Środa, 8 Lipiec, Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety -

Reklama


Reklama

Spotkanie autorskie on line z Joanną Jax


Miejska Biblioteka Publiczna w Szczytnie zaprasza 16 czerwca 2020 r. o godz. 17.00 na spotkanie autorskie on line z Joanną Jax, zorganizowane na zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy bibliotece.



Transmisję na żywo będzie można obejrzeć na Facebooku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie: www.facebook.com/WBPOlsztyn/

 

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki” dofinansowanego ze środków Instytutu Książki.

 

Joanna Jax to polska pisarka tworząca pod pseudonimem artystycznym (właśc. Joanna Jakubczak). Urodziła się i mieszka w Olsztynie. Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego. Oprócz pisania powieści maluje na szkle unikatową techniką warstwową, pasjonuje się literaturą biograficzną i grafiką. Zajmuje się copywritingiem i jest wolontariuszką w Fundacji dla Rodaka wspierającej Polaków w Kazachstanie.


Reklama

 

Zadebiutowała w 2014 r. książką “Dziedzictwo von Becków”, która zachwyciła zarówno recenzentów, jak i czytelników. Kolejne powieści: “Długa droga do domu” i “Piętno von Becków” ugruntowały status Joanny Jax jako pisarki.

 

Miłośnicy jej twórczości entuzjastycznie przyjęli książki “Syn zakonnicy” i “Białe róże z Petersburga”, a także cykle powieściowe – sześć tomów “Zemsty i przebaczenia” oraz trylogie “Zanim nadejdzie jutro” i “Prawda zapisana w popiołach”.

Reklama

 

Joanna Jax jest laureatką Wawrzynu - Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za rok 2016 przyznawanej przez czytelników. W 2018 r. jej powieść “Narodziny gniewu” znalazła się wśród dwunastu bestsellerów promowanych w ramach ogólnopolskiej akcji CZYTAJ.PL



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Wtorek, 2020-06-02 10:54:25

Hunter zagra online w... Dźwierzutach

  • Piątek, 2020-01-31 11:29:54

Komisja wybrała Karolinę

  • Poniedziałek, 2020-01-06 21:55:22

Spotkanie wigilijne dla mieszkańców

  • Poniedziałek, 2020-01-06 21:52:08

Słodkie spotkanie z Mikołajem

  • Piątek, 2019-12-27 09:45:57

Autorskie spotkanie z poezją w Jedwabni

Reklama


Komentarze

  • Giełda samochodowa w Szczytnie zaprasza na niedzielę
    Super. Pozdrawiam

    Arek


    2020-07-07 23:08:30
  • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
    Stawiam tezę że jesteś pracownikiem ratusza i głosujesz na trzaska. Krótki wpis a tyle pogardy do osób bezrobotnych. Brawo ty.

    mol \"do mol\"


    2020-07-07 22:35:53
  • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
    ale nie rzadko tą zieleń sami niszczymy, proszę zobaczyć na ul. Władysława IV jak co niektórzy mieszkańcy na pasie zieleni urządzili sobie parkingi...czy tak można?, dlaczego za ten zniszczony pas zieleni nikt nie odpowie? A mała biel przy miejskiej pasiece, grupki amatorów różnych używek wokół urządzili sobie śmietnik oraz wyżywają się na pobliskiej roślinności.....

    Kreti


    2020-07-07 22:07:13
  • Zaginął 52-letni mieszkaniec Leleszek, trwają poszukiwania
    Tyle co wydają na poszukiwanie to by dali 200 zł dla jasnowidza Jackowskiego i znacznie szybciej by odnaleźli go.

    Czas ucieka.


    2020-07-07 18:56:21
  • Czujne kamery i burmistrz
    No i trzy bite głosy w wyborach już Krzysiu masz.

    Tomasz


    2020-07-07 18:51:51
  • Czujne kamery i burmistrz
    Dobrze,że był monitoring,bo ostatnio działa podpalacz w Dąbrowscy,palą się stodoły i samochody,a policja umorzą sprawy,zamiast szukać sprawców,tyle policji w Szczytnie i co?Trzeba liczyć na Ostrołękę,która zajęła się podpalenie samochodów w Myszyncu

    Iga koziel


    2020-07-07 18:38:27
  • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
    Panie Wilczek, posiadam paragon za wymianę szyby, która to została uszkodzona na trasie Szczytno-Lipowiec po wysypaniu przez wasze służby tych kamieni. Czy postawienie znaków ograniczających prędkość pojazdów do 40km/h pańskim zdaniem rozwiązuje problem? Kto zwróci mi poniesiony koszty ?

    k.arzyna


    2020-07-07 18:25:15
  • Czujne kamery i burmistrz
    No super... Ale już ubytków lampek to nikt nie zauważył ... ( Przy altance gdzie obecnie stacionują dzielni ratownicy ) oczywiście to nie oni to zrobili bo tej lampki brakuje już od wiosny ... Tu bolszewicka czujność służb zawiodła ... A szkoda bo molo jest dla nas i każdy kto tam przychodzi powinien korzystać z niego rozsądnie i nie robić trzody ... Czy ktoś u siebie w domu się tak zachowuję ??? Powinna się w końcu zmienić nam ta mentalność z komuny że to co wspulne to niczyje i można robić z tym co się chce

    Pan.M


    2020-07-07 15:49:27
  • Policjanci ukarali... policjantkę
    Wielkie mi hallo ! , kolizja jakich wiele wszędzie.

    Ale mi sensacja.


    2020-07-07 14:11:17
  • Dowóz uczniów z „postojowym”
    A może w czasie tego \"postojowego\" odpłatnie mogliby jeździć mieszkańcy do miasta załatwić swoje sprawy,jak to mówią wilk syty i owca cała.

    Żeby za darmo nie płacić.


    2020-07-07 14:02:53