Reklama


Reklama

Sasek Mały z nową drogą


Mieszkańcy Sasku Małego mają powód do zadowolenia. Zakończył się remont drogi prowadzącej do miejscowości. Całkowita wartość zadania to 1 201 463,51 zł. Ponad 295,6 tys. zł wyłożyła gmina Szczytno, 591 tys. z małym „hakiem” pozyskano z Funduszu Dróg Samorządowych, resztę sfinansował budżet powiatowy.Remont to efekt dobrej współpracy samorządów – powiatowego i gminnego, dlatego w skromnym, oficjalnym oddaniu drogi do użytku, uczestniczyli włodarze obu samorządów. . We wtorek, 15 grudnia odbyło się skromne otwarcie drogi, w którym uczestniczyli Jarosław Matłach Starosta Szczycieński, Sławomir Wojciechowski Wójt Gminy Szczytno i Mirosław Mierzejewski Sołtys Sasku Małego.


Reklama

 

Reklama

- Ta droga to było nasze marzenie od lat, marzenie, które stało się rzeczywistością. W dzisiejszych czasach dobra droga to podstawa rozwoju. Inwestycję na pewno docenią mieszkańcy, ale i turyści, którzy coraz liczniej odwiedzają naszą miejscowość – mówi Mirosław Mierzejewski, sołtys Sasku Małego.

 Komentarze do artykułu

Tomasz l

Panie starostwo ja byłem w szpitalu i nie chcieli mnie zaszczepić a Pana tak przy okazji bo nikt nie chciał. Nos Panu rośnie....

Napisz

Reklama


Komentarze