09-19 20:16:50
  • Wiadro śmieci warte 500 zł
    W ogóle nie powinni nakładać mandatu,tylko od razu sprawę skierować do Sądu. Tam dostanie więcej do zapłaty. Na podwórku niech sobie wysypisko zrobi.
    Autor: Marek
    2019-09-19 15:08:58
  • Wiadro śmieci warte 500 zł
    Jestem zwariowanym grzybiarzem. Siłą rzeczy poruszam się w lesie po tych samych trasach. Wyzbierałem już wszystkie butelki i puszki na swojej drodze. Nie urwała mi się od tego ciężaru ręka i mam satysfakcję nie spotykając już śmieci. Zachęcam do podobnych działań - sama frajda
    Autor: tedy
    2019-09-19 07:56:00
  • Pan Zbigniew chwali szczycieński szpital (sygnał czytelnika)
    To tylko opinia jednego pacjenta dobra jak złapałem rękę w wypadku na skutera wodnym to wysłali mnie po4 godzinach mokrego dalej nie dali nic żeby sieokryc ani przebrać bo to nie rewia mody dali witamina C trzymali tyle na korytarzu i wysłali do Biskupca A w Biskupcu do 4 rano mokry bez buta i wiadomość żeby jechać do Szczytna w poniedziałek się umówić co z tym zrobić A to był piątek od razu stamtąd pojechałem do Olsztyna i od razu zdjęcie przebrany już byłem bo ciuchy przywieźli mi . I gdzie tu opieka jest
    Autor: Norman
    2019-09-18 23:56:05