Wtorek, 20 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Sparingi bez oczekiwanych efektów


Błękitni Pasym nie mają w tym roku szczęścia do zimowych sparingów. Pierwszy zaplanowany mecz kontrolny z Naki Olsztyn się nie odbył z powodu zasypanego śniegiem boiska na Dajtkach. Kolejne spotkanie udało się rozegrać, ale pasymianie musieli uznać wyższość Warmii Olsztyn i przegrali 0:2. W minioną sobotę miał się odbyć kolejny sparing, a rywalem miał być występujący w klasie okręgowej Start Nidzica, ale na przeszkodzie znów stanęło boisko.Drużyny miały się spotkać na olsztyńskich Dajtkach, jednak okazało się ponownie, że boisko nie zostało przygotowane i było pokryte lodem. Trenerzy obu drużyn uznali, że najważniejsze jest zdrowie zawodników i zdecydowali się nie rozgrywać tego spotkania. Na szczęście kolejne sparingi Błękitni zaplanowali w Mrągowie, a tam jak dotąd nie było problemów z murawą. W piątek rywalem pasymskiego zespołu będzie Tęcza Biskupiec.

 

Od pewnego czasu z Błękitnymi trenuje Radosław Krzewski. 18-letni zawodnik jest aktualnie zawodnikiem SKS Szczytno, którego jest też wychowankiem. W przeszłości występował także w Naki Olsztyn oraz Koronie Ostrołęka. Uniwersalny zawodnik mogący występować zarówno w linii pomocy jak i w ataku spodobał się sztabowi Błękitnych i prawdopodobnie, na zasadzie wypożyczenia, trafi do jedynego przedstawiciela naszego powiatu w forBet IV lidze.


Reklama

 

W chwili oddawania Tygodnika do druku transfer jest jeszcze niepotwierdzony, ale jest już bliski finalizacji. Z pierwszą drużyną cały czas trenuje dwóch zawodników z zespołu juniorów młodszych - Wiktor Żubrowski i Emil Chełstowski.

 

Z zespołem, niestety, pożegna się najbardziej doświadczony piłkarz Błękitnych – Piotr Młotkowski. 44-letni pomocnik przebywa na testach w SKS Szczytno, w barwach którego zdążył wystąpić już w dwóch sparingach. Jesienią „Mopek” zagrał w pięciu meczach forBet IV ligi, w których zdobył jedną bramkę.

Reklama

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • 2021-03-17 16:54:26

Sparingi z wadą pamięci

Reklama


Komentarze