Środa, 19 Luty, Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Scena Pod Lipami stanęła w Lipowcu


Rozbudowuje się kulturalno-rekreacyjne zaplecze w Lipowcu. Przy wiejskiej świetlicy stanęła właśnie „Scena Pod Lipami”. Obiekt został wybudowany w ramach konkursu „Aktywna Wieś Warmii, Mazur i Powiśla”.



- Będzie to doskonałe miejsce do organizowania gminnych i sołeckich wydarzeń, zarówno kulturalnych, jak i sportowych – mówi wójt Sławomir Wojciechowski. - Tworzy nam się w Lipowcu wyjątkowe miejsce z pełnym zapleczem szkolnym, sportowym i kulturalnym, bo w jednym miejscu jest świetlica wiejska, szkoła, kompleks sportowy, stadion lekkoatletyczny, siłownia plenerowa, czy strażnica.


Reklama

 

Koszt inwestycji to ponad 44 tys. zł, z czego 20 tys. zł gmina pozyskała z samorządu województwa. Oprócz sceny za te pieniądze kupiono ławki parkowe, kosze na śmieci i wykonano nasadzenia roślinne.

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

  • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    Panowie, o jaki list pana Bogusza chodzi? Ciężko się odnieść nie przeczytawszy go. Można prosić o przekierowanie ?

    Tomasz


    2020-02-19 10:01:32
  • Child Alert – policja szuka 10-letniego Ibrahima
    Przecież już wiadomo, że belgijski sąd przyznał prawa do opieki nad dzieckiem jego ojcu, a matka to zwykła p0lka patusiara. Może jakaś adnotacja w artykule na ten temat?

    michail bialkov


    2020-02-18 22:58:36
  • Centrum w szkole i w budżecie
    Może i fajny pomysł, tylko ile będzie kosztowało przystosowanie tego budynku dla osób niepełnosprawnych?

    Ciekawski


    2020-02-18 18:59:27
  • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
    Witam, czytam i wierzę że beret jest i to faktycznie moherowy,bo jaki rozwój daje kolejny spożywczy sklep? Jak na tą miejscowość mamy ich nad to. Ten sklep zatrudni z dwanaście osób z czego część pewnie będzie na pracach interwencyjnych część stażystów. Sprawi tylko że inne mniejsze upadną, i nikt nie otworzy żadnego mniejszego sklepu bo nie uda mu się przetrwać. Wystarczy teraz policzyć ile osób straci pracę i zobaczyć czy to faktycznie dobry bilans. Co do stacji benzynowej to się zgodzę, jakoś q jest do ku... nędzy. Można tchnąć życie w tą wyludniającą się miejscowość ale nie takim nędznym sporzywczakiem. Większość ludzi którzy opóścili tą wieś to młode osoby dla których jedyną niewystarczającą rozrywką jest picie piwka w parku bo nic tu dla nich nie ma!!!

    Do moherka


    2020-02-18 02:38:53
  • Krzywonoga walczy z wieżą
    \"My nie mamy na to wpływu\" to tłumaczenie się gminy,a może wpływ będzie miało Samorządowe kolegium odwoławcze w Olsztynie.

    Allo allo


    2020-02-17 20:26:30
  • Czekoladowa fabryka coraz bliżej Piwnic Wielkich
    Jakie są wyniki prac archeologicznych ?

    Artur Urbański


    2020-02-17 19:35:23
  • 111 km/h kosztowało utratę prawa jazdy
    A pan sędzia z Olsztyna zasłonił się immunitetem i nie poniósł żadnej odpowiedzialności za podobne naruszenie przepisów. Takiej nietykalności i stania ponad prawem bronią sędziowie?

    aleks


    2020-02-17 17:04:25
  • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    Zgadzam się ze Śmieszkiem. Dlaczego Pan Bogusz nie ujawnił w swoim liście źródeł wiedzy na temat przeszłości pana Mądrzejowskiego? Tylko posługiwał się tą wredną retoryką niedomówień. Dlaczego sam nie przyznał się do tego, że też był milicjantem i pracował w DO. I że stąd wie, co wie. To po prostu ohydne.

    Krajan


    2020-02-17 15:39:35
  • Budownictwo mieszkalne w Szczytnie w rozkwicie
    To nie wskaźnik atrakcyjności inwestycyjnej ale zapotrzebowania na mieszkania. Jeżeli samorząd i spółdzielnia nic nie budują to wypełniają to prywatni inwestorzy. Jeżeli miasto budowałoby więcej to firma ZELBO ponownie wróciłaby do inwestycji w energetyce :)

    mariusz


    2020-02-17 11:41:49
  • Nowy klub sportowy – LKS Masuria Jęcznik
    Brawo Mateusz !!! Zaczynałeś w GKS Szczytno więc wszyscy z Klubu serdecznie Ci kibicujemy tak jak innym talentom z naszej Gminy

    Grzegorz Pilecki