Poniedziałek, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Spotkanie z burmistrzem Mańkowskim odwołane


Stowarzyszanie „Wybieram Szczytno”, które na 19 lutego planowało zorganizować otwarte spotkanie z burmistrzem Szczytna Krzysztofem Mańkowskim właśnie poinformowało naszą redakcję, że spotkanie zostało odwołane. Stowarzyszenie wydało krótkie oświadczanie.



Szanowni Państwo, w imieniu naszego Stowarzyszenia dziękujemy bardzo za ogromne zainteresowanie. Niestety z przyczyn organizacyjnych jesteśmy zmuszeni spotkanie planowane na 19.02 odwołać za co przepraszamy. Dziękujemy p. Burmistrzowi za gotowość do rozmowy oraz liczymy, iż w kolejnym dogodnym terminie będziemy mogli wrócić do tego pomysłu.


Stowarzyszenie „Wybieram Szczytno”.



Komentarze do artykułu

Rolkarz

Z ławkami nad jeziorem dużym jest problem. jest ich za mało. jak wchodzę ścieżką z Bartnej Strony to nie mam ławeczki do posiedzenia i włożenia na nogi rolek. Powinno ławek być więcej. A jak już spotkam znajomego i chcę z nim pogadać, to nie ma gdzie usiąść.

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2019-03-15 09:13:21

Filmowe spotkanie w GOK Jedwabno

  • Czwartek, 2019-01-31 12:51:11

Poetyckie spotkanie w miejskiej bibliotece

  • Czwartek, 2019-01-31 12:45:59

Spotkanie sympatyków LOK-u

  • Piątek, 2018-12-28 12:42:59

Opłatkowe spotkanie w Płozach


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
    Autor: Uczennica
    2019-05-26 17:52:21
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
    Autor: Ola
    2019-05-26 17:41:57
  • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
    Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
    Autor: Gorszy sort
    2019-05-25 12:02:38
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec