Reklama


Reklama

Śmieszny sklep nie tylko w internecie


Od czwartku, 21 maja działa w Szczytnie stacjonarny, firmowy sklep sieci smiesznysklep.pl. To nasza lokalna marka, która funkcjonuje od ponad 20 lat. Sklep znajduje się przy ulic Odrodzenia 5, tuż przy Galerii Jurand. W swoim asortymencie ma około 10 tysięcy pozycji handlowych.- Na pewno nie zabraknie promocji i upominków dla każdego klienta – zachęca do odwiedzin sklepu Jan Myślak. - W naszym stacjonarnym sklepie będzie zawsze dużo ciekawych prezentów dedykowanych różnym okazjom. Jako jedyni mamy też śmieszne maseczki ochronne, w oryginalnych i niepowtarzalnych wzorach. Nawet takie na komunię świętą.

 

 

smiesznysklep.pl to nowoczesna odsłona Agatonu, który działał w Szczytnie od 1992 roku. Był to pierwszy sklep muzyczno-pamiątkarski w naszym powiecie. Najlepiej zaopatrzony. To właśnie tam większość z nas szukała najpierw swoich wymarzonych kaset, potem płyt i prezentów dla najbliższych oraz przyjaciół.


Reklama

 

Reklama

 

- Wracamy do sklepu stacjonarnego, bo tego oczekują mieszkańcy naszego powiatu – mówi Jan Myślak. - Coraz częściej pytają, czy nasze rzeczy można kupić gdzieś w Szczytnie, na miejscu. To ukłon w ich stronę. Ale oczywiście nadal działa też sklep internetowy. Na stronie smiesznysklep.pl można zamówić sobie coś z naszego bogatego asortymentu i odebrać w sklepie stacjonarnym. Ale tak czy inaczej warto przyjść, zobaczyć, dotknąć i kupić – dodaje z uśmiechem Jan Myślak.

 

 

Sklep stacjonarny smiesznysklep.pl przy ulicy Odrodzenia 5 otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, a w sobotę do godz. 15.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Powiązane wydarzenia

  • Sobota, 2020-09-05 15:58:50

Uczniów dowozi firma z Tylkowa

  • Czwartek, 2020-09-03 10:18:33

Dostawiają tylko krzyże

  • Środa, 2020-07-22 17:41:13

Dino i sklep rolniczy wkraczają do gry

Reklama


Komentarze