Poniedziałek, 28 Wrzesień, Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława -

Reklama


Reklama

Spacer po Pasymiu zakłócili kryminalni ze Szczytna


Szczycieńscy kryminalni zatrzymali 18-latkę i jej 37-letniego znajomego. Olsztynianie poszukiwani byli przez wymiar sprawiedliwości. Wpadli w Pasymiu, gdzie... spacerowali ulicą Jana Pawła II.We wtorek, 15 września tuż przed godziną 23:00 funkcjonariusze z wydziału kryminalnego szczycieńskiej komendy wylegitymowali w Pasymiu spacerujących ulicą Jana Pawła II dwoje mieszkańców Olsztyna.


Reklama

 

- W trakcie weryfikacji danych 18-latki i jej 37-letniego znajomego okazało się, że para jest poszukiwana – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Sąd Rejonowy w Olsztynie wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia kobiety do najbliższego aresztu śledczego. 18-latka miała do obycia zastępczą karę pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia dotyczące kradzieży.

 

Reklama

Funkcjonariusze ustalili jednak, że może ona uwolnić się od „odsiadki” wpłacając zasądzoną przez wymiar sprawiedliwości grzywnę. 18-latka w obecności policjantów dokonał wszelkich formalności, dzięki którym uniknęła pobytu za kratami.

 

37-latek nie miał takiego szczęścia. Okazało się, że ma on do obycia karę 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna miał na swoim „koncie” liczne oszustwa internetowe.

 

 

37-latek został zatrzymany i doprowadzony do szczycieńskiej komendy. Zgodnie z decyzją sądu, po wykonanych czynnościach, został przewieziony do najbliższego zakładu karnego.Komentarze do artykułu

Ja

Policja, policja i policja...

Napisz

Reklama


Komentarze