Niedziela, 16 Czerwiec, Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Śmiertelny wypadek w Lemanach, nie żyje 62-latek (zdjęcia)


Tragedia w Lemanach. 18-letni kierowca z gminy Szczytno potrącił tam wczoraj (środa, 3 kwietnia) 62-letniego mężczyzną. 62-latek zginął na miejscu. Miał potężne urazy wielonarządowe.Do wypadku doszło około godziny 20.40. Audi kierowane przez 18-letniego mieszkańca gminy Szczytno jechało od strony Zielonki w stronę Szczytna.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochód potrącił 62-latka, który jechał rowerem bądź go prowadził.

 

 

 

- To wciąż ustalamy – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - 18-letni kierowca był trzeźwy. Został już przesłuchany.

 

18-latek został zatrzymany do wyjaśnienia.

Na miejscu wypadku, jako pierwsi pojawili się ratownicy medyczni. Niestety obrażenia, których doznał 62-latek były na tyle poważne, że nie udało się go uratować.


 

 

- Po przyjeździe na miejscu i po ocenie sytuacji stwierdzono zgon mężczyzny na skutek urazu wielonarządowego – mówi Grzegorz Achremczyk, koordynator pogotowia ratunkowego w naszym powiecie.

 

 

 

Na miejscu tragedii przez kilka godzin pracowali policyjnie technicy oraz prokurator. Zabezpieczono wszystkie ślady niezbędne do ustalenia przyczyny wypadku.

 

 

 Komentarze do artykułu

Ktoś z Leman

A o tym że właściciel roweru był pijany to już nie napisali

Kris

Moim zdaniem [nie wiem czy napewno] ale to co wyprawiaja rowerzyści to jest szczyt szaleństwa. Zapraszam na ul. Władysława IV w Szczytnie jest od kilku lat ścieżka piączona chodnikiem a rowerzyści jeżdżą draga i przeciwnym chodnikiem. Jakiś procent rowerzystów nie stosuje się do żadnych przepisów ruchu drogowego. Trzeba coś z tym zrobić i ich szkolić wysokimi mandatami.

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze