Reklama


Reklama

Śmierć pod kołami tira była blisko, pieszymi zajmie się sąd


Kompletni pijani - 36-letnia kobieta i 47-letni mężczyzna - wtargnęli pod pędzącego tira w Warchałach. Tylko refleks kierowcy sprawił, że piesi żyją. Sprawą zajmie się teraz sąd.



Dzisiejszej nocy szczycieńscy policjanci podejmowali interwencję wobec 36-letniej kobiety i 47-letniego mężczyzny ze Szczytna, którzy wybrali się na pieszą wycieczkę drogą krajową nr 58.

Po godzinie 22 między Warchałami, a Dzierzkami, para, nie mając żadnych elementów odblaskowych, wtargnęła na jezdnię w momencie, gdy jechała po niej ciężarówka.

 

- Tylko refleks kierowcy uratował ich przed kołami pojazdu – mówi podkomisarz Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - Kierujący wykonał gwałtowny manewr ominięcia dwojga, jak się okazało, nietrzeźwych pieszych.


Reklama

 

Stan nietrzeźwości dwojga pieszych wycieczkowiczów, pozostawiał wiele do życzenia. Funkcjonariusze przekazali kobietę i mężczyznę pod opiekę rodziny a także poinformowali ich, że z uwagi na zachowanie, które stwarzało ewidentne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, wobec 36-latki i jej 47-letniego kolegi skierowane zostaną do sądu wnioski o ukaranie.

 

Reklama

 

Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu.

Fot. policja.pl



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2020-09-18 11:20:28

„Droga śmierci” w likwidacji

  • Czwartek, 2020-09-17 14:33:26

Nadleśnictwa rozdadzą darmowe sadzonki

  • Poniedziałek, 2020-09-14 13:54:53

10 tysięcy złotych na studnię

  • Poniedziałek, 2020-09-14 13:35:47

Dawny GOK zamienia się w ruinę

Reklama


Komentarze

  • „Droga śmierci” w likwidacji
    A co z odcinkiem Olszyny Jeruty on jest jeszcze gorszy

    Tomasz Nieciak


    2020-09-19 06:50:40
  • Dawny GOK zamienia się w ruinę
    Gośkę trzeba zatrudnić ........ona \" postawi \" na nogi :-)

    Dynd


    2020-09-18 23:09:14
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Nieporozumienie z biblioteką- chodzilo o moją książkę, którą tam kiedyś przesłałem a ktora również znajduje się w Bibliotece Narodowej w Warszawie.A co do nienawiści w stosunku do Pana, Panie Śmieszek to tylko różnica zdań, nic ponadto. Przyznam się do jednej rzeczy- lubię się z Panem wykłócać. To chyba moja słabośc

    Jamka lech


    2020-09-18 21:14:35
  • Małżeństwo okradało samochody z paliwa
    A co z paserem co za pół ceny kupował kradziony towar , czyżby został świadkiem koronnym ?.

    Bezkarność gnidy gorszej od złodzieja.


    2020-09-18 20:04:50
  • Nurkująca sekretarz gminy (zdjęcia)
    Super że są ludzie którzy mają ambicje i pasje a nie tylko siedzą w domu przed TV. Przykre jest to że inni ludzie bez ambicji i pasji z zazdrości wylewają pomyje... Super Pani Basiu tak trzymać!

    Obserwator


    2020-09-18 17:22:14
  • Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!
    Tego nam brakowało w naszym pięknym mieście, będę na pewno klientką :)

    Magda


    2020-09-18 12:48:55
  • Iga srebrną medalistką mistrzostw Polski
    Trochę niefortunne to zdjęcie.

    Kowal


    2020-09-18 00:33:52
  • Niezwykłe znalezisko w Starych Kiejkutach
    Takie mamy u nas prawo. Kupujesz ziemię, ale nic co cenne nie jest Twoje. Znajdziesz ropę, państwowa, znajdziesz skarb, państwowy, znajdziesz walizkę pieniędzy tak jest. państwa. Gdy tylko w jakiś sposób policja się dowie, to możesz dostać wyrok, chyba że samemu od razu szybkim krokiem udasz się na komendę i zgłosisz takie znalezisko. Ja bym poszedł o krok dalej i na komendę zwoził wszystkie kamienie znalezione na polu, żeby policja badała, czy aby przypadkiem nie jest to jakiś artefakt archeologiczny. A człowiekowi zamiast dać jakiś dyplom, no jakieś znaleźne czy nagroda to marzenie w naszym kraju więc nie liczę, pogratulować oficjalnie czy zrobić pamiątkowe zdjęcie w muzeum dla znalazcy to mu wpieprzą wyrok najlepiej i niech siedzi, drugi raz jak coś znajdzie to rozsądnie wywali do rowu albo zniszczy XD

    Chomik


    2020-09-17 22:29:09
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Ach, panie Jamka! Niech pan już skończy z tą swoją mizantropią. Wylewa się to z pana za każdym pańskim wpisem. Jak to już wcześniej napisano - dobrze, że jest pan byłym Szczytnianinem. Nie zrozumiem nigdy takiej nienawiści, jaka w panu tkwi. Tylko dlatego, że ktoś myśli inaczej. Niech pan się nie spodziewa, że sugerowanie przez pana jakichś moich deficytów sprowokuje mnie do pozwu sądowego. Pieniactwo nie leży w mojej naturze. I skąd pan wie, co o mnie jest w bibliotece w Szczytnie? Ma pan związki ze służbami?

    Śmieszek


    2020-09-17 22:17:25
  • Spacer po Pasymiu zakłócili kryminalni ze Szczytna
    Policja, policja i policja...

    Ja