Piątek, 23 Sierpień, Imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Seniorzy z Pasymia pójdą do... podstawówki?


Po najróżniejszych planach i pomysłach dotyczących wykorzystania budynku dawnej szkoły w centrum Pasymia zrodziła się kolejna koncepcja.



- Zamierzamy przeznaczyć ten budynek na potrzeby najstarszych mieszkańców i stworzyć w nim dzienny dom pobytu seniorów – mówi burmistrz Cezary Łachmański.

 

Jest to wciąż tylko koncepcja, ale gmina podejmuje działania, by ją w przyszłości zrealizować. - Na początek musimy we własnym budżecie znaleźć środki na przygotowanie dokumentacji, a jednocześnie szukać źródeł finansowania przyszłej adaptacji budynku – wyjaśnia burmistrz.




Komentarze do artykułu

Nika

Popieram. Pomysł fantastyczny, mam nadzieję, że dojdzie do realizacji.

Aneczka

Super pomysł, nikt z nas nie będzie już młodszy a w szczególności osobom starszym należy zapewnić godziwe życie. Mocno trzymam kciuki za realizację projektu.

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2019-04-29 13:02:18

Obligacje pójdą na szpital

  • Środa, 2019-04-24 17:42:17

No to lecimy do... Krakowa

  • Sobota, 2019-03-02 12:53:06

Seniorzy pójdą do dawnej podstawówki?


Komentarze

  • Ścianka pin art już działa
    Ty Jarek masz moj glos za tą ściankę gdyz to ponoć pomysł Leski ale ty go żeś wykozystał.
    Autor: Rafal
    2019-08-22 20:33:22
  • Ogórki i kaszana – felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    A od kogo pan to wie ;)
    Autor: Śmieszek
    2019-08-22 11:55:08
  • Zespół, który może jeszcze zaskoczyć
    A o drugim meczu nawet słowa nie napiszecie? Jak Sks Szczytno fatalnie zagrał u siebie z Orlętami Reszel przegrywając aż 0-8. I na 3 kolejke na wyjazd z Lzs roznowem nie pojechali. W tym artykule z jednym się zgodzę! Zaskoczyli piłkarze nas Ale fatalnie. Z taką grą jak teraz to Sks zapewni sobie spadek do A klasy.
    Autor: Xyz 1995
    2019-08-22 10:53:52
  • „Deżawi” - felieton Romana Żokowskiego
    I co Pan teraz powie panie Żokowski? Pasym 3 mecze 3 zwycięstwa I to bardzo wysokie! Bilans 12 bramek strzelonych i tylko 3 stracone. Kadra meczowa bardzo spora i Pan mówił o braku ludzi? Poprzedni sezon do zapomnienia a idzie nowe rozdanie. A Sks Szczytno 2 mecze przegrane u siebie 0-1 porażka z Wilczkiem i wilkowo i 0-8 z Orletami Reszel i w tamta niedziele nie pojechali na wyjazdowy mecz z Roznowem. Sytuacja kadrową fatalna że mogą raczej sezonu nie dograć.
    Autor: Xyz1995
    2019-08-22 09:44:32
  • Ogień zniszczył gospodarstwo w Dźwierzutach (zdjęcia)
    Tragedia wiadomo ale tej kobiety mi nie szkoda.Wiem, że pojawi się mnóstwo hejtu ale teraz wierzę, że jest na tym świecie jakaś sprawiedliwość.
    Autor: Nika
    2019-08-21 19:13:46
  • Powstaje Galeria Jurand z salą widowiskową
    Jak porządna galeria to i pewnie porządne toalety będą . Bo w naszym pięknym rzekomo turystycznym mieście nie ma nawet 1 kibelka . na mieście :D
    Autor: Lusi205i
    2019-08-20 16:07:49
  • Kraksa na Leyka, kierowca uciekł (zdjęcia)
    8 godzin zablokowana droga była
    Autor: 007
    2019-08-18 18:30:21
  • Waldemar Kiernozek Project NEWI
    Artykuł pięknie napisany tylko mija się mocno z prawda ;) Pan Waldek fałszuje jak by przechodził mutacje głosu pozdrawiamy Zespół jarzębina (bo grać to trza umić )
    Autor: Andrew
    2019-08-18 14:32:38
  • Wieża ciśnień – Roman Żokowski
    Czy ta budowla koło wieży zostanie dokończona?
    Autor: Łukasz
    2019-08-17 16:32:37
  • Dyskusja – felieton Romana Żokowskiego
    Czy wieża ciśnień zostanie odrestaurowana?
    Autor: Łukasz
    2019-08-17 16:26:14