Niedziela, 18 Sierpień, Imieniny: Anity, Elizy, Mirona -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Sołtysi w gminie Szczytno z niespodziankami (zdęcia)


Przedstawiamy kolejnych sołtysów w gminie Szczytno oraz nowe rady sołeckie. Ostatnie wybory sołtysów przyniosły kilka niespodzianek. Takim przykładem są Olszyny, gdzie wybory przegrał Zygmunt Rząp. Zastąpił go Jacek Suprynowicz.



Olszyny

 

Sołtys - Jacek Suprynowicz,

Rad sołecka:

Joanna Jóźwicka

Małgorzata Niksa

Kamila Krawczyk

Sylwia Nowakowska

Radosław Tański

 

Lipowiec

 

Sołtys - Beata Siok,

Rada Sołecka:

Ewelina Kobus

Małgorzata Olech

Cecylia Tabaka

Paweł Zieliński

Rafał Szumny

Magdalena Wąsik

 

 

Lipowa Góra Wschodnia

 

Sołtys - Michał Luma

Rada sołecka:

Krystian Kaczyński

Ewa Mirota

Jan Niedźwiecki

Renata Bielska

 

 

Lemany

 

Sołtys - Zdzisław Bogacki,

Rada sołecka:

Kamil Gdowik

Daniel Gdowik

Beata Górska

Michał Brzuzy

Dariusz Kuligowski

Jerzy Górski

Teresa Mielczarek

 

 


Małdaniec

 

Sołtys - Danuta Bagińska

 

Rada sołecka:

Ewa Głażewska

Milena Gut

Marta Bagińska

Tomasz Dobrzyński

 

 

Piecuchy

 

Sołtys - Anna Balińska

Rada sołecka:

Dorota Gut

Anna Gut

Stanisław Kulas

 

 

Rudka

 

 

Sołtys - Danuta Tomaszewicz

Rada Sołecka:

Bogdan Sztymelski

Wiesław Chorążewicz

Piotr Wilga

Piotr Gwizdała

Adam Żyłko

Beata Dąbkowska

 

 

Czarkowy Grąd

 

Sołtys - Dariusz Deptuła

Rad Sołecka:

Małgorzata Deptuła

Beata Olender

Henryk Deptuła

 

 

 

 

 

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

  • Radni nie chcą dawać prezentów
    No to jestem zdumiony tym, że jeśli wszystkie instytucje się centralizują, a tu ktoś jednak chce \"zamontować\", czy rozbudować oddział instytucji w Szczytnie - to radni protestują i stwarzają przeszkody. Ci wielce oświeceni nasi radni niech pójdą wreszcie po rozum do głowy, a nie tylko po dietę radnego. Ale co się dziwić - pies ogrodnika: sam nie zje, ale drugiemu nie da. Chyba, że psa kiełbasą się przekupi.
    Autor: Śmieszek
    2019-08-16 14:53:29
  • Radni nie chcą dawać prezentów
    PAN Radny raczej do powiedzenia za wiele nie ma co zresztą widac na nagraniach z sesji.
    Autor: Slawomir
    2019-08-16 11:26:01
  • Kraksa na Leyka, kierowca uciekł (zdjęcia)
    Ważne że mordeczce nic nie jest ch#j z prawem jazdy i ch#j z tym samochodem. Ja tobym go uniewinnił.
    Autor: Zbiórka_na_race_szlugów_do_aresztu.
    2019-08-14 19:00:22
  • Molo, jak scena amfiteatru – MDK zaprasza artystów
    Może by zainwestować w publiczny fortepian/pianino? W Polsce jest to dosyć rzadko spotykane, a znalazłoby się trochę chętnych do wypróbowania swoich sił, zwłaszcza, że obok jest szkoła muzyczna kryjąca wiele talentów.
    Autor: Ariia
    2019-08-14 12:35:26
  • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
    Pytam się tylko. Czym miasto jako organizator chce przyciągnąć mnie jako jego obywatela? Wykonawcy - poziom równy dożynkom. Oprawa - poziom festynu. Atrakcje - stragan dziadostwa. Droga władzo mojego kochanego miasta, obudźcie się wreszcie. Mamy wielki potencjał, a robimy imprezę na odwal, aby tylko się odbyła. Oddajcie nam naszą imprezę. Mieszkaniec Szczytna.
    Autor: Dżordż
    2019-08-13 14:18:22
  • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
    Jak już wiele razy wspominałem. Dni Mojego kochanego miasta, skończyły się już dawno. W tym roku przebiły już wszystko i sięgnęły totalnego dna. Bazariada i nic więcej. Poziom artystyczny równy z dożynkami w Wąchocku. Repertuar bardzo ambitny, w sam raz by przyciągnąć inteligencję z okolicznych \"metropolii\" z kurpiakami na czele. Panie Burmistrzu głosowałem na Pana, ale jeżeli chce Pan coś zrobić dobrego dla miasta niech się Pan wsłucha w głos swoich mieszkańców i przeorganizuje naszą imprezę w taki sposób, aby była to impreza w głównej mierze dla nas, dla mieszkańców. To święto naszego Grodu. Nie potrzebujemy bazariady i wszechobecnej tandety. Chcemy dobrej muzyki, nie polo coś tam. Stop bazariadzie.
    Autor: Jaśnie pan z gorszego sortu
    2019-08-13 14:06:11
  • Złoto-srebrna Karolina Piechowicz
    Gratulacje Karolina! Już nie mogę się doczekać, jak Cię będziemy oglądać na olimpiadzie !
    Autor: Jarek
    2019-08-13 14:02:00
  • Wejść do jeziora można zawsze, ale... nie wszędzie
    Co do zasady ma Pan rację, nie wolno grodzić nieruchomości i uniemożliwiać PRZEJŚCIA i to słowo jest kluczowe. Często osoby zgłaszające pretensje i powołujące się na przywołane przez Pana przepisy utożsamiają je z możliwością wypoczynku nad brzegiem zbiorników wodnych. Więc jeszcze raz przejść brzegiem możemy plażować już nie. Pozdrawiam
    Autor: Wodnik
    2019-08-13 13:09:16
  • Radni nie chcą dawać prezentów
    Moze Pan radny powinien zainteresować się sytuacją uzdrowienia sluzby zdrowia w naszym mieście? Nowy szpital wybudować, i 2 nowe przychodnie oczywiście wszystko ze srodkow wlasnych.... A i odrazu sprawę ubytku liczby mieszkańców wyjaśni i naprawi.... Taki czlowiek orkiestra na panstwowej posadzce....
    Autor: Facebook wszystko przyjmie....
    2019-08-13 11:10:29
  • Oliwia Grajko – szóstoklasistka na szóstkę
    Powodzenia i samych sukcesów!
    Autor: Super
    2019-08-13 09:29:36