Niedziela, 19 Wrzesień
Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława -

Reklama


Reklama

Sobota, 10 lipca - Silent Disco na Dziedzińcu w Szczytnie (sprawdź szczegóły)


Po raz pierwszy w samym sercu Szczytna. Na dziedzińcu ratusza odbędzie się Silent Disco. Wydarzenie zaplanowano na sobotę, 10 lipca, pomiędzy godzinami 20, a 23. Podczas tej imprezy - każdy uczestnik zostanie wyposażony w "kolorowe" bezprzewodowe słuchawki - dzięki nim - możesz słuchać lub bawić się przy muzyce, którą to Ty wybierasz, w dowolnym dla siebie momencie. Dostępne kanały muzyczne - 3. Jeden przycisk i zmieniasz kanał. Pasuje Ci "dwójka" ? to pozostań i dołącz do innych. Znudziła Ci się - kliknij i zmień na kolejny dostępny kanał.



Aby odebrać bezpłatne wejściówki należy wejść tutaj:
WEJŚCIÓWKI

- w dowolnym momencie możesz wybierać 1 z 3 dostępnych kanałów muzycznych
- kanał, którego słuchasz ma swój kolor (czerwony-zielony-niebieski)
- Twoi znajomi widzą czego słuchasz Ty, a Ty widzisz - przy czym bawią się oni!
- w każdej chwili możesz zrobić głośniej - lub ciszej
- możesz bawić się, wykorzystując każdy centymetr lokalu
- możesz #ŚPIEWAĆ ile wlezie - i tak nikt Cię nie usłyszy
- każdy z 3 kanałów muzycznych - to inny gatunek muzyki
- ZASADY proste jak świąteczny barszcz!
ℹ️ Ważne - ze względów bezpieczeństwa, zabierzcie ze sobą dokument ze zdjęciem (legitymacja szkolna/studencka, prawo jazdy, karta miejska etc.) ℹ️
______________________________________________________________________________
#LINEUP:
❤️ KANAŁ 1: DJ AleXxX / Cuba Libre Poznań
gatunki: LATINO
❤️ KANAŁ 2: PAVVEL / Silent King
gatunki: HOUSE (summer vibe)
❤️ KANAŁ 3: MTV Session
gatunki: POP-RnB (2000')
______________________________________________________________________________
#WSTĘP:
❌ BEZPŁATNY ❌
WEJŚCIÓWKI dostępne na Bilety24.pl
ℹ️Aby odebrać słuchawki należy posiadać dokument ze zdjęciem.


Reklama

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Gminna szkoła w granicach miasta
    Jestem za, popieram w 100%!

    Weronika


    2021-09-19 19:09:52
  • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
    Sam zadajesz pytania , sam sobie odpowiadasz.

    Brawo XXX !!!


    2021-09-19 15:36:14
  • Będzie swoja woda
    Kiedy CAŁE JERUTKI dostąpią zaszczytu?

    Robert Częścik


    2021-09-19 13:26:06
  • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
    Bo Rozogi są gminą z najmniejszą ilością bezmyślnego inwentarza ... :) Brawo Rozogi!!! Ciekawe czy szanowny wójt naganiacz, weźmie odpowiedzialność za konsekwencje dobrowolnego poddania się eksperymentowi medycznemu....no, Panie Kudrzycki, podpiszesz Pan papier, że w razie śmierci po szczepieniu, oddasz pan swoje życie?....NIE ... nie podpiszesz, bo i niby czemu, skoro decydując się na wyszczepienie, każdy podpisuje świadomie dobrowolną zgodę na udział w eksperymencie medycznym, czym zdejmuje odpowiedzialność ze zbrodniarzy przymuszających do dobrowolnego okaleczenia się.

    XXX


    2021-09-19 11:39:24
  • Stan prac w nowym żłobku sprawdzili radni
    Żenada żłobek w szkole

    Andrzej


    2021-09-19 08:01:04
  • Znamy oficjalne wyniki budżetu obywatelskiego. Kto wygrał?
    13 głosów na ławeczki fotowoltaiczne za 250 tysięcy ??!! Hahaha kpina jakaś! Szczytno ma taką potężną infrastrukture, że trzeba miasteczko rowerowe budować, zeby dzieci umialy po chodniku jechac ? Miałabyć rozbudowa SKATEPARKU ile było głosów pytam sie ? Ile lat jeszcze będziemy czekać na przeszkody, które były w projekcie uwzględnione 7 lat temu ??!! Przeszkoda co została postawiona już jest rozklepana jak schabowy za rok będzie sie nadawać tylko na opał jak legendarna rampa co siekierami rozebrana została a trzeba było tylko 2 deski na górze wymienić :) POZDRAWIAM

    Potężny LegwanZORD


    2021-09-18 23:07:50
  • Zbadali bagna georadarem, szukali zatopionego wozu bojowego (zdjęcia)
    W Dzwierzutach był kiedyś staw na środku miejscowosci z opowiesci dziadka prawdopodobnie ruscy żołnierze w zime chcieli czołgiem przejechać po lodzie i w efekcie lód pękł a czolg poszedl na dno teraz jest pod ziemia a jakies 30 lat temu niby bylo widac kawalek lufy tez można bylo by takim georadarem poszukać...

    Ms


    2021-09-18 07:55:41
  • 111 lat Banku Spółdzielczego w Szczytnie (zdjęcia)
    celebryci na pierwszym planie...

    gość


    2021-09-18 06:21:39
  • Będzie krócej i szybciej do Olszyna? Coraz bliżej przebudowy drogi (zdjęcia)
    Za 100 lat ????????????

    Follower


    2021-09-17 19:38:00
  • Pięć medali Juranda Szczytno
    Bo byłoby trudno biegać w habicie czy innej kiecce od szczęki po dolne paznokcie. Na szczęście Szczytno to nie Kabul (jeszcze).

    massakra


    2021-09-17 15:28:24