Reklama


Reklama

Spacer po Pasymiu zakłócili kryminalni ze Szczytna


Szczycieńscy kryminalni zatrzymali 18-latkę i jej 37-letniego znajomego. Olsztynianie poszukiwani byli przez wymiar sprawiedliwości. Wpadli w Pasymiu, gdzie... spacerowali ulicą Jana Pawła II.



We wtorek, 15 września tuż przed godziną 23:00 funkcjonariusze z wydziału kryminalnego szczycieńskiej komendy wylegitymowali w Pasymiu spacerujących ulicą Jana Pawła II dwoje mieszkańców Olsztyna.


Reklama

 

- W trakcie weryfikacji danych 18-latki i jej 37-letniego znajomego okazało się, że para jest poszukiwana – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Sąd Rejonowy w Olsztynie wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia kobiety do najbliższego aresztu śledczego. 18-latka miała do obycia zastępczą karę pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia dotyczące kradzieży.

 

Reklama

Funkcjonariusze ustalili jednak, że może ona uwolnić się od „odsiadki” wpłacając zasądzoną przez wymiar sprawiedliwości grzywnę. 18-latka w obecności policjantów dokonał wszelkich formalności, dzięki którym uniknęła pobytu za kratami.

 

37-latek nie miał takiego szczęścia. Okazało się, że ma on do obycia karę 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna miał na swoim „koncie” liczne oszustwa internetowe.

 

 

37-latek został zatrzymany i doprowadzony do szczycieńskiej komendy. Zgodnie z decyzją sądu, po wykonanych czynnościach, został przewieziony do najbliższego zakładu karnego.



Komentarze do artykułu

Ja

Policja, policja i policja...

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Półtora roku za kolegę
    Puknij się w swój pusty łeb.

    do ali


    2021-01-28 11:54:03
  • Badanie ankietowe mieszkańców powiatu
    Ta ankieta znajduję się także na stronie Urzędu Miasta w Szczytnie. Nie ma tam pytań o dane wrażliwe. Bardziej skupia się na różnorakiej aktywności mieszkańców danej gminy. Warto poświęcić trochę czasu i wypełnić. Ja tak zrobiłam. Pozdrawiam

    Szczytnianka


    2021-01-28 11:35:05
  • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
    POdobno koza w Senegalu zmarła po szczepionce na tego to wirusa

    Seneka


    2021-01-28 02:35:20
  • Badanie ankietowe mieszkańców powiatu
    Co to za podstęp z tą ankietą ,wyłudzenie danych do jakiegoś przekrętu ?!

    Coś dla policji.


    2021-01-27 20:19:14
  • Półtora roku za kolegę
    Co to jest za kara ??? za zabicie człowieka !!! złodziejaszek ze sklepu jak zasunie konserwę dostaje większy wyrok. Popaprany kraj.

    ali


    2021-01-27 15:30:19
  • Jak pani Eugenia uratowała łabędzia
    Wspaniała kobieta. A o indolencji urzędników wszelkich szczebli to już się nawet pisać nie chce. Praca na zasadzie 3P- do piętnastej, do piątku , do pierwszego. Znajdą milion argumentów na to , że nie mogli postąpić inaczej, a zabrakło po prostu empatii.

    dr


    2021-01-27 14:51:55
  • Stara Gwardia nie rdzewieje...
    Niestety z powodu Corona Wirusa nie doszlo do naszego spotkania w czerwcu 2020, zostalo ono przelozone na rok 2021 , aczkolwiek z tego samego powodu stoi ono pod znakiem zapytania. Czekamy do konca maja aby podjac ostateczna decyzje. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Krzysztof Żelaskowski

    Krzysztof Żelaskowski


    2021-01-27 13:17:00
  • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
    A co ma do zaoferowania dla miasta PIS czy PSL. Pierwszy jest wszystkiemu przeciw a drugi raz za a za chwilę przeciw. Dzieciaki, nie dostali chyba cukierków i się popłakali. A najgłośniej to chyba ten malutki .

    ryk


    2021-01-27 07:33:40
  • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
    Trudno się czyta te wpisy. ktoś kto ma trochę pojęcia wie że wszystkie wydatki są na komisjach uzgadniane, na tej podsdtawie tworzona jest dokumentacja za którą miasto płaci, a potem radni się wycofują bo pewnie chcą ugrać coś dla siebie (nie mieszkańców) ale za ich kompetencje płacimy wszyscy. Zobaczcie projekty z poprzedniej kadencji (2 mln) w błoto. Teraz dzieje się to samo, a robią to ci sami radni. Mają nas wszystkich gdzieś liczą się tylko oni.

    kol


    2021-01-27 06:41:11
  • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
    wyroki wykonywane na komunistach w Szczytnie były słuszne

    Seneka